Chystá se porod?

3. lis 2020

Zdravím, předem se omlouvám ze zakládám nové tema ale nikde sem nenašla nic podobného co by mi odpovědělo na mé otázky :D
Momentálně sem 40+2, už delší dobu mě trápí dost bolestivý poslicci a teď přes noc byli teda o dost bolestivejsi a i častější, pokaždé sem je ale dokázala zaspat. Teď mi poměrně dost odteklo “cosi” jako hodně vodnatý bílý výtok, zatka to není ta mi odchází už nějakou dobu a poznala bych ji myslím. Na kontrole sem byla včera a zřejmě se nic nechystá, co sem tak pochopila od dr, ve zprávě mám napsáno ‘1cm, jinak pevně uzavreno’. Mohl by mi někdo s podobnými zkušenostmi rict zda by se mohlo něco chystat? :D sem prvorodicka takže sem omlouvám za blbé dotazy..

jjasmina
3. lis 2020

Já bya tehdy na kontrole v pátek, to mi říkala dr, že jsem otevřená ani ne na 1cma že se nic nechystá, druhej den mi pukla plodovka a odtékala vcelku dost, naopak já bolesti neměla vůbec. A teda plodovky odtekalo dost, měla jsem uplně mokré kalhoty a teklo to i přes dvě poporodní vložky

cassidyc
3. lis 2020

Nemůže to být plodovka? Mně také odtékala postupně a dost jsme váhali, zda raději někam zajet nebo ne.

mamikry
3. lis 2020

Den před porodem mi doktoř řekl, že to zatím moc nevypadá. Druhý den ráno výtok a už jsme jeli. Byla to plodovka. Raději jeďte do porodnice, nejhůř Vás vrátí domů.

fouskovi
3. lis 2020

Den předem mi bylo řečeno že jsem zamcena na 100 západu a, druhý den se syn narodil teď to může přijít kdykoliv ale být vámi radši bych zajela ať vás zkontroluji tohle vypadá na vodu se zbytkem zátky

autor
3. lis 2020

Taky mě napadla plodovka, ale ze by to bylo jen tak jednorázově? Bylo toho sice poměrně dost ale vypadalo to spis jako výtok a pak nic. Samozřejmě radši zajedem do porodky ale taky se zeptám zda jste to některá neměla stejně.

fouskovi
3. lis 2020

No nejlíp vám poradí v porodnici my tady můžeme pouze tipovat a odhadovat

cassidyc
3. lis 2020

Prve když odtekl kus té vody, tak na vložce to taky bylo takové do bíla a trochu růžové. Máš teď nějaké bolesti?

autor
3. lis 2020

Bolesti teď nemám, spis jakoby tlak na spodek.

cassidyc
3. lis 2020

Tak to si fakt netroufnu odhadovat no. Ale já taky kontrakce hned neměla. A kolik bylo toho, co odteklo? Mně to vyloženě teklo až po nohách.

mamikry
3. lis 2020

Mně odtékala voda uplne nepatrne, protoze male odtoku branilo hlavickou. Jak jsem se pohybovala, vzdycky trochu vyteklo. V porodnici mi rikali, ze to na plodovku nevypada podle vlozky. Jeste me pak kontroloval doktor pohmatem, prcka nadzvedl a uz nebylo o plodovce pochyb. Bolesti jsem pred tim nemela.

priefi
3. lis 2020

Pokud hlavička dělá pomyslný špunt, může plodovka odtékat malinko a nárazově 😉 Přeji krásný a pohodový porod. Hlavně prodychávej kontrakce a zkus se při nich uvolnit. A úplně úžasný tip z knihy Hypnoporod, když bude kontrakce, představuj si milování s milovanou osobou a orgasmus, prý to pomáhá mírnit bolest. Mi to pomáhalo 😉 Každopádně, až na Tebe půjde kontrakce, pusť ji klidně hlasitě ven, nestyď se. Hlavně to v sobě nedrž.

