Minulost, nevěra, nedůvěra. Dokázali jste se přes to přenést?

29. lis 2023

Dobrý den,
Před nějakou dobou jsme se s manželem ocitli v bodě manželské krize, kde praskla manželova nevěra.
Trvala asi měsíc , měsíc a půl.
Jednalo se o kolegyni z práce - víceméně dopisování, pracovní obědy.
Dle jeho slov se nikde mimo práci s ni neschazel, čistě rozptýlení v pracovní době(které tedy mě dost ranilo po zjištění)
Dostala se ke mě informace, ze se spolu v te době vyspali.
Prý nějaké indicie byly v těch zprávách - ja teda přímo nic se sexem neviděla.
Jen informace, ze manzel se mi nemůže podívat do oci, ze on to tak snadné jako protějšek nema … a informace o rozdělane práci😏
S manželem jsem tuto věc několikrát rozvadela, tvrdí mi, ze k ničemu takovému nedošlo - sexu (resp. je prý vyrusilo auto a za druhé se mu nepostavil penis / ano, došlo k nějaké předehre, aby k tomu mohlo zřejmě dojit
(prave,vím, ze takový je, když je nervózní, nemá citové pouto, tak proste nic … tudíž jsem byla udivena, nesedelo mi to k němu ))
Zkoušela jsem to z neho vydolovat různými způsoby - zdali by změnil svou výpověď, kdybych mu rekla, ze od druhé strany mám jinou informaci , ale ze si za svym stojí.
Také jsem měla nějaké problémy, tak jsem mu na rovinu rekla, ze ať kapne božskou, jinak mi doktor jiste řekne , ze mám nějakou nemoc určitě od nej. Tak mi řekl, ze tuhle věc mi řekl, už několikrát a odpověď je stále stejná.
Tohle tema se ho vždy hodně dotkne, protože mi to řekl již několikrát, ze k ničemu v tomhle nedošlo, ale mělo a vi, ze udelal obrovskou chybu a sám za sebe se stydí a říká, ze ho pořad usvědčuji z neceho , co se nestalo.
Bere to tak, jak by to udelal, ze ho nic neospravedlnuje, ale mám v sobe stále takové … a co když …
(Jsem jeho první, dle mého viděl možnost ve slabé chvilce a blb se chytil a vymachal se v tom)

Prepadaji me myšlenky, ze bych te dotyčné normálně napsala, jak to bylo. Jen racionálně vím, ze jak mužů věřit někomu, kdo se snažil za kazdou cenu manžela dostat(ikdyz ten ji řekl, ze rodinu nemá v plánu nikdy opustit a vztah mezi nimi nebere jako žádný vztah., resp. ihned vše ukončil bez niceho. Takže to vypadalo na poblouzněni, rozptýlení a čus. Protistrana to ovšem měla jinak.
Řekl, ji ze si sezerou, co si natropili a konec ) nikdy neměl v plánu vymenit, to co má, jen to svinsky obětoval 🙈(tohle si uvědomil po tom všem)

Aktuálně je to moc hezké, vlastně jedno z nejhezčích období, které po dlouhé době prozivame.
Vše jsme od A do Z probrali, ja jsem hodně prozrela a manžel zklamal hlavně sám sebe a kaje se.
Stará se , mám upřímně pocit, ze si uvědomil , co způsobil a jaké mohly být důsledky.

Jen na mě stále vyskakují takové ty pocity, co když … a proč ?
Nemám aktuálně podezření, ze by něco ještě bylo. Vlastně vždy se snazi mou pochybnost vyvrátit a ujistit mě.

Myslite si, ze člověk se z téhle situace dokáže natolik poučit, ze si konecne uvědomí, ze to co má není samozřejmost a ze si daleko více važí toho, oč mohl přijít?
Řekl mi, ze na tuhle situaci nikdy nezapomene, ze si to ponese do konce života a ze se z toho tak vyléčil a ponaucí po tom, co prozrel.

Dokázali jste se přes tohle přenést a teď žijete strašný život a tohle Vám dalo takový impuls a uvědomění se ?
Upřímně, jsem si vědoma, ze jsme meli doma už takový stereotyp a chyběla tomu ,,šťáva a drive” byli jsme takovi rodiče, co zapomeli na roli milenců😏🙄🤨
Děkuji, ze jste docetli vše az sem a děkuji za Vás názor.

