Nevím, jestli mám věřit své přítelkyni.

lsatira123
5. kvě 2020

Začlo to normálně... Přítelkyně mi řekla že pojede za svou kamarádkou. Řekl jsem si ok proč ne znám tu kamarádku a dlouho se s ní neviděla. Bylo mi ale divné že tam jede nějak brzo než jezdila předtím. V ten moment mi to nepřišlo až tak divné a řekl jsem si že třeba má ta její kámoška volno. Když jsem se jí ptal proč jede tak brzo tak mi řekla že jede za ní. (Už ale nevím jestli se zmínila o tom že tam má být i přítel od té její kámošky) Ona tvrdí že ano ale podle mě ne protože mě to později naštvalo. Tak nějak už mi ale neřekla že ten přítel od té její kámošky ji pozval domu na rum. Ona s tím souhlasila což mě překvapuje protože ho viděla jednou v životě. Takže si to setkání domluvila s ním a kámošce jen oznámila že dojede. Té její kámošce se moc nelíbilo že jede tak brzo protože byla v práci. Přítelkyně tam jela kolem 12 a ta její kámoška přišla z práce až v 5. Aj když se to té kámošce moc nelíbilo tak stejně moje přítelkyně jela. Pak mi přišlo divné že mi napsala že už tam dojela a že čeká až za ní na zastávku přijde ten partner od té kamarádky. Řekl jsem si ok třeba ho ta její kámoška za ní poslala. Pak už mi psala že hrajou karty a vypila tam s ním 2 flašky rumu. Takže tam s ním byla 5 hodin sama a neřekla mi že tam je s ním a že ta její kámoška tam není. Když ta její kámoška přišla tak na ni byla naštvaná a nějak se s ní nebavila. (Pak jsem se ještě dozvěděl že prej se té své kámošce nevěnovala) V 9 hodin se strhla hádka protože ta kámoška po ní chtěla aby šla domů tak šla ale zapomněla si u ní roušku a ujel jí bus. Tak ta kámoška odešla z bytu od svého přítele do svého. Pak moje přítelkyně začla brečet a on ji objal a utěšil. V 11 ji jel další spoj ale ten zase zmeškala protože místo toho aby sledovala hodiny tak si s ním dál vesele povídala. Kolem 12 jsem jí napsal a řekla mi že se s ní pohádala že mi o tom řekne zítra. Ale už mi zas neřekla že tam je od 9 jen s ním. Kecala s ním až do 1. Ten přítel od té kámošky se pak ještě vykecal že si z mé přítelkyně udělal srandu aby dojela že prej se toho chytla. Já ale tu konverzaci viděl a vím že ten přítel od té kámošky lže. A lhal i v další věci. Když jsem té kámošce kolem 1 volal tak mi tvrdila že ten její přítel spí že nechápe na co tam ještě moje přítelkyně ještě v 1 je když ji v 11 jel spoj. Přitom ten její přítel nespal a ta moje mi ještě tvrdila že jí v 11 spoj nejel což je lež. Oba lžou... A já nevím co si o tom mám myslet. Přítelkyně tvrdí že prej s ním nespala že měla své dny že by to nešlo. Mrzí mě že místo toho aby se mi po té hádce vybrečela do mobilu tak se nechala utěšit chlapem kterého viděla jednou v životě. Stalo se to 2 měsíce zpět a ta její kámoška se s ní dodnes nebaví.

jjasmina
5. kvě 2020

@lsatira123 jako upřímně té kamarádce se nedivím a můj by asi se mnou udělal taky rychlej proces

lsatira123
autor
5. kvě 2020

@jjasmina Ještě mi pak ta její kámoška psala jestli mi přijde normální že ta moje za nema není skoro celý rok schopna dojet když ji někam pozvou ale napíše ji její přítel a ona už utíká.

