Manžel, dávná láska, děti. Jak být šťastná?

1. led 2024

Asi je to spíš otázka na psychologa ....🙈
Prosím, poraďte, jak být šťastná.... Řekla jsem si to i jako předsevzetí, ale vážně nevím, jak to udělat.
Mám manžela 5 let, máme dvě malé neškolkové děti, manžel nefunguje tak, jak bych potřebovala, když chci "volno", hlídají mí rodiče (ale jsou stále pracující a mají i svůj život, nemuzou hlídat pořád). S dětmi jsem tedy 24/7, to mladší se budí tak 12x za noc, stále kojim, dělám vše kolem děti, kolem domácnosti dělám 95%, manžel je v průměru při běžném dnu s dětmi dopoledne 10-30 minut, vrací se z práce večer, když už spí. Jsem šíleně vyčerpaná, nevyspana, znicena...
Našla jsem něco, co mě baví, ale taky to musím dělat s dětmi (péče o sebe, cvičím, začala jsem pečovat o pleť, IPL a takové "okrasné" věci) V ložnici s manželem jsem spala v ložnici naposledy před 2 lety asi, sex máme tak jednou za půl roku max... Děti jsou náročné, výlety žádné nepodnikame, to jediné v létě o prázdninách, finančně je to taky horší (proto se vracím do prace na část úvazku)
A do té moje "deprese" z děti, života, manžela, otce.....jsem se po xx letech začala vídat se svou životní láskou... Samozřejmě, tady mě ukamenujete, přijímám. Ale s ním je vše super happy (aby ne, jsem s ním bez dětí, vnímá mě jako krásnou ženu, co víc si přát...)

A já nevím, co dělat....a jak z tady toho vyjít šťastná a udělat to tak, aby nebyl nikdo zraněn....

terulin
5. led 2024

@trdelnik234 myslím, že jsi úplně nepochopila smysl toho, co jsem myslela.
Méně zjednodušeně: Když máš čas na kámoše (ani to nemusí být milenec) a ne pro manžela, tak není problém v nedostatku času.
Když můžeš jít sama ven, tak nemáš problém s tím, že nemáš čas.

trdelnik234
5. led 2024

@terulin
Jaj. Ano,inak som to pochopila.
Mas pravdu a ona sama aj napisala,ze to tak ma.
Cas nemas,cas si proste najdes pré veci,n'a ktorych ti zalezi.
Tak je jasne,ze ked je zamilovana a dostava to,co potrebuje inde,n'a koho si t'en cas najde.
Manzel.je mimo hru jaksi