Jsem v devátém měsíci a manžel mě podvádí

iva2888
6. kvě 2015

Ahoj holky, nevím jak to ze sebe vyventilovat, jsem ve 36. týdnu těhotenství a dnes ráno jsem zjistila,že má můj manžel milenky..ano,ne jednu,ale rovnou dvě.Obě pracují s ním v práci. Nejsme manželé ještě ani rok,spolu jsme čtyři roky a musím říct,že je to celkem pohodový vztah..doted jsem si to tedy myslela,po tom co jsem zjistila, jak jednu z nich hrozně miluje a té druhé to chce pořád udělat, tak mám pocit, že to bylo všechno jen iluze..co ted? Rozvést se a vzít synovi tátu nebo dál trpět? Vím, že to ani s jednou neskonči,ač mi to ted nasliboval,ale už mu nevěřím.

lv
6. kvě 2015

to tě lituji, takhle před porodem se trápit..
někdy by fakt ti chlapi zasloužili pořádně nakopat do vajec, fakt. To je pitomec.
No co už, tátu synovi neber, tátou bude i kdyby měl celej harém, to na věci nic nemění.
Co hodlá dělat? Jít za strašnou láskou, vášní, nebo být s tebou a bojovat o úplnou rodinu?

toga25
6. kvě 2015

@iva2888 To mě hodně mrzí ☹ A odkud víš, že to tak je? že jednu miluje, druhé to chce udělat apod? Máš to z důvryhodného zdroje nebo jedna paní povídala? Víš já jenom, aby nedošlo k tomu, že někdo na vás třeba žárlí a dělá naschvály a zbytečné peklo?
Ale upřímně? Já být v tvé situaci a opravdu měla potvrzené že tomu takl skutečně je, tak bych s chlapem nebyla. Ono že vezmeš synovi tatínka... Co je pro tebe lepší? Žít odděleně ale relativně vklidu a vycházet spolu a najít si k sobě vhodného partnera nebo žít s někým takovým, ty se doma trápit a věř mi, že si to trápení budeš vylívat na synovi...
Zeptala bych se ho, jak to myslí, proč to dělá a co mu doma u tebe chybí, ale narovinu mu řekla, že s ním do budoucna nepočítáš... Je to sice těžké, ale podle mě je to lepší řešení než se trápit a žít vedle něj s tím, co víš...

anjelita
6. kvě 2015

Nemusis trpet ani ty ani dite (protoze dite trpi kdyz matka trpi). Vykopni tu sv*ni ze svyho zivota at plati tucny alimenty a najdi si nekoho kdo za to stoji. Bude decku lepsi tata nez nejakej ob***nik. Miminko bude mit jeste par let na to aby si uvedomilo co je to tata, rozhodne bych se nebala se rozvest. To je hrozny takovej hajzl 😔 Kdybych tohle mela doma ja, pekne bych zajela k nemu do prace a verejne je vsechny potupila. Nektery firmy maji ve smlouvach zakaz vztahu mezi kolegy atd. Skoda ze muceni je nelegalni 😔

toga25
6. kvě 2015

@iva2888 Samozřejmě záleží na tvé povaze taky, já ač na venek tak nepůsobím vím, že uvnitř jsem silná osoba a umím bojovat sama za sebe a za lepší život, takže bych to vedle něj v tomhle případě a situaci prostě nevydržela... Mě osobně by tohle nehorázně uráželo a ponižovalo, kdybych věděla, že jsem s ním a on tohle dělá pořád. Kdyby samozřejmě se změnil, pochopila bych to a šanci mu dala, ale když se nehodlá rozejít ani s jednou... Na co takového chlapa a ztrácet roky života, který můžeš žít úplně jinak...

iva2888
autor
6. kvě 2015

Já dnes ráno totiž utírala prach a ležel tam telefon,který až do pondělka používal a tak mě napadlo se do něj prostě podívat,protože vím,že to není tak dlouho z jednou vypisoval.No a do jedné je očividně udělaný,samý miluju tě sem,miluju tě tam a té druhé píše prasárny,ale i to jak mu chybí a děkuje jí za krásný milování..No on se zase kaje,jak už to nikdy neudělá a blá blá,ale jak mu mám věřit,navíc,když s těma ženskýma pracuje? Volala jsem oběma dvěma,ta jedna se mi omluvila,ale ta co ji tak miluje to házela na něj,že ona nic,že to chtěla skončit,ale ze dva dny staré sms jasně vyplívá,že lhala,prostě se bojí,že zavolám jejímu manželovi(a kdybych měla číslo,tak to udělam) a rozbiju ji rodinu,tak jak to dělá ona mě.

