Mamka mě vyhodila, když se dozvěděla, že jsem těhotná

loskotova0
29. říj 2012

Proč mě mije vlastní mamka vyhodila z bytu když se dozvěděla že jsem těhotná ?

acornika
30. říj 2012

@loskotova0 jo holka, některé matky takové jsou, bohužel ač je mi jasné že Tě to bolí nic s tím neuděláš. Ve 20 nejsi na miminko zas tak mladá ale o věku to není, pokud se na něj cítíš, chceš ho a víš že ho zvládneš nejen milovat ale i vychovát a zabezpečit a dát mu vše potřebné pro dobrý život je to tvé rozhodnutí a já Ti jen držím pěstě ať se Ti narodí zdravé a krásné miminko a oba jste spokojení. Třebou jednou maminka až pozná tvé dítko změní názor, také jsou takové případy. Jen trošku nerozumím jednomu, píšeš že Tě mamka vyhodila z bytu ale že jsi u ní nebydlela, to jako vyhodila né vystěhovala ale vyhodila coby návštěvu?

loskotova0
autor
31. říj 2012

@acornika
Před 12 lety mi umřel taťka . Po jeho smrti se moje mamka zbláznila do uklízení . Mě bylo 8 let a bráchovi 7 let . Naše mamka pracovala jako květinářka , byla od rána do večera v práci,takže jí hned po smrti taťky její rodiče nabídli,že můžeme bydlet u nich.Mamka s tím souhlasila,bydleli jsme u babičky a u dědy 9 let.Když mi bylo 16 let,tak jsem se mojí mamky zeptala jestli se vrátíme k nám domu.Řekla mi na to,že ne.Každý víkend chodila domu uklízet a nám všem to bylo divný,že tam byla od rána skoro do večera.V týdnu když chodila moje mamka do práce,tak jsem se s babičkou domluvila,že se půjdeme podívat k nám domu,ale o tom jsme mojí mámě radši neřekli.O víkendu tam šla zase uklízet a poznala,že jsme tam byli,vynadala nám,že tam chodit nebudeme a klíče od bytu si vzala k sobě.Její mamka mojí mamce jednoho dne řekla,že by se měla jít s tím uklízením léčit a moje máma jí na to řekla,že se léčit nebude,že nic špatného nedělá.Po základní škole jsem se rozhodla,že půjdu na intr.Na intr jsem šla z toho důvodu,že budu mít od mámy klid.Na intru jsem byla tři roky a během nich jsem si našla přítele.Mojí mámě jsem jen oznámila,že v pátek až přijedu z intru že nebudu o víkendu u babičky a u dědy.Hrozně nadávala,ale pak mi po dovolila.Každý víkend jsem byla u přítele,v týdnu na intru.Během těch let mě už přestávalo bavit žít pořád u babičky a u dědy . Mýmu přítelovi jsem to vysvětlila a ten mě naštěstí chápal . Jednoho dne jsem mámě sebrala klíče od bytu a šla jsem s mým přítelem k nám domu . Jenže jsem nevěděla,že máma přijede dřív z práce.Hned po práci šla domu a načapala mě tam.Přitom jsem tam šla jen mýmu klukovi ukázat byt.Normálně nás vyhodila a ještě mi nadávala.K nám do bytu nemohl nikdo jen moje máma.Jediný co jsem jí na to řekla je,že není normální a že se od ní stěhuju,respektivně od babičky a od dědy.Naštěstí mi bylo už 18let.Když jsem se odstěhovala,tak moje máma dovolila mýmu bráchovi bydlet doma.Ona si našla přítele a bydlela u něj.Brácha byl totiž mámy mazánek,která mu dovolila všechno.Když bylo bráchovi 17let,tak za ním jezdila 3krát do týdne,uvařila mu,uklidila,vyprala a zase odjela k jejímu přítelovi.Bráchovi to vyhovovalo,protože měl celý byt pro sebe.Když mu bylo 18let,tak si udělal papíry na auto a jezdil za mámou jen pro jídlo,peníze.Je totiž zkrátka mazaný.Já jsem po výučáku šla na nástavbu.S tím klukem co jsem chodila když jsem byla na intru tak se s ním rozešla,protože mezi náma to už nefungovalo.Oba dva jsme si našli někoho jiného.Když jsem se s ním rozešla,tak jsem šla bydlet k mojí babičce.Ted jsem si našla kluka a začla jsem bydlet s ním.Převedla jsem si sirotčí důchod na mě,protože chodil k mámě.Ta když se to dozvěděla,tak začala hejkat jako siréna at to dám okamžitě na ní.Po celou dobu jsem měla trvalé bydliště u ní přitom jsem doma nebydlela po smrti tatky,tak až tedka jsem si ho změnila a to nadávala taky,protože neměla nějaké úlevy v práci.Bydlím u přítele už skoro rok.Během roku mi máma zase dělala scény,ale tentokrát byli horší,protože se dozvěděla,že jsem těhotná.Jediný co mi na to řekla je,že jsem kurva,kráva,závistivá mrcha a at toho parchanta dám pryč,a že je můj přítel hnusný a tlustý a její přítel řekl to samý.Slušně je můj přítel poslal pryč.Celá mámina rodina nás nesnáší a to nevím jako proč.Naštěstí jsem se s tím už smířila co je máma zač.Akorát si na mě sehnala mobilní číslo a otravuje mě smskama,Nejhroší na tom je,že mi to nejde zablokovat,ty smsky od ní nečtu.Miminko pryč nedám,ikdyž bylo neplánovaný,protože mi v lékárně prodali měsíc prošlou antikoncepci.Moje babička je ráda,že čekám miminko.Je totiž nemocná,má rakovinu děložního čípku,chodí na chemoterapie a zdá se že je to lepší,ale to se uvidí za měsíc jestli se jí ta rakovina zastavila.Doufám,že to bude v pořádku.Možná si myslíš,že jsem blázen já,ale bohužel to co ti píši je pravda . Pá