autor
29. lis 2023

To jsme už ale zavredli úplně jinde.
Šlo mi vlastně jen o pohled na věc, jak se přes to přenést a vlastně se vypovídat. Slyšet, ze je hloupost do toho dal šťourat a ze nic dalšího mi to už nedá- žádná další informace 🙄

lencaa11
29. lis 2023

Proč morální pometlo ona když to napíšu třeba přijde pokecat udělá oči a ten chlap co oplatí ji to atd...a vede to dál vás chlap je taky nemorální právě vůči vám a přesně když se to hází jen na tu Ono špatnou tak vás chlap snů vlastně z toho teď je chudáček který se nechal uhnat ?? A to je vlastně morálně v pořádku on sám si musí uvědomit že když mu v životě třeba přijde taková to žena řekne nemám zájem a to vám může říkat teď jak chce až čas ukáže zda to tak myslel vážně ano

autor
29. lis 2023

@lencaa11 několikrát ji psal, ze on to doma tak zle nemá. Chtěli oba to samozřejmě, ale vnímám, ze paní to měla dobre vypocitane 🙂 a on je člověk, ktereho vlastně neznám v tomhle směru, protože tohle je poprvé.
Ale za své činy si i tak vezme důsledky.

lencaa11
29. lis 2023

I kdyby to měla vypočítané což mi přijde dosti divné ale i tak ji musel sahat do kalhotek a říká že mu to nefunguje 🙈 to by snad nikdo nevěřil a že jim to prekazilo auto tím pádem to nemá tak doma zlé tak vlastně ona ho za kuličky tahala nedobrovolně ..to je kravina ne když chlap nechce zasun do cizí ženy má říct prostě konec zablokovat číslo a rázně to ukončit ne pokracovat ne tím pádem i on je nemorální a hezky to doma žehlí což je dobře ale u vás jde vidět že každé písmenko směřuje k tomu že on vlastně za to nemůže ona ho naháněla a to je chyba ...to vás moc neposune

suzanna123
29. lis 2023

@lencaa11 já s tebou naprosto souhlasím, že povinnost, být věrný, měl ten chlap. Ale být to můj chlap, nebo chlap mé kamarádky, tak za mě ta ženská bude taky štětka. Jasně, že ne štětka, co svedla chudáka chlapa a nebýt jí, tak k ničemu nedošlo, ale přijde mi přirozené, že v takové situaci člověk nemá potřebu být objektivní a uleví si i tímhle směrem. Jako být objektivní a spravedlivý je hezká věc, ale ne vždycky na to má člověk náladu (a v téhle situaci nevidím ani důvod)

lis6
30. lis 2023

Já moc nechápu, jak jsou ty ženy tělesný. Nevěrný byl. Mě by tedy bylo dost jedno jestli došlo k zasunu nebo ne...

trdelnik234
1. pro 2023

@lis6
Presne. Tak u mna je nevera je ùz az aj to,ked muz ziadostivo pozriet n'a zenu,to vypisovanie,tie lechtive predohry atd..
Fyzicky aky ùz je potom iba akesi prirodzene vyustenie

lennus
1. pro 2023

Budu znít možná drsně, ale jsem přesvědčená, že za nevěru můžou často oba, že se neděje jen tak a zamýšlela bych se i nad sebou, co mu ve vztahu chybělo, hledala bych sebereflexi.
Má to být práce na vztahu, obou partnerů, ne že jeden je vinnen a musí se kát a napravit se. Není ani řešení se šťourat v podrobnostech, nic to nezmění. Dotyčné bych nepsala, měla bych svou hrdost, tohle je o vás dvou.
Za mě je jednodušší vztah ukončit než na něm pracovat. Tohle je krize jako každá jiná a čtu to tu často, jiní chlapi sice nepodvedou, ale zase se nestarají o rodinu, nekomunikují, všude je něco a je opravdu těžké vydržet s jedním partnetem celý život. Krize může vztah posílit a vztah z ní může vyjít jako pevnější a silnější pro oba. Jen je nutné už nic nevytahovat a nepřipomínat. Držím palce!

fire85
1. pro 2023

Jsi jeho první a vážně si myslis ze to tak zůstane? Jako byla jsme taky takhle naivní....píšeš že ho milujes
a nakonec tady o něm píšeš jako o blbci...neřeš

fire85
1. pro 2023

@trdelnik234 cože? Podívat se na jinou ženskou je nevěra? Ty se nedívas na jiný chlapi?

trdelnik234
1. pro 2023

@fire85
Ziadostivo...

trdelnik234
1. pro 2023

@fire85
Vidim sexy chlapa.Pozriem sa=ok.Prihovori sa mi,pripadne spolu prideme do styku =ok.
Ideme n'a kavu,n'a obed s ostatnymi,sprava sa slusne=ok.
Zacne ma balit, vypisovat a podobne=⛔
Je to zrozumitelnejsie takto?
N'a peknych muzov je radost pozriet,to ja netvrdim.
Ale neslintam po nich,nehadzem pozy,nespulim pusinku,neprovokujem🤣