anjelita
6. kvě 2015

@iva2888 no kdyby chlap nechtel tak s nim zenska ani nehne. Vinici jsou vsichni. A ty dve o sobe vzajemne vedi? Uchylaci 🙄 Nesetrila bych ho v rozvodovym rizeni, neverila bych mu ani nos mezi ocima. Takovym by se mel urezat organ 🙄

kacca11
6. kvě 2015

@iva2888 rodinu ti ale nerozbiji ona, ale tvuj muz. Mas si problemy vyjasnit hlavne s nim...

iva2888
autor
6. kvě 2015

No ted už o sobě ty dvě vědí,každé z nich jsem to oznámila 😀 Bože,manželka oznamuje milenkám,že má manžel i jinou milenku a že spolu seděj v kanclu,já se tomu musím i smát 🙂 Jsou v tom oba,bo vlastně všichni tři a ne jen manžel,jak se mi to ta jeho křehulka snažila namluvit. Asi mu ho fakt uříznout,jinak to nevidím..

iva2888
autor
6. kvě 2015

Mimochodem jsem ho i zbila a ted trpím,mám modrou ruku... ☹

toga25
6. kvě 2015

@iva2888 Tak to mě mrzí ☹ Takže to máš potvrzené 😒 Máš třeba kde jít, k rodičům nebo tak? Já nevím, ale i když sekaje.. víš ono to podle mě jen tak ledajaký úlet není a pokud má kuráž zahýbat a ještě se dvěma naráz a v době kdy by měl být při tobě... já bych mu tu kajícnost nevěřila... Normálně bych se sebrala a bez jediného slova si sbalila věci a odešla... Máš tu možnost? Uvidíš, co se bude dít. Buď si to uvědomí a to bych pak zkusila až se miminko narodí znova nebo bude pokračovat dál a ty máš jasno. A pokud se k němu vrátíš, tak ho pěkně nechej v noci vstávat k miminku, třeba jen, když bude plakat, aby ti ho z postýlky podal, aby byl taky trochu unavený a neměl dost síly zahejbat... Ale pokud by byl opravdu hajzl a pokračoval, neváhala bych a odešla natrvalo a rozvod a hotovo, smsky bych si vyfotila, kdyby se někdo ptal /nevím jak to u rozvodů chodí). Ono podle mě když už, tak je lepší aby to dítě vyrůstalo odděleně od mala, než mu pak třeba ve 2-3 letech vysvětlovat, proč s váma tatínek není.
A manželovi té krávy bych nevolala, chápu, že cítíš zlost, ale jejich děti taky nemůžou za jejich maminku a věřím tomu, že jednou to jedna manželka jejího milence udělá... Ty se neponižuj, nech si svou úctu a důstojnost a ukaž mu, že umíš být silná i bez něj a že on není jediný mužský na světě!!! 🙂 Bude ho to ještě mrzet uvidíš...

michaela_2
6. kvě 2015

@iva2888 vzhledem k tomu, že tvůj manžel má milenky rovnou dvě, bych opravdu nedávala vinu ani jedné z nich. Protože pokud by to nebyla ona ( nebo ony), byly by to nějaké jiné. Pochybuji, že se do některé skutečně zamiloval ( to by mezitím nešu..al druhou a nebyl ženatý s tebou). Spíš mi připadá, že tvůj manžel patří mezi chronické nevěrníky, jejichž krédem je, hlavně, že si užiju, je jedno kde a s kým. A pro oživení si to zpestřuje, jakože jedna ho přitahuje, s druhou si píše romantický smsky apod.