jjasmina
5. kvě 2020

@lsatira123 se divím, že s ní jen nemluví, já bych jí dala pár facek

lsatira123
autor
5. kvě 2020

@jjasmina U nás to funguje tak že máme nastavené že si říkáme vše. Ale jak vidím tak to nedodržuje. Prý ji nepřišlo důležité aby mi řekla že byla celkem 8 hodin s ním. Ještě se urazila a řekla to jsem nevěděla že ti musím říkat každou maličkost. Mi to jako maličkost nepřijde. Říkáme si i o tom s kým si písem když je to opačné pohlaví. Tak mi říká já jsem ti řekla že jsem si s ním psala... To ano jednou. A to jsem byl ještě u ní. Ale nějak zapomněla na těch dalších 6 konvezací. Spíš mě to štve z toho důvodu že já ji říkám vše. Taky jsem se jí ptal proč jí ta kámoška obviňuje že s ním nejspíš spala když se znají přes 10 let a v takové věci by ji měla věřit. A ona že to bude asi tím že jak byla nezadana tak spala s chlapem který byl zadaný

lv
5. kvě 2020

Kolik Vám je let, oběma? V pořádku mi nepřijde, že jede chlastat za cizím chlapem, že si s ním píše a kamaradka už asi kamaradka nebude.

lsatira123
autor
5. kvě 2020

@lv Mi teď bude 24 a ona má 25

lsatira123
autor
5. kvě 2020

Asi bych měl ještě dopsat že je asi jasné že jí ta kámoška přerušila i kontakt s tím jejím přítelem. Ja bych to neřešil a odpověděla mi na vše co jsem se jí zeptal ale musel jsem to začít řešit protože mi tam pár věcí nesedelo. Podle toho co odpovídala. Třeba jen panikarim nevím... I mě zarazilo že má vždy mobil u sebe ale když jsem ji napsal SMS tak mi odepsala skoro až za hodinu. Jak odepsala tak jsem ji poslal do min další 2 smsky a odepsala až za půl hodiny. Spíš by mě zajímalo jaký máte názor na to zatajení a nebo na to že on lhal a ona taky. Pořád mi vrtá hlavou jestli fakt k něčemu nedošlo. Znáte to... Dost alka, hádka a pak utesovani

jjasmina
5. kvě 2020

@lsatira123 víš co on ji neměl zvát a ona tam neměla jezdit ani co dělat, jela , aby ve vzduchu byla potencionální nevěra. Je mi to líto, důvěrou to otrasne a je jen na tobě , jak to zvladnes .

merope
5. kvě 2020

Přijde mi, podle toho, jak se vymlouvá a tvrdí ledacost a tak, že buď něco bylo nebo něco plánovala. U dospělých se mluví na rovinu. Pokud mluvit na rovinu nechce, tak takový vztah nemá smysl. A to říkám s tím, že funguji ledasjakým způsobem a vůbec by mi nevadilo, kdyby chlap podobně trávil večer s jinou holkou a občas i tráví a tak. Ale nevymýšlí blbosti jak jede za tím či oním.

lsatira123
autor
5. kvě 2020

Prostě mi to přijde celé divné. Na jednu stranu řekne nespala jsem s ním... Že by to te kamosce neudělala. Ale na druhou stranu mi lze o tom za kým jede. Podle mě je prostě lež když mi řekne že jede za ni ale než ona dojde z práce tak je s ním několik hodin sama. Mi jde i o to co mi odpovídala. Než odjela bylo jí 2x řečeno že ta kámoška není doma. Ale ona mi i tak tvrdila že o tom nevěděla. Na druhý den si najednou vzpomněla že o tom věděla. Jsem psal te její kamosce že mi tvrdila že neví jaká měla ta kámoška šichty. Tak mi psala že ji to vůbec nemám věřit že ona moc dobře už několik let ví jak pracuje a kdy je doma. Ale nejvíc drzé mi prostě přijde že ona kvůli těm 2 odejde z bytu v 9 hodin a oni oba mají tu drzost se tam do 1 vykecavat. Mě by zajímalo co by se stalo kdyby se ta kámoška v 11 vrátila domů když věděla že ji jede spoj. Že prej se tam s ním přítelkyně seznamovala. To mi taky přijde divné... Měla s ním nejméně 7 konverzaci. Celé konverzace jsem neviděl... Tak by mě zajímalo o čem se v těch konverzacích s ním bavila. Když pak za ním dojede a ptá se ho na otázky... A odkud jsi a kolik ti je a kolik máš sourozencu? To mi říkala teda jestli mi nelze. S tím rumem mi to přišlo taky zajímavé. Já nějak nepiju a nemám moc zkušeností s opilosti. Ale ono je fakt možné že když on vypije flašku rumu a ona taky aby byla od 5 do 1 do rána opilá? Jak jsem s ní kolem 1 volal tak mi tvrdila že je ještě trochu opilá

