Manžel mě podvádí, poraďte

anty
25. únor 2015

Jsem úplně bezradná a proto Vám tady píšu máme malé děti 2 a 4 roky a tak před měsícem jsem objevila manželovi v telefonu, jak si píše s kolegyní z práce, volají si. Nevím, jak mu to říct, že to vím, protože chci, aby mi to celé vysvětli, jenže nemám nic proti němu jen ten telefon. už mě napadlo, že bych ho nechala sledovat, protože se někdy z ničeho nic sebere a jede pryč, teď nedávno mi hlásil, že musí jet s jedním chlápkem za prací a my že klidně můžeme jet za babičkou. Je mi z toho ze všeho strašně smutno, neustále brečím, ale nevím jak mu to poddat. Nechci brát dětem tátu, ale zase nechci být za tu blbku, která tady bude na něj neustále čekat až se vrátí domů. Prosím, kdo si prošel nevěrou poraďte . Díky

trezalkal
9. dub 2015

@evinda12345 díky za reakci, vím, že to co píšeš je pravda, jen si to asi zatím neumím připustit. Teď rozhodně žádná ultimáta nebo velká rozhodnutí dělat nemůžu, uvidím po porodu, spíše šestinedělí. Je ale hrozně těžké si představit vedle sebe někoho jiného, prostě těch 14 let je v člověku hrozně hluboko. O to víc mě zaráží to, jak rychle si to dovedl představit on. Chlapi to možná mají v hlavě jinak.
S tou holčinou jsem se bavila naprosto v klidu, spíše jsem se jí snažila ukázat realitu, že on sní rozhodně nebude jezdit na výlety, dovolené, na studentské akce, na rodinné oslavy, ani sní neprojede kus Evropy. Ale pokud touží po tom do 17 někomu prát, vařit, žehlit a starat se o jeho psa a děti, tak ať se ho drží a nepustí, když je to ten pravý. On pracuje skoro celý den a bude ještě 20 let splácet vysokou hypotéku. Navíc v době, kdy by ona ztřeba chtěla děti, bude jemu 50. Potřebovala jsem trochu vyčistit to napětí mezi náma. Od té doby se sní nebavím, ale promluvit jsem si sní potřebovala. Ona sama ma malé sourozence, dvojčata, jen o rok starší, než naše dcera. Pořád mi nějak nedochází, jak se ten život mohl takhle za pár měsícu posrat.

evinda12345
11. dub 2015

Píšeš: Chlapi to možná mají v hlavě jinak. - NE - oni to mají v trenkách jinak!
A uniklo mi že čekáš děťátko. To je opravdu hrůza, na to nemám slova a ani bych nenapsala předešlý příspěvek. Úplně se mi sevřel žaludek když jsem si to teď přečetla.
co říct? na to nejde říct nic. ani sprosté slovo ne. to by mělo být trestné!!!! na to by měl být paragraf když muž opustí děti.

trezalkal
11. dub 2015

@evinda12345 Buď v klidu, jsem ráda, že jsi napsala, to co jsi napsala, já chci, aby jsme psaly, co máte na srdci, já to taky tak dělám. Začínám 37.tt, takže porodit můžu už kdykoli. Nečekám, že ho porod a pohled na syna nějak osvítí, ale všechno je možné.
Mám pocit, že se to ve mně nějak začíná lámat a uměla bych si představit, že mám vedle sebe někoho jiného, ale možná je to jen nějaká fáze, vyrovnání se s tímhle stresem. Udělala jsem si profil na jedné seznamce, není dokončený a ani jsem se nedívala na žádné chlapy, ale možná je to taková má malá revolta, že přece jen můžu něco dělat 😉.
Snad se mu mozek zase brzo vrátí do hlavy, jinak to fakt bude nezvratné. Pouštěla jsem si Jeronýma Klimeše, jak tu někdo radil, ta přednáška je super, momentálně se rozhodně pohybuje na hraně propasti.

zazana81
11. dub 2015

@trezalkal Jestli se můžu přidat do diskuse, strašně se mi líbí tvoje příspěvky a reakce. Podle mě k tomu přistupuješ celkem s chladnou hlavou a to je důležitý. Teď je na programu porod a mimčo. Taky je fajn, že se spolu furt můžete normálně bavit. Musí to být hrozně těžké , ale já bych hůl asi nelámala. Pro chlapy neznamená nevěra tolik, je to prostě momentální pobláznění. Nedá se to srovnat s tím, co jste budovali 14 let. Je to celkem bezvýznamné, i když pro každou ženskou je to velká zrada, o to víc, že čekáte miminko, ale chlapi jsou zkrátka zvířátka. Když to dobře dopadne, tak on to brzy pochopí. Úplně odpustit asi nejde nikdy, ale vzít si ponaučení, neodevzdávat se do vztahu celá (jak to my ženský často děláme), mít svý rezervy, pečovat nejen o rodinu, ale i o sebe a mít svůj čas, svůj prostor. No a k věku manželovo milenky no comment, když si vzpomenu na sebe v 17- ti letech ........

