Manželovo nemanželské dítě. Jak byste reagovaly?

marselina
20. únor 2012

Nevím,zda je tady taková diskuze už založená,chtěla jsem se zeptat,jak byste holky reagovaly kdyby jste pár let po svatbě zjistily,že má váš manžel nemanželské dítě??
Dítě je docela utajené a nikdo ani z manželové rodiny neví,že nějaké dítě existuje.Děkuji všem za odpovědi 😉

garfie
24. únor 2012

@marselina promiň, nepřečetla jsem si, že už jsi se rozhodla. Gratuluju a pořád platí-držím pěsti 🙂

janule11
24. únor 2012

@marselina ježíš já tu píšu román a přehlédla jsem, že už jsi psala, jak jsi se nakonec rozhodla 😅 .
Takže ještě jednou se omlouvám za tak dlouhý příspěvek 😉

michaela_2
28. únor 2012

@marselina promiň ale nedá mi nereagovat na tu tvojí otázku, ve které píšeš, že jednou určitě někdo u vás na vesnici tuto informaci synovi poví............A na co jste tedy mysleli, když jste se rozhodli toto vše tenkrát zatloukat??? Chápu, že teď by to vzbudilo takovou menší senzaci....kdyby ale syn vyrůstal s tím, že ví kdo je jeho otec a vůbec kdyby jste laskavě zasvětili všechny, kterých se to týká, nemusela jsi tohle teď vůbec řešit - teď už je na všechno pozdě a bohužel to vidím tak, že tvůj syn na to s největší pravděpodobností doplatí tak či tak - doopravdy si nemyslím, že prarodiče ze strany jeho otce ho zahrnou svou láskou a pozorností - budou pravděpodobně v šoku a péči budou věnovat vnoučatům, kterým se tímto rozpadne rodina..........kdyby ho znali od narození, mohlo se všechno vyvinout jinak

selena24
12. bře 2012

Ahoj, já ti mohu bezpečně říct, jak se cítí žena, jejíž muže navštíví cizí paní s tím, že s ním má několikaleté dítě! Nenávidí ji i to děcko a snaží se, aby se muž s nimi nestýkal! Hlavně ji nenávidím za to, že nepřišla HNED, co zjistila, že je s ním těhotná, ale až za několik let. Uplácali to ještě před tím, než jsme se dali dohromady my dva. Kdyby přišla hned, všechno by mohlo být jinak, sice bych neměla manžela, ale po několika letech je to zbytečné a já už teď nemůžu jen tak odejít.
Ten tvůj bývalý je taky pěkné kvítko! Není lepší se ho zbavit než kvůli falešné pýše po něm chtít, aby se předváděl se synem na vesnici a chtít aby takový člověk zasahoval do výchovy tvého syna? Jakým hodnotám ho asi tak může naučit ? Lhaní? Že ženy se mohou klidně podvádět?
Neumím si představit, co nastane, až se to na vesnici provalí. Kdo bude za tu zlou v očích okolí? Jeho manželka nebo někdo, kdo má každé dítě s jiným, když to hnusně řeknu? Moje rada zní, mlč v zájmu syna.
Nevím, proč to chceš říkat té rodině. CHceš se pomstít té jeho manželce za to, že si kdysi vzal ji a ne tebe? Můžeš být ráda!

678910
24. říj 2016

Jsem 20vdaná a manžel už měl nemanželské dítě. A celé manželství se sním nestykal.A až teď ho pozval na návštěvu. Nemůžu se stím smířit a trapim se stím.Máme spolu dvě děti. Váš názor?