kalysto
3. lis 2020

Taky jsem to měla jednorázové, ale po váhání jsem nakonec do porodnice jela, sestra mě chtěla poslat domu, že na vložce nic nemám, ale že mě prohlidne ještě doktor.... No a před ním se mi úplně spustila, tekla po stehnech a už jsem domů nejela....

amazonkajanik
3. lis 2020

Jela bych do porodnice. Hádám, že na vložku jsi to nezachytila,aby mohli udělat test,zda li je to plodovka. Jinak,někdo píše,že kontrola den před,apod. Já byla na kontrole v 9h a že máme ještě spoustu času,že to nebude(38+6tt). Doma praskla voda a v 18:55 se syn narodil a doktorka na mě koukala jak vyvorana myš 😂

lula86
4. lis 2020

Jak jste dopadla ? Držím palce ať máte hladký porod 🍀👍

autor
4. lis 2020

Tyjo, všichni takový rychlovky 😂 u mě to teda plodovka nebyla, přes noc ale zas šílený bolesti údajně poslicci takže čekáme stále 😅

mamikry
4. lis 2020

Ten prcek Vás ale napíná, tak ať to ho máte brzy u sebe. 😉

amazonkajanik
4. lis 2020

Tak já poslicky neměla,za to jsem nepoznala porodní bolesti,až po několika hodinách mě napadlo,že tohle už od žehlení nebude. Tak jsem dala vanu,abych zjistila no a praskla voda. Potom už začaly kontrakce a naštěstí to máme do nemocnice 6min jízdy. Asi hodně pomohlo i to,že syn byl přes všechny odhady malinký a jestli i genetika,páč kromě nejstarší sestry (ta šla hamiltonem a měla pupeční šňůru kolem krku)nás mamka všechny porodila nejdéle do 2h od prvních silných bolestí. Druhá ségra je třeba narozena na hekačce 😂

lula86
4. lis 2020

Mně udělali hamiltona a do 2 dnů byl syn na světě. Praskla voda začaly kontrakce a za 8 hodin byl na světě

leymea
4. lis 2020

U obou porodu to zacalo,ze mi odteklo trosku plodovky. U prvniho se to stalo ve spanku, probudilo me to, jako kdybych ucuravala. Ale nebylo toho moc. Radeji jsme jeli, hned po prijezdu do porodnice mi plodovka praskla 😀 az pak zacali bolesti (cca 2 hodiny po tom probuzeni). U druheho jsem lezela se synem v posteli a najednou jsem citila lupnuti, zvedla jsem se a nic. Radeji jsem sla na zachod a tam uz jsem jakoby "samovolne" curala, ale taky toho moc nebylo. Mela jsem doma ten roztok na plodovku a potvrdila se. Po pul hodine zacaly kontrakce. Voda praskla asi az pri tlaceni. Rano jsem byla na kontrole, otevrena na 1 prst, nic se nedelo, nabidla mi hamiltonuv hmat, odmitla jsem. Nakonec jsem jeste ten den zacala rodit (porodila jsem v terminu). Bohuzel mi neverili, ze mi plodovka unikla, zkouseli test a nic. Stale otevrena na 1cm, nepravidelne kontrakce. Chteli me poslat domu, ale nastesti si me tam nechali. Porodila jsem ani ne za hodku a pul . Jet domu tak mozna porodim doma. Tak na to opravdu pozor, dejte na svuj pocit,ja proste vedela,ze uz rodim, ale priznam se, ze jsem jim tak trochu uverila, ze opravdu nerodim (dokonce mi na chvili prestaly kontrakce, psychika je mocna). Drzim palce at se porod brzy rozjede 🙂🍀

sandrasevcikova
Autor odpověď smazal
Zobraz

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.


Modrý koník ti poradí v každém trimestru.
Zjisti víc o prvním trimestru.
Zjisti víc o druhém trimestru.
Zjisti víc o třetím trimestru.
Jak se zjišťuje pohlaví dítěte?.
Důležitá jsou různá vyšetření v těhotenství.
Určitě tě nemine 3D ultrazvuk.
Nebo také screening v 1. trimestru.
Někdy se může objevit i streptokok v těhotenství.
Závažná pak je preeklampsie.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru