Naši chlapi a prdění

jahodi
20. pro 2015

Jako.. já nevím, proč každý den musíme (teda muž) doma řešit každý detail prdění a tvářit se u toho (teda muž) jako že to je ohromně zábavné téma. Vlastně jedno z nejzábavnějších v životě.
Taky to tak máte?
Taky