Manžel chodí ke kolegyni z práce domů na kávu

krejculinek
20. říj 2016

ahojte, omlouvám se, ale potřebuji to nějak vyventilovat, s manželem jsme se pohádali, on tvrdí, že o nic nejde a mě to přes to mrzí a je mi líto, Nenamítám absolutně nic proti tomu, aby šel po práci s kolegy samozřejmě i s kolegyněmi na kávu nebo pivo, ale nepřijde mi prostě normální, nebo vhodné k jedné kolegyni chodit na tu kávu k ní do bytu. On mi tvrdí, že je to uplně v pořádku, že jsou kamarádi, že o nic nejde, že by mě nikdy nepodvedl a bla bla bla. Já mu věřím, ale stejně mi to prostě mrzí a je líto, protože červíček v té hlavě stejně vrtá a celá ta situace mi je nepříjemná, On mi to neřekl, protože věděl, že by mě to mrzelo, dozvěděla jsem se to náhodou, když jsem se ho zeptala proč mi o tom neřekl, samozřejmě že odpověděl, proto aby mi to nemrzelo, což je pro mě druhá strana věci co mě mrzí, že s vědomím toho, že ví, že mi to bude líto to dělá jen to vyřeší tím, že mi o tom neřekne. Takže tím pádem v sobě tu důvěru k partnerovi člověk zase vyhrabává hůře. Navíc asi je tahle kolegyně začarovaná, protože na fotkách ze Silvestra si ji manžel do půl těla svlečen házel kolem pasu v podprsence a mě bylo zase řečeno, že to je v pořádku, že jsem hysterická žárlivka, co vše moc prožívá, že to byl Silvestr a že tam takhle řádil uplně každý, Táhne se to už dlouho a já nad tím pořád přemýšlím a nemohu to vyhnat z hlavy, všem před moc děkuji za názory 🙂

journals
20. říj 2016

Nevím, jestli pomůžu, ale v první řadě bych tyhle věci řešila anonymně a nedávala všem na internetu na obdiv svoje jméno. Nikdy nevíte, co se může obrátit proti Vám a jistě nechcete, aby si o vaší situaci povídaly všechyn sousedky, náhoda je blbec.
Tady je každá rada drahá, divné to je, já bych asi taky klidná nebyla. Buď manžel pochopí, že z téhle situace nemáte radost, empaticky jí pochopí a bude se chovat jako ženatý, nebo se dá akorát tak čekat co z toho bude. Nicméně rozumím tomu, že důvěra je už nakloněná ☹
Já bych mu velmi razantně řekla, že mě jeho chování zraňuje a že si nepřeju, aby se tak jako ženatý muž choval.

shine2015
20. říj 2016

@krejculinek normalni to neni.

ilonne
20. říj 2016

@krejculinek Obvykle za těmito dotazy vidím "trávu rust", ale tohle mi normální nepřipadá. To bych řešila a razantně.

pe.martina
20. říj 2016

@krejculinek Popravdě, nedělej ze sebe blbce, bouchni do stolu a řekni mu, že si to nepřeješ. Nenech se vmanipulovat do pozice žárlivky. Je ženatý a tak se prostě určité věci nedělají, kecy jako je to jen kamarádka jsou bohužel v 99% je kecy ☹
Jak by se jemu líbilo kdybyses ty v podprsence vlnila kolem "kolegy -kamaráda" z práce?? Asi by bylo zle, že?? Já jsem byla taky důvěřivá a pak byl prů.er ☹
Takže mu dej jasně najevo, že takhle tedy ne 😉 Žádný řečičky okolo, ale prostě jasně a na rovinu.

lotosek
20. říj 2016

Tak tohle nebude tak nevinné, jak se ti snaží tvrdit. A ten Silvestr - to byla nějaká akce v práci, že jsi tam nebyla s ním?

solinka1974
20. říj 2016

Ja bych mu rekla, ze budu chodit 5x tydne ke kolegovi z prace "na televizi" . A vzala bych si s sebou i zupan.