zo_ja
12. dub 2015

@evulina77 Souhlas. Jen: o majetek by děti nepřipravila, děti dědí vždycky, leda že by si je někdo osvojil.

evulina77
12. dub 2015

@zo_ja pokud se ožení znovu, půlku majetku pak dědí automaticky nová manželka a druhá půlka se dělí na děti a opět manželku.... Chlap pak i za života užívá peněz v novém životě a na děti zůstávají pouze alimenty atd. ...

trezalkal
12. dub 2015

@zazana81 Díky, snažím se opravdu nějak v klidu být, jasně, že sem, tam mám pořádně slabou chvilku, a pak se mu vybrečím nebo mu naopak naprosto chladně vyčtu, že to co dělá je sviňárna, ale většinu času fungujem. Zrovna za chvíli vyrážíme na výlet, poslední výšlap na kopec, snad tam neporodím 😀 .
Co se týká majetku, tak o ten fakt strach nemám, kromě auta má na sebe jen dluhy. Dům , ve kterém bydlíme vlastní můj otec, naši bydlí dole a my jsme si před 3 lety zrekonstruovali horní patro. Podotýkám, že s našima si rozumí, žádné konflikty nemíváme, to spíš já s mamkou se poštěkáme, ale vše v mezích. Pokud se něco bude přepisovat, tak na mně. To jsem tehdy té zrzce taky řekla, ať nepočítá, že si ji nějak bude vydržovat, protože aby všechno zvládal splácet, prosedí většinu dne u počítače, je IT. Takže momentálně to je z její strany čistá láska, nikoli vypočítavost, ale tak ji budou ještě dlouho živit rodiče. I když věřím, že kdyby se dověděli rodiče, jakého zeťáka jim chce přivést, tak by ji třeba trochu skřípli. 😝

zo_ja
12. dub 2015

@evulina77 Jo chápu, jak to myslíš.
Ale jedna půlku dostane manželka, druhá se dělí mezi všechny děti - ze všech manželství, ne znovu mezi manželku a děti.
Jenže to je v něk. případech, bez ohledu na výši toho majetku, vysoká cena.

petkaaa25
29. dub 2015

Ahoj holky,tak jdu se podělit,jsem vdaná 7 let před manželstvím mel manžel holku s ni ma syna,kterému je ted 8 let sennou ma dceru ,ted nám babička nebo spise me darovala barák od te doby je manžel na me sprostý lže nespí doma neustále ma založenou nějakou seznamu kde vyhledává starší zeny,nechává jsi posílat erotické fotky například z Badoo ,když mu jeho bývalá ženská zavolá nebo spise prozvoni hned se doma požádá a běží za ni,když se vrátí domu všechno tapíra je agresivní na me ,říká ze za vše mužů jen já že sem kráva a ze ho mám poslouchat,ted na me vyrukoval ze mám přemýšlet o rozvodu aby dostal půlku baráků,ruka ze na něj ma nárok a ze když udělá majetkové vypořádání tak prej půjde do bytu a ještě mu pul milionů zbyde, když sem reagovala ze nechali proč se chce rozvádět tak řekl ze stejným nic neudelam,myslíte ze ma nárok na pul baráků??? Jako já rozvod určité ted nepodepisu nechci přijít o majetek jen aby on ze svoji milenkou a synem si mohl užívat dělám doma vážně co mu na očích vidím jak ale zavolá ona je po všem ,navíc tvrdí ze za vše mužů já at se stane opravdu cokoliv,nevím ted co mám dělat každý řadí at ho kopnu do prdele ale mám ho furt rada,jenže na druhou stranu dělá vážně same naschvály ,urazí me ze sem tlustá at ze sebou něco dělám a přitom ta jeho milenka ma necelých 120 kg já 60 a když mu to řeknu tak tvrdí ze špatně vidím a te ona za to nemůže ale já ano,přitom ona ho tahala po soudech,porad sem si říkala ze sním musím spát aby sní aspoň nespal,ale to je asi jedno,stejně ať dělám co dělám ona pokoj nedá asi nikdy v životě a on toho taky nenecha 😕😢
,

zuzi.111
29. dub 2015

@petkaaa25 Porad se s pravnikem, ale dle meho nazoru se dedictvi do vyporadani nezahrnuje. Takze na barak narok nema. Zjisti si, co je potreba a posli ho do prde.e. Nic jineho si nezaslouzi a ty mu delas jen rohozku.

zuzi.111
29. dub 2015
petkaaa25
29. dub 2015

Díky opravdu zkusim úplně všechno nebo me asi klepne nevím ted vůbec kudy kam,a chlapovi to dělá jen dobře

jamia
30. dub 2015

@petkaaa25 Haha, to je vychcánek. Dary a dědictví se do SJM nezapočítávají, takže by neměl nárok na nic. Předpokládám, že babička dům přepsala jen na tebe.

