Narozky od partnerky a její kámošky

lsatira123
12. lis 2020

Partnerka slavila narozky zároveň se svou kamarádkou u sebe doma.
Bylo nás tam přibližně asi 10 myslím.
Ta její kámoška si tam přivedla svého kamaráda.
(Nechodí spolu jen spolu spí)
Partnerka vůbec nevěděla co to je za kluka a já taky ne.
Za nějakou dobu ležela ta její kámoška v posteli s mou přítelkyní a vedle mé přítelkyně ten kluk.
Já seděl na gauči s ostatníma.
Ta její kámoška něco plácla o trojce a ten kluk se podíval na tu jeho kamarádku s výhodama a i na mou partnerku a pak placl mou partnerku přes zadek.
Bylo mi to hodně nepříjemné a jelikož mám sociální fobii tak jsem nebyl ani schopný nic říct.
Placl ji i přes to že jsem seděl asi 2 metry od nich přímo naproti nim. (Věděl že spolu chodíme)
Nejhorší na tom pro mě bylo že partnerka na to ani nijak nereagovala a ležela tam klidně dál.
Asi po 10 min za mnou přišla na gauč.
Na druhý den mi napsala že za mnou přišla protože viděla jak se tvářím.
Spíš jsem chtěl ale slyšet že za mnou přišla kvůli tomu že na ni sahal a že jí to nebylo příjemné
Spíš jsem chtěl ale slyšet že za mnou přišla kvůli tomu že na ni sahal a že jí to nebylo příjemné.

klchudik
12. lis 2020

@lsatira123 a po nás teď chceš co? 🤔

lsatira123
autor
12. lis 2020

@klchudik Názory

klchudik
12. lis 2020

@lsatira123 názory na co? Jestli s ní zůstat nebo ne? Nebo jestli ji to bylo nebo nebylo nepříjemné? Nebo jestli si to nakonec ve trojce rozdali?

lsatira123
autor
12. lis 2020

@klchudik Nerozdali protože jsem tam celou dobu byl. Na jeho chování a na to že ona byla bez reakce

klchudik
12. lis 2020

@lsatira123 ani jedna z nás tam s vámi nebyla, nezname ani tebe, ani jí, neznáme situaci co tam byla.. Tak na co chceš názor? Tohle si budeš. Muset vyřešit s danou slečnou.

amazonkajanik
12. lis 2020

@lsatira123 názor typu "udělat to mě,tak má frajer týden na hubě znát mou ruku "?! Když pominu fakt,že můj chlap by ho tam zašlapal do země ...

orisek56
12. lis 2020

Já jsem stará skola. Takže mě přijde ujeté to když se tam valí v posteli vedle cizího chlapa. Divná je ona, že místo usazení se vedle svého partnera se vyvalí do postele s dalším typkem. A ještě víc divné to, jak ses k tomu ty divně postavil. Tak nějak mi všichni přijdete chováním jak divne děti. Divný to svět.

petrasipkova1
12. lis 2020

Asi tak, kolik Vám je ? Vypadá to na pubertální mejdan a tam se určitě pije alkohol, a ten jak se vi zatemnuje mozek 🙈 takže ji to proste bylo příjemné, je příjemné s někým filtrovat a obzvlášť pokud je můj kluk takový nouma, ze ani nekvikne. Tak to ber jako školu pro tebe ✌️

mimi1004
12. lis 2020

No tak ji plácl přes zadek. Je to její zadek a ne tvůj, dokonce ani ona, ani její zadek nejsou tvůj majetek. Dříve to bylo součástí flirtu, teď z toho amíci udělali sexuální harašení. Pokud s tím máš problém, řeš to s ní a ne tady. Anebo si najdi jinou přítelkyni, která nebude až tak moc společenská. A taky by mě zajímalo, kolik vám je...

lsatira123
autor
12. lis 2020

@petrasipkova1 Neudělal jsem to úmyslně. Léčím se na psychiatrii se sociální fobii a beru benzodiazepiny které mi ale asi nějak nefungujou. Celou dobu jsem tam byl vydeptanej už jen z toho s kolika lidma jsem tam byl.

sudylichozrout
12. lis 2020

@lsatira123 Hele, jsi si jisty, ze jsi na spravnem webu? 😆🤦

anina32
12. lis 2020

Asi takhle, nic z toho by se nestalo, kdybyste dodržovali vládní nařízení, tak si teď nestěžuj 😀

ai30
12. lis 2020

To vypada, ze ta tvoje stara ma docel pifku na chlapy kamosek 😅
https://www.modrykonik.cz/forum/rodinne-problemy/nevim-jestli-mam-verit-sve-pritelkyni-2/

xxx3d
13. lis 2020

Jakej asi může mít názor kdokoliv, kdo na tý akci nebyl na kohokoliv, kdo na ní byl?
Proboha! Trochu rozumu do hrsti.
Když máš sociální fobii, proč sakra jdeš na akci, kde se to hemží lidma, který neznáš s někým, kdo tě nechá sedět na gauči a válí se v posteli s nálepkou - sex ve třech.
Problémy, opravdický - to je lék na tvůj stupidní dotaz.

lv
13. lis 2020

@ai30 jo tahle.. No to je materiál.

zrzeckas
13. lis 2020

Nebylo by lepsi si najit zenskou, ktera bude respektovat tvoji fobii a pomahat ti ji prekonat v klidu a pomalu a nevystavovat te zbytecne takovym situacim? I kdyby na placnuti nic nerekla, tak určitě nemela lezet s nim misto aby byla s tebou, ale to myslim urcite vis.... A i podle minule diskuze.. Nemyslim si, ze je vhodna pro tebe... Ale toto si musis poresit s ni a prebrat si to v sobe. Muzes si precist x nazoru, ale ty znas sebe nejlip a znas ji. Pores to v sobe a pak to prober s ni.

knuffel
13. lis 2020

Asi takhle, já už jsem ve věku, kdy by mě plácnutí přes zadek od cizího chlapa potěšilo 😁.