tammm
20. říj 2016

Mezi ženou a mužem neznám kamaradství,vždy jde z jedné strany o něco víc.Tvůj ti možná zahnout nechce,ale když bude chtít ona,tak ho do postele dostane.Důvěřuj,ale odsud posud.Být tebou,tak mu jednoho krásného dne řeknu doma,že jdeš ke kolegovi na kafe,jak se bude tvářit.

anve77
20. říj 2016

Nabalila bych mu sebou ke kolegyni igelitku s jeho použitýma trenclama a ponožkama.Ať mu u kávy i vypere.... 🙂

lucka662006
20. říj 2016

Nebud naivni, to s tou podprdou teda uz normalni neni a kafe u ni doma bez tebe taky ne. U jednoho z nich jde o vic, preci tvuj manzel si nepotrebuje povidat s kamaradkou? Je to divne.

veraga
20. říj 2016

Svlečený házel v podprsence? Já bych mu hodila, to by viděl. Razantně zatrhnout. Za kecy o tom, že jsi hysterická žárlivka, bych mu hodila ještě jednu. Tohle není normální. 🙄

nadla
20. říj 2016

to je važně divný ... kolegyni to přijde normální se scházet s ženatým chlapem ? ... pevné nervy

svetlanalana
20. říj 2016

Můj před tím než jsme byli vzati takhle chodil ke kamarádce domu a pak jsem náhodně objevila v jeho kapse prezervativ (my jsme spolu prezervativy tehdy nepouzivali)... Takže nebyla to kámoška jako kámoška, ale potenciální milenka. Skoncilo to před tím, než k tomu došlo. Aspoň tak tvrdil, že k ničemu nedošlo. Určitě bych žádné takové návštěvy kolegyně netolerovala, obzvlášť, jestli jste manželé. Můj názor. A to, že ti o tom neřekl, vypadá, jako kdyby to tajil

slunina
20. říj 2016

A proč na to kafe nechodíte taky? Když o nic nejde, můžete tam chodit jako pár, ne?

lajla
20. říj 2016

@krejculinek máte děti? Pokud ne...sbalila bych mu kufr a až zase půjde na kavicku tak bych mu.rekla, že se může klidně i zdržet...
Pokud děti máte, řešila bych to razantně a na rovinu... žena pozná na svém chlapovi, kdyz lze nebo mlži

lajla
20. říj 2016

Jinak v kolik potom chodí domu?

journals
20. říj 2016

@lajla Ale notak, zase tak razantně to nejde říct. Divné to je, to rozhodně, ale hned balit kufry? Ne, že by to bylo v pořádku, ale zase všeho s mírou... někdy horká hlava není úplně dobrá...

lajla
20. říj 2016

@journals no já bych byla zvědavá co udělá😉

journals
20. říj 2016

Já myslím, že jsou situace, ve kterých se nevyplácí šprýmovat a dělat něco jakože z legrace. Ono by to totiž taky mohlo dopadnou úplně jinak než předpokládáš... což by asi dopadlo stejně, ale i tak - kdo ví...

blanche1206
20. říj 2016

No tak já bych se v první řadě začala tvářit, že se nic neděje, když je to vlastně"normální" a začala bych dělat to, co jsem normálně nedělala jako chodit domů později, než byl on zvyklý - aby začal přemýšlet nad tím, kde nebo s kým jste se zdržela....i kdybych si měla vymyslet "kafíčko" s kolegou, nebo bývalým spolužákem...ne hned, nechala bych tu záležitost s kolegyní pomalu vyšumět, aby to nebylo tak nápadné...a po nějakém čase bych se snažila v něm nenásilně vzbudit žárlivost...pokud by se něco změnilo v tom smyslu, že by se chytil za čumák a uznal, že takovéto styky nejsou v manželství normální a dal by vám najevo, že o vás nechce přijít, pak by se to mohlo změnit...pokud by mu ale bylo putna, že trávíte svůj volný čas s jiným chlapem, než s ním, pošlete ho prosímVas do prd**e!!!