Já už bych mu nikdy nevěřila. Něco jiného je jednorázový úlet někde na večírku........ale tohle je teda drsný.

kacca11
6. kvě 2015

@iva2888 ja bych se spis vsadila, ze hlavni problem je mezi vami dvema a ty dve jsou jen zasterkou. Takze bych na tvem miste resila primarne vase problemy, ne jejich.

evcann
6. kvě 2015

@iva2888 to je mi moc líto, ale je pravda, že za zlé to máš mít jen jemu nebo hlavně jemu, on to vuči tobe nemá udelat, ne ony. Samozrejme by nemely ani ony, ale hlavně on vuci tobe to nema delat. Milenkam jsi jedno, cizi clovek. Je z toho vynech, nech je byt, neres to s nima, ponizujes akorat sama sebe. Res to jinde. Ja bych ho vyhodila. Podle me jina moznost neni, bude to delat dal (s mym manzelem to bylo tak tak), neprestanou, nemuzes mu verit a udelat tohle zenske v tehotenství je hnus. Radeji bez nej a v klidu nez s ním. Sama jsem tim prosla tak vím o cem mluvim. Takovych hodnych chlapu je. Hodne stestí 🙂.

iva2888
autor
6. kvě 2015

No prý to s oběma táhne tak od konce roku,ale ani to už mu nevěřím a my máme přitom spolu vážně hezký vztah,sice spolu ted spíme tak jednou za týden,ale jsem těhotná a už to nejde jako dřív..i když to spíš on měl problém mít častěji sex a ted už vím proč,když si to rozdával s nima..já jsem doma,to on by se musel odstěhovat,problém je půjčka,kterou máme ještě na 5 let..No ta co s ní jen spí byla tak zaskočená,že se mi i omluvila,ale ta druhá dělala jakože se nic neděje,že se spolu vyspali,ale že si děnně píšou a volaj,jak se milujou,to jsou prý jen kecy..ale říkám,měla stažený zadeček,protože jsem pronesla něco jako že zavolám ředitelce,at vidí,jak její zaměstnanci tráví pracovní nápln..

anjelita
6. kvě 2015

@toga25 @iva2888 spis nez nekam chodit by ho mela vykopnout at si spi treba na ubytovne. Muzes to udelat? A pokud se rozvedes, vysud z neho poradny alimenty, jinak se bude cukat a da ti minimum.

toga25
6. kvě 2015

@kacca11 Ale oni žádný problém mít nemusí - teda ne že by za něj mohli třeba oba... Jediné co mě napadá je že ho jako těhotná nepřitahuje a potřebuje hold nějakou štíhlounkou sexbombu nebo on má prostě takovou povahu, že je nevěrný, jak psala @michaela_2 ... Nesváděla bych všechno jen na problémy, za které můžou oba. Třeb ona opravdu za nic nemůže a je vymazaný jen ten chlap, ale za toho ona taky nemůže že jo... Mě chlap podvádět, tak s ním nemám co řešit a je mi jedno, že to vyplynulo z nějakého problému. Prostě automaticky ztrácí moji důvěru a komu nemůžu věřit, s tím nejsem...

toga25
6. kvě 2015

@anjelita Nebo to je taky možnost, ale ne každý bohužel z bytu vypadne, tak pokud by nebylo zbytí, šla bych já, ale máš pravdu, v první řadě at jde on...

anjelita
6. kvě 2015

On kdyz je nekdo chronickej nevernik, nikdy se nezmeni, nikdy se to nezlepsi. Sama jsem mela tu cest a jeste mel tu drzost me lakat do postele po 10ti letech od rozchodu pres to ze byl v ty dobe zenatej, proto rikam ze to za to fakt nestoji. Potrestat nejhorsim zpusobem 😠

iva2888
autor
6. kvě 2015

My vážně nemáme problémy! Až doted,nic tak vážnýho jsme nikdy neřešili. No kdyby to byla nějaká mladá kost...ale ona není ani hezká a ani nijak mladá,přes 40 jí bude,už jsem jí viděla.A tu druhou neznám. No,asi to tak dopadne,nevím,jestli se ho dokážu vůbec ještě dotknou..

toga25
6. kvě 2015

@iva2888 Hele víš, jak se ti uleví? Sbal mu věci a postav za dveře než přijde z práce... A uvidíš, co se bude dít... Nebo fakt jeď k mamce, neříkám stěhovat se, ale at máš klid, za chvilku rodíš a ty i miminko potřebujete klid!!

iva2888
autor
6. kvě 2015

@toga25 Já jsem doma,dům je napsaný na naše,jen se bojím,že když ho vyhodím,tak to bude krok,který nemůžu vrátit zpátky...