budouci_maminka
2. kvě 2015

@petkaaa25 neboj, na dum nema narok, dedictvi se mezi manzele nedeli, ma na nej narok jen obdarovany. Klidne ho kopni do rite a pak mu zamavej z okna TVEHO baraku ;)

trezalkal
21. říj 2015

Ahoj, tak vám tu po dlouhé odmlce jdu napsat pokračování příběhu. 24. dubna se nám narodil syn, je nádherný, šikovný, zrovna začíná lozit. Přítel se ani po porodu nevzpamatoval, zkusila jsem ještě jeho mladé poslat naše fotky z porodnice a prosila ji, ať ho nechá, že nám rozbije rodinu. Ona se omlouvala, že toho není schopna, že ho miluje, ale kdyby to ukončil on, bude to respektovat. No po pár dnech mi došlo, že je opravdu konec, že nemám dál náladu dělat ze sebe chápavou krávu a řekla jsem, že s ním končím a že nejpozději po prázdninách ať se odstěhuje.
9. května jsem se z trucu přihlásila na e darling seznamku. No a první profil, který mi byl nabídnut mně moc zaujal a já dotyčnému napsala. Vyklubal se z něj ten nejúžasnější chlap pro mně. Za tři týdny, než jsme se poprvé viděli, jsme si napsali asi 200 stran a vytáhli všechny kostlivce ze skříní. Postupně jsem se do sebe zamilovávali, setkávali se a psali a psali. On má dvě dědi 6 a 9 let, ve vlastní péči. Je to člověk, který mi imponuje, je inteligentní, má přehled v kultuře je úžasný otec, procestoval kus světa, rozumí si s mou dcerou, ta ho má hrozně moc ráda no a ze syna nadšený, navíc se mu líbí moje urýpanost,..... prostě mi někdo tam nahoře seslal anděla. O tom, že se rozcházíme a můj ex se stěhuje jsme mým rodičům řekli v půlce července, ke stěhování došlo ke konci července a mě se s každým dalším člověkem, kterému jsem to řekla začalo hrozně ulevovat, po 6 měsících stresu a trápení mi bylo krásně. Samozřejmě mi pomáhalo vědomí, že 50km ode mně bydlí někdo, kdo je mi blízký, kdo se stane mým partnerem.
S mým ex máme dobré vztahy, řešíme věci kolem dětí, dcera u něj někdy přespává, všechno funguje bez sepsaných smluv.
No a v současné době řešíme s architektou pokojíky, protože od pololetí se tu bude nový přítel i s dětmi stěhovat. Děcka byly nadšené hned po první návštěvě a nejraději by tu bydlely a chodily do školy už od září. No a já mám na ruce prstýnek a v létě plánujeme svatbu. Nemyslete, nejsou to růžové brýle, zamilovanost nebo potřeba rychle zaplnit díru někým druhým. Oba jsem zažili 13leté vztahy, víme, co jsme měli, jak nám bylo a co máme teď. Já jsem velký realista a přízemní člověk, ale tímhle jsem si tak jistá, jako nikdy v životě.
Takže po téhle zkušenosti radím všem, nezůstávejte ve vztahu za každou cenu a už vůbec ne jen kvůli dětem. Ony stejně vycítí, že se něco děje, že nejste šťastní. Je lépe to rozseknout a zkusit jít dál. 😀

keny123
21. říj 2015

@trezalkal tomu říkám vzniklé štěstí z neštěstí... paráda!super osud...gratuluji k novému životu!

codal
21. říj 2015

@trezalkal Mám za tebe velkou radost... krásný konec ošklivého příběhu..Hodně štěstí🙂

drakenn
21. říj 2015

@trezalkal - hodně štěstí!!

budouci_maminka
21. říj 2015

@codal a jak se dari tobe?
@trezalkal jsem za tebe moc rada, ze to melo takovy rychly spad a obrat... Tak uz jen doufat v "a zili stastne az do smrti" 😉

katkati
22. říj 2015

@codal Sledovala som od začiatku Tvoj príbeh, veľmi som Ťa obdivovala. Ako sa máš teraz? Verím, že taká úžasna žena ako Ty, musí mať v živote aj šťastie.

codal
23. říj 2015

Dekuji,ze na me myslite🙂...Stesti se na me usmalo,i kdyz az po dvou a pul letech.Mam uzasneho chlapa,brzy se stehujeme k nemu do domecku,takze buduju hnizdo a jsem moc stastna!
@budouci_maminka
@katkati

buldam
23. říj 2015

Chlap který sáhne na ženu a ještě k tomu těhuli ,tak to není chlap ale ubožák a zaslouží dát přes hubu .
Jak říkají holky, začni si dávat stranou nějaké korunky a možná bych zkusil štěstí na nějaké seznamce ,
vím že to není jednoduché s dětmi opustit starý život a jenom tak začít znovu , stejně tak každý chlap nehledá ženu se dvěma dětmi , to mluvím jako chlap za sebe , ale nějakého chlapa co už také dítě má
a je na to sám , věřím že to může klapat. Párkrát se můžete sejít a až budeš mít jistotu že o tebe stojí ,
tak společně vymyslet bydlení . Pokud byt máte společný a budete se rozvádět , pak ti musí dát půlku peněz a nenech se zastrašit řečmi že tam nic tvého není , tak to totiž právně vůbec nefunguje 🙂 a bude mít smolíka . Držím palce Milan