lajla
20. říj 2016

Právě proto...když nemají děti,neni co řešit.. chlap co zahýbá...není o co stát, takže když s kufrem odkraci...je to jasné.. a v tomto případě ty indicie jsou docela zřejmé... život je dost krátký na to abychom si s prominutím nechaly "srat" na hlavu
A žádná legrace v tom nebyla, já osobně bych takového nechtěla...ať už by zahýbal či ne... momentálně...později by k tomu stejně došlo

journals
20. říj 2016

Nikdo z nás by ho nechtěl, ale zase tyhle rychlé soudy ve stylu okamžitě sbal kufry a vykopni ho také nejsou asi úplně v pořádku, zvlášť, když my v té sitauci nejsme, neznáme jí. Radit takhle po internetu je tak jednoduché... Já bych ještě (zatím) tak radikální nebyla, ale normální mi to nepřijde. Asi bych spíš pátrala víc - pokud to tedy zadavatelka chce vědět.

lajla
20. říj 2016

@journals to je váš názor, ...někdo vyčkává někdo je víc akční, obojí je asi OK ...záleží na povaze a ZK

lucyanek
20. říj 2016

To jo, to známe, jen kamarádi 😅 Kolega to takto s kolegyní táhne už přes 2 roky. Oba mají dlouholeté partnery. Nejhorší co může být, jsou kolegyně v práci! I když chlap nechce, baba když chce, tak ho dostane. A v práci spolu tráví tolik času... Ještěže ten můj žádné kolegyně v práci nemá.

tysek9
20. říj 2016

Já bych mu to zatrhla. Manžel ti říká, že nechtěl, abys byla smutná. Nepovedlo se, smutná jsi. Stalo se, ale snad s tím přestane, když ví, že ti tim ubližuje.

chimny
20. říj 2016

No je to smutný, ale myslím, že to není nevinné. Taky jsem to zažila. Pokud by se nic opravdu nedělo, bude reagovat jinak. Jeden můj ex taky měl potřebu chodit na bazén a na kafíčko s jednou slečnou a teď už je s ní ženatý:(

pajula123
20. říj 2016

Hele,ani jedna z manzelovych kamaradek/kolegyn neprinesla mezi nas dva nic dobreho... Nemusi mezi nimi nutne neco byt,ale ony se mnou,byt zadane,normalne o neho souperi-zda pojede domu za nami nebo pujde s nimi na pivo atd. Mam takovych "kamaradek" plne tuby a to k nim nechodi na kafe domu... Takze ne,neni to normalni!

pajula123
20. říj 2016

*zuby 😀

katgatoo
20. říj 2016

Já si myslím, že to je dost o tom, jak si věříte. To, že ti to neřekl je u mě facka důvěře. Já mám kamarády kluky a muž se zase pracovně dost stýká s ženami. Jenže rozdíl je ten, že si o tom povídáme a jeden o druhém víme, že se na sebe můžem spolehnout. I kdybych ho viděla, jak si hází s kolegyní, nebrala bych to jako hrozbu. Ale to je na nastavení vztahu.

anve77
20. říj 2016

Myslím, že každá z nás má nějaké hranice, co pro ni je, nebo není nevěra. Pro některou je nevěra jen to, že si chlap píše s cizí ženskou lechtivé sms, pro některou není nevěra líbání, pro některou je nevěra rande, nebo kafe s cizí ženskou.Já jsem pesimista a za vším vidím to nejhorší....

jaa
20. říj 2016

Záleží na povaze člověka.Já mám také hodně dobrého kamaráda.Fakt to je ten nej s velkým N.Jezdíme se společně koupat.Slavíme spolu narozeniny.Prostě si rozumíme ve všem.A,nikdy mezi námi nic nebylo.Je toprostě člověk,kterému se mohu se vším svěřit.
Ne, vždy lze za vším vidět nevěru🙂