maki73
6. kvě 2015

@iva2888 https://www.modrykonik.cz/forum/rodinne-problemy/manzel-mi-je-neverny-rozhoduje-se-2/ některé příspěvky se dost hodí k věci, můj muž si našel "kamarádku" když jsem byla v 5. měsíci, nebudu to asi znovu rozepisovat, tak případně přečtěte, upřímně ve Vašem případě bych si zkusila srovnat, jestli jste schopna mu to odpustit vy a jestli je pro vás, tolerovat záletníka, když jinak máme pěkný vztah, tipla bych, že u vašeho manžela jde opravdu spíše o sex, než že by toužil po jiné ženě, když měl milenky dvě a ještě navíc je jedna vdaná. Já bych to tak tragicky neviděla, myslím ty řeči o lásce, evidentně je to něco, co ženské doma chybí a váš jí cukroval, aby se jí dostal do kalhotek, jinak by k tomu neměl ještě 2 další ženské 😀, takže klid, láska to vážně nebude, pokud milujete vy jej a dokážete počítat s tím, že si najde třeba dalších 5, ale uvěříte, že miluje vás, může to fungovat a být to jen proutník, pokud ne, pryč s ním, když má jednou 3 ženské, myslet si, že se po zbytek života spokojí s 1 by byla opravdu čirá naivita...možná mne tady ostatní ukamenují, ale krásný život můžete mít i s manželem, který projíždí postele jiných, pokud vám to ovšem nevadí, prostě je to tak, na všem se dá domluvit a znám dost takových párů, jen to musí vyhovovat oběma, ne tím trpět, pokud má dost elánu na uspokojení vás po všech stránkách a k tomu zvládne ještě semo támo nějakou jinou příležitost, no co...i když je chlap věrný, žádná žena nemůže říci, že nepotká jinou, do které se zamiluje a pak vás opustí, když je nevěrný a vy s tím žijete v pohodě, tak pravděpodobnost že vás opustí mnohem mnohem menší, co by mu u vás pak chybělo že...tím rozhodně neříkám, že mu to máte trpět, jen říkám, že máte popřemýšlet nad tím, jestli vám více vadí to, že spal s jinýma, nebo to, že vás zradil jako takové, protože důvěra je něco jiného, než věrnost a pokud ke štěstí stačí důvěra, dá se na tom stavět úplně v pohodě, pokud vyžadujete věrnost, pak je na místě hledat jinde.

toga25
6. kvě 2015

@iva2888 Tak o to líp, to jsi ve velké výhodě 🙂 No to je něco, co si musíš zvážit sama, tak si nejprve s ním promluv, jak si to představuje dál a řekni mu, jak to hodláš řešit ty, pokud se to nezmění... A hlavně co ho vedlo k tomu, si milenky najít... A ubezpeč ho o tom, že se opravdu ten krok nebojíš udělat... On si nesmí myslet, že jsi vyplašená myška, která má jen plané řeči...
A to s něma trávil čas po práci nebo to stihli v práci?? Já bych trvala na změně zaměstnání, jinak myslím, že to není možné ukončit. ty vztahy s milenkama.. Dej mu teda třeba čas do porodu a pak uvidíš, co dál, třeba ho narození miminka přiměje přemýšlet trochu jinak...

anjelita
6. kvě 2015

@iva2888 a chces to vratit zpatky? Jestli budes schopna neveru prekousnout a tolerovat mu i pristi milenky tak to je pak jina. Ja bych nemohla byt ta co mu pere, vari, vychovava deti, zatimco vsechny darky, penize a pozornost pujde k milence. Snad ti domu nepritahne nejakou nemoc a snad se jednoho dne nesbali s listeckem na posteli ze se zamiloval do nejaky dvacitky a ze budou zit spolu

lennus
6. kvě 2015

Já bych mu asi sbalila kufry. Bylo by mi z toho zle. Táta bude pořád, v tom bych problémy nedělala a taky já za sebe nevylučuju, že kdyby se mi to stalo, že bych neodpustila, ale v tu chvíli bych to tedy nedala a potřebovala bych čas na rozmyšlenou. Nastěhovala bych si domů asi kamarádku, abych měla oporu nebo pomoc z kraje.

