• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Manžel se asi chystá s milenkou na dovolenou, co s tím?

21. června 2015 
@collinsova nevím ak staré máš dítě, ale pokud malou nekojíš a je schopná být samotná s otcem, sbalila bych jí a poslala s taťkou na prázdniny. Kterou milenku vzruší ztrhaný taťka a ještě když vedle spí jeho dnera? Možná tím vyřešíš nejen dovolenou ale i milenku :grinning: Důvod proč s ním dceru poslat se vždycky najde, ne?
25. kvě 2014 ve 12:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
Mohla bych se zeptat, jak pokračuje Tvůj příběh. Docela mě to zaujalo a držím pěsti, aby se vyvrátilo, že tam jel s ní.
25. kvě 2014 ve 13:33  • Odpověz  •  To se mi líbí
Moc na Tebe myslim, věřím, ze to dopadlo dobre!!!
12. srp 2014 ve 20:38  • Odpověz  •  To se mi líbí
Na moji povahu bych tam jela bez ohlaseni a rozkopala jidrzkun a jemu urizla pero. Nemam rada neveru..at jde o zenu ci muze..je to svinstvo..ten by dostal,kdyby to byl muj manzel!!!! Ale je to muj nazor...
12. srp 2014 ve 20:56  •  1 dítě  • Odpověz  •  To se mi líbí
@collinsova jak to dopadlo prosím tě?
3. čer 2015 ve 22:11  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
Vylepšit doma nepomůže - znám rodiny, kde ženy doma fungovaly jako hodinky (a já se styděla za naši domácnost, protože u nich by se dalo jíst z podlahy) a stejně ten chlap lítal za milenkami a s milenkami a ROZHODOVAL, kam vezme manželku, kam milenku. Já osobně si myslím, že pokud je chlap mezi takovými přáteli, kteří ho kryjí, FAKT NIC NEPOMŮŽE. Mám totiž stejnou zkušenost, manžel se v těchto lidech po 25 letech zhlédl a pak stačí o generaci mladší pipka, která vidí peníze a zábavu (aspoň u nás to tak bylo) a nenaděláte prostě nic. Akorát slyšíte - to je jiný svět, já chci jít dál, nechci se vracet a pak jen vidíte pálení mostů. Já už mám děti velké, takže jsem to rozhodla sama, ale neskutečně to bolí. Té mladší, rozvedené, která si svoje manželství rozbila a teď kvůli penězům (u nás to tak bylo, ale nechci jít do detailů) rozbila i to moje, to fakt nejsem schopná odpustit.

Omlouvám se za skepsi.
21. čer 2015 v 10:08  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek