Mužská poporodní deprese, zažila jste to některá?

karlamala
28. črc 2013

nevim jak to nazvat poporodni deprese mozna zrovna ne ... muj partner je skvelý otec,rozumime si,nehadame se a celkove nemame problemy az na jeden mame dva kluky a kdyz byl u porodu druheho (tet ma rok) asi se neco stalo co ho nejak poznamenalo protoze postupne se vytratil nas sexualni zivot tet je to presne 6 mesicu co sme neprozili nic intimniho a od porodu vsecho vsudy 2x .... ja nevim co si o tom myslet....zazila ste to nektera ?

lv
28. črc 2013

slyšela jsem o tom, že některýmu chlapovi prostě pohled na porod /a ženský přirození přitom/ může způsobit trauma, to by asi chtělo odborníka..

sportacus
28. črc 2013

@karlamala ahoj nieco podobne zazila manzelka mojho brata. Maju dvoch chlapcov a dievcatko. Nastalo to po prvom. Odmietal sex atd. Nakoniec sa mi priznal, ze predstava ako to robi odkail vyslo dieta ho uplne nie ze desi ale nejak sa mu to priecilo. Pomohla mu az terapia. Cital som o tom, ze niekedy ked muz vidi co vsetko sa vlastne deje tak jednoducho dostan blog. Bratovi to trvalo rok a pol kim bol schopny dalsieho styku ale vdaka manzelke to zvladli a maju krasne deticky

karlamala
autor
28. črc 2013

@lv pri porodu sem ho mela celou dobu za hlavou vidal az pak maleho kdyz byl venku ... k odbornikovi ho nedostanu ... kdyz sem se o tom bavili rekl mi ze spousta paru s detma nemaji intimni zivot .... on to bere tedy asi jako normalni ale me to vadi ... zacinam byt zoufala ☹

sportacus
28. črc 2013

@karlamala brat to nechcel tiez riesit az ked mu manzelka pohrozila milencom nechal sa dovliect k odbornikovi 😀
Skus mozno to pomoze

karlamala
autor
28. črc 2013

@sportacus takze v kazdem pripade to chce odpobnika ...

karlamala
autor
28. črc 2013

@sportacus to mu rekla jeho mamka kdyz sem si ji postezovala rekla mu ze jestli se neboji ze si najdu milence nebo ze od nej odejdu a prý na to nerekl nic a odesel tak ja nevim ...

sportacus
28. črc 2013

@karlamala no to su chlapi

karlamala
autor
28. črc 2013

@sportacus s takovou budu potrebovat brzo odbornika ja ...

maylis
5. srp 2013

můj přítel u porodu nebyl a máme to samé, řešila jsem to s ním už několikrát, hned po porodu začal spát jinde, prý aby se vyspal, přitom to s námi ani nezkusil, malá je hodná, tak jsem ho přesvědčila, aby párkrát byl s námi, že jinak půjde náš vztah do háje, ale žijeme skoro pořád jak bratr se sestrou ... taky nevím co s tím, malé jsou tři měsíce, nijak moc jsem nepřibrala, okolí mi říká, že vypadám dobře, ale přítel jako kdyby se mě štítil nebo co ☹ kamarádi říkají - dej mu čas, ale jak dlouho??