llluckaaa
31. říj 2012

Nějak jsem se v tom zamotala 😅 Jak tě mohla vyhodit z bytu, když jsi v něm nebydlela? Podle toho, co jsi psala, na její názory už od základní školy nedáš a neposloucháš je. Že ti nedovolila jet na víkend k přítelovi, to se vůbec nedivím, taky bych to své dceři v 16ti nedovolila. Že byla naštvaná, že jste přes její zákaz šli s přítelem do jejího bytu, to se vůbec nedivím. A jak tě celá mámina rodina nesnáší? Myslíš mamku, jejího přítele a bráchu? Babička tě přece podporuje 😉 To si ale nemáte moc co vyčítat, ne? Ty jí očividně taky nemáš moc ráda ☹
Vůbec nepíšeš o tom, kdo tě celou tu dobu živil, šatil a platil intr. Babička? Nebo na to stačil sirotčí důchod? Nebo mamka? Já jen, že tu o ní píšeš jen samé negativní věci a ani jednu pozitivní, tak abys zkusila přemýšlet, že zase nedělala úplně všechno špatně 😒
Je to smutné, že je na tebe teď tak ošklivá, to se bohužel stává, i rodiče chybují 😉

acornika
31. říj 2012

@loskotova0 Děvče je to dlouhý příběh, věř mi že Tě chápu. Taky jsem si své zažila v dětství, prožili jsme si s mamkou domácí násilí a to několik let než jsme se od něho odpoutaly. Zůstaly jsme samy na velký barák, mamka měla malý plat, tak jsem o víkendech chodila na brigády, starala se o domácnost a mamča byla od rána do noci v práci aby jsme to nějak utáhly. Ve svých 12letech jsem musela hodně dospět. Ale s mamkou nás to posílilo. Mamka se znovu vdala, já mám konečně báječného tátu a dědu pro své děti a sama jsem našla skvělého chlapa se kterým máme milující spokojenou rodinu. Tím chci říct jen jedno, můžeš spadnout hodně na dno, můžou Ti blízcí hodně ublížit ale když se chce člověk se z toho vyhrabe a jednou na konci toho černého tunelu je vždycky světlo.
To co tu vyprávíš je zajímavé, mám trošku pocit že je to házení viny nazlobené mladé holčiny na mámu. Tvoje mamka to určitě po smrti otce neměla jednoduché a to že chodila do bytu uklízet asi není normální ale byl to způsob jak se se ztrátou vyrovat a možná být zase tvému taťkovi nějak blíž. Rozhodně Tě nechci soudit, nevím jak to přesně u vás je. Jediné co Ti mohu říct je že pokud tvůj přítel a jeho rodina Tě podporují a víš že i on se bude snažit být dobrý táta a zajistit vás finančně, tak teď mysli na těhu, na malé, odpočívej a zbytek se sám vyřeší. Nemá cenu tlačit na pilu. Přeji Ti v životě hodně štěstí

loskotova0
autor
31. říj 2012

@acornika
děkuji za radu .

nikmik
31. říj 2012

@loskotova0 Ahoj, no neměla jsi to teda jednoduché, ale to asi nemá smysl rozebírat. Snad se to s mámou časem zlepší. Jsme na tom dost podobně. Ve 20 jsem se odstěhovala z domu, zachvilu mě bude 22 a TP mám taky v dubnu 🙂 Nesnáším řeči typu, tak mladá a už dítě 😠

loskotova0
autor
31. říj 2012

@nikmik
to jsme na tom dost podobně.To mě překvapilo že budeš rodit v dubnu.já mám termín 27.4.a ty?

loskotova0
autor
31. říj 2012

@nikmik
Někteří lidi mi dávají za vinu moje chování k mámě ☹ ,ale kdyby si to zažili na vlastní kůži,tak by taky mluvili jinak 😎 .Každý má svoje problémy a každý má na všechno jiný názor , proto nesnáším odsuzování 😠 . Tebe trápila v dětství mamka nebo tatka ☹ ???

nikmik
31. říj 2012

@loskotova0 napíši ti vzkaz