• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Manžel je často s kamarádem, štve mě to. Co myslíte vy?

5. listopadu 2012 
@sarkar Já nevím...můj má povoleno kvůli práci zůstávat spát v Brně a díky tomu možná nemá pocit svázanosti a dojede se domů přitulit i když je to pozdě, třeba ve 2 ráno a v 7 zas vstává a jede pryč.
5. lis 2012 v 16:20  • Odpověz  • To se mi líbí
autor
@blahova_andrea To je krásný! :slight_smile:
5. lis 2012 v 16:22  • Odpověz  • To se mi líbí
@sarkar To je a moc. Však je to taky jedna z mála krásných věcí, kterou jednou za dlouhou dobu projeví svou lásku k nám. Jinak je to u nás taky spíš bída. Život je boj!
5. lis 2012 v 16:38  • Odpověz  • To se mi líbí
@sarkar Haha, ta Petroba bejvalka mi někoho připomíná :grinning: V případě našeho kamaráda by to ale dopadlo tak, že by šel domů s ní :grinning: Na začátku jsem byla svědkem toho, jak s námi měl jít po dlouhé době do hospody a přišla mu sms, že doufá, že s námi nepůjde a že si myslela, že jí má rád a on se přitom chová takto :unamused: To mě fakt dostalo, toto si dovolila poslat v době, kdy spolu chodili jen měsíc :frowning2: Ale co, vybral si ji za ženu a nebrání se tomu, tak co by to mělo vadit mně, že... Mi je to v podstatě jedno (a nebo si z toho dělám s ostatními kamarády srandu), to byl jen příklad toho, jak vypadá stíhačka :wink:
5. lis 2012 v 19:50  • Odpověz  • To se mi líbí (1)
Tvůj příspěvek