Hele moje tchyně má přísloví - na staré pi.., dobře se cvičí. 😀

rainbow_x
6. kvě 2015

Nechápu, jak těhotná žena může přemýšlet o tom, že by manželovi odpustila nevěru. Má DVĚ milenky, to už není jen tak nějaký ulet. Problémy sice říkáš, že nemáte, ale asi s Tebou bohužel moc spokojený není, když zahýbá kde může. Nedovedu si představit, že já budu v porodnici ležet v bolestech a můj manžel se bude někde kur*t.
Když ale čtu co píšeš, je dost pravděpodobný, že Tě ukecá a stejně ho nevyhodíš. Ovšem ještě pravděpodobnější je, že to za pár měsíců udělá znova a Ty tu budeš opět řešit tohle téma.

maki73
6. kvě 2015

@toga25 no na to narození miminka bych zrovna v tomto ohledu jako na zlepšení moc nesázela, spíše naopak, po porodu určitá doba nucené abstinence a ještě řvoucí dítě, utahaná žena naopak tam bych počítala s tím, že se půjde někam ventilovat, některé ženy jsou po porodu v pohodě za 14 dní a o muže mají zájem hned, ale na to se sázet nedá, máte trochu těžší porod a už z toho mohou být 2 měsíce bez soulože i déle a chlap, který je zvyklý zvládnout tři ženské, že bude sekat latinu? No to se nezlobte, ale tomu bych se zasmála, uznejte, jakou frekvenci asi musel mít, když měl 2 milenky, o kterých se manželka dozví, kde je záruka, že třeba neměl občasně i 3, 4... pokud je zvyklý na každodenní hrátky, tak poslední, co ho podpoří bude bohužel zaneprázdněná a stejně aktuálně "nepoužitelná" (omluvám se za ten výraz, ale přijde mi to výstižné, nechci nikoho urazit a nemyslím to špatně) žena s miminem u prsa...chce to dívat se realisticky.

iva2888
autor
6. kvě 2015

@lennus Tchyně asi ví, o čem mluví 😀 On mě jako nasliboval, že to s nima skončí,že si dá podrobný výpis,abych věděla, komu píše a volá,že jakmile si najde jinou práci,tak z tama odejde..peníze bych mu musela utnout,prostě na obědy a na benzin,nic víc,nic mín.Já mu vlastně ted sebrala i ten telefon,ale když mu projíždím kontakty,tak zjištuju,že ten hajzlík má minimálně ještě dvě čísla...Kdybych nebyla těhotná,tak vůbec nemusím přemýšlet o tom,co udělám,ach jo..no v práci i po práci,jak vyplynulo z sms..

anjelita
6. kvě 2015

Vykopnout, vykopnout, vykopnout ...........! Je to lepsi moznost nez urezani genitalii. A ne protizakonna 😀 Kdyz ctu takovyhle pribehy, v hlave mi vzdycky bezi scenerie vsech moznych mucicich alternativ.. Jde o to jestli je zenska natolik push-over bez sebeucty ze si to necha libit. Nerada bych urazila ty co neveru odpustily, mozna k tomu mely svoje duvody jako potrebu zazemi, komfortu, finance atd. (a ve vetsine nemely zadnou jinou moznost). Ale mluvic za sebe a svuj druh zensky kde by mi udelalo cest mu ho urezat a naservirovat mu ho k obedu...No skoda mluvit. Ja bych za kr*vu v okoli byt nemohla i kdyz bych mela doma toho nejchtenejsiho muzskyho v celym vesmiru. Nemit moznost najit nekoho lepsiho, nemit moznost se zamilovat protoze pracuju na vztahu kterej nevernik predem odsoudil k zahube. Sliby - chyby...to nas uci uz odmalicka.

kejtyna
6. kvě 2015

taky si myslim, ze pokud ma dve milenky i pres spokojeny vztah, tak jde "jen" o sex. a v tomhle pripade bych moc neverila pripadnym slibum, ze uz se to nebude opakovat.. takze pokud nejsi schopna prehlizet, ze si nekde jinde vrzne, tak ho honem vyhod. Doporucuju odjet na tyden nekam pryc, budes mit moznost premyslet, uvidis jak se on k tomu postavi a pak to bud prekousnout, nebo mu sbalit kufry. osobne si myslim, ze vetsina chlapu se ridi heslem co oci nevidi, srdce neboli, ale ve chvili kdy jsou tak blbi ze to praskne a oni tim svou zenu strasne zrani, bych se moc neupejpala a proste bych mu sbalila kufry.