lsatira123
autor
5. kvě 2020

Když to shrnu strávila s ním 8-9 hodin sama. On sel prý pak údajně v 1 ráno spát a jelikož ji už nic nejelo tak tam zůstala až do 5 ráno na gauči sama... Prý... Pak ho prý pri odchodu vzbudila že si má zamknout

jjasmina
5. kvě 2020

@lsatira123 Já myslím, že v tom , co píšeš máš vcelku jasno a myslíš si to, co je asi zřejmé je jen otázka, zda když příště někam pojede, někde se zdrží jestli jí budeš věřit. Ono vztah bez důvěry je dost v háji

victress
5. kvě 2020

@lsatira123 polož si otázku, dejme tomu, že s ním spala, co to udělá s tebou? budeš to nějak řešit nebo ne? jestli ne, tak na to kašli, jestli ano, tak už přemýšlej nad tím....

lsatira123
autor
5. kvě 2020

Ještě bych měl něco dorict. Já pak přišel na to že to všechno svedl na ni že si z ní dělal srandu že má dojet a že ona se toho chytla... Když vím že si dělám srandu a člověk se toho chytne tak mu snad rovnou napisu že jsem si dělal srandu ne? A nenechám toho člověka za mnou dojet. Já tu konverzaci videl a nepřišlo mi to jako vtip že má za ním dojet. Ještě když ji den předem koupil pití aby ten rum měla čím zapíjet. On se podle mě tak vykecal aby neměl doma pruser. Ještě ji psal že může dojet kdykoliv že je stejně doma sám a nemá co dělat. Tak jsem ji pak řekl... Zlato on to na tebe všechno hodil aby měl klid doma tak na něj praskni že jak přítelkyni napsal že šel spát že to není pravda. A ona to do dneška nepraskla. Prý kvůli toho že on pracuje s její mamkou a že ona mu něco řekla o jeho mamce. Já vím co. A ona se boji že když te kamosce praskne že lhal tak že te její mamce udělá v práci problém. Nejdřív mi nechtěla poslat ani konverzace... Abych to nepreposlal te její kamosce. Ta kámoška ji řekla stejně jak přijdu domů tak se na ty konverzace podívám. A ona mi to ani tak nechtěla poslat

lsatira123
autor
5. kvě 2020

To je další věc co nechápu... Že se svěřuje cizímu člověku

jjasmina
5. kvě 2020

Jako on je ve svém principu na tom líp distancuje se, protože to všechno hodil na ni, hlavně on za ní nejel, jela za ním ona... Ptej se sám sebe jestli s takovým člověkem ještě chceš být... hele kdyby tohle udělal muj tak se ani neptám, ten by měl sbaleno rychlostí blesku a to máme spolu holčičku.. Srat na hlavu bych si nenechala

lsatira123
autor
5. kvě 2020

Udělal jsem tam překlep... Nepraskne na něj že lhal protože mu něco řekla o její mamce a boji se že když ho praskne tak on udělá v práci te její mamce problém. Kdybych věděl že mě podvedla tak bych to okamžitě ukončil

victress
5. kvě 2020

@lsatira123 takže sis odpověděl sám, když připustíš, že s ním spala, ukončíš to, když s ní zůstaneš a nebudeš vědět, co se stalo nebo i kdyby oba odpřísáhli, že se nic nestalo, tak stejně tvoje důvěra k ní bude natolik narušena, že dříve nebo později ten vztah půjde do kytek....

jjasmina
5. kvě 2020

@victress Taky si myslím, holčina to pěkně posrala

orisek56
5. kvě 2020

Nespala s nim, protoze mela svoje dny.... :-O Olala to me zabilo teda...

Promin, ale to mi zni jako opoved, bez ohledu na to, jestli se stalo nebo ne, ze kdyby sve dny nemela, tak s nim do postele bez zabran skoci (i kdyz podle popisu asi jo a nac si matlat med kolem huby, vsak je i jiny styl soulozeni, u ktereho je uplne jedno, jestli baba ma sve dny ci nikoliv ze)

Samozrejme vychlastavat s cizim chlapem nekde neni absolutne v poradku a slecna asi zabrany mit nebude.

janablizka
5. kvě 2020

Bez vzájemné důvěry je vztah na nic.

sudylichozrout
5. kvě 2020

@lsatira123 Helejt, trochu odlehcim tvuk strach. Po dvou flaskach rumu by nedokazal provozovat sex ani Chuck Norris. Vytuhla tam.

lsatira123
autor
5. kvě 2020

@sudylichozrout Ona vypila jednu flasku

sudylichozrout
5. kvě 2020

@lsatira123 A on druhou. Ver mi, ze po pul litru rumu byli oba uplne KO. Vzdyt by se mu ani nepostavil. To neni fyziologicky skoro ani mozne pri takovych promile. Pro me je dost tezke se v tom vyznat, protoze (bez urazky) pises jako cune, ale z toho, co jsem pochopila, se opila s pritelem kamosky a vytuhla tam. Aby ne, po takove davce alkoholu. Ty ji neveris, proto v tom hledas vic. Spis se zeptej sam sebe, proc ji neveris. A pokud to ma nejaky zavazny duvod, neni to uplne cajk pro vztah. Takze bych bud zamakala na duvere, nebo do toho hodila vidle.

lsatira123
autor
5. kvě 2020

@sudylichozrout Ona a usnout? U ní je normální že vypije celou láhev vína nebo rumu. Ještě jsem se jí ptal že... Tak jestli jsi v 5 dopila celou láhev sama tak jsi později musela být úplně na sracku ne? A ona mi nejdřív řekne že ji skoro nic nebylo a pak mi zas tvrdí že ještě kolem 1 byla trochu opilá. Neusla sám jsem se jí na to ptal. A znám ji... Vím jak vypadá když vypije celou flašku. Ona neusla ani od te 1 do 5 protože jsem si s ní celou dobu psal. Jen ji prostě nevěřím že s ním 4 hodiny večer probirala tu hádku a že se s ním seznamovala. To je tak na hodinu

sudylichozrout
5. kvě 2020

@lsatira123 Hele a ma smysl chodit s nekym, kdo nema problem vypit flasku rumu? Mne to prijde trochu ztrata casu... Pokud tedy nepijes take.

lsatira123
autor
5. kvě 2020

A že já ji nevěřím? No ještě aby jo když mi lze v tom za kým jede. Že mi neřekne že odpoledne stráví 4 h s cizím chlapem a večer další 4. Neřeknu kdyby lhala jen ona ale o to víc mi to smrdi že lhal i on.

bassetlady
5. kvě 2020

Upřímně, řešíš hovna. Jestli jí nevěříš, ukonči to. Nebo to přejdi. Stejně se pravdu nikdy nedozvíš. Nikdo jim u toho nesvítil.

sudylichozrout
5. kvě 2020

@bassetlady Receno bez okolku, bez servitek, ale pravdive.

blondynka400
5. kvě 2020

@lsatira123 Souhlas a příspěvkem výše. Nechápu, co řešíš. Buď jí věříš a máš jí rád a nebo ne a pak nemá smysl se v tím pitvat. Za mne to celé nechápu a po pravdě s chlapem, co by se choval jako ty, bych nebyla ani minutu. Jsi horší stíhačka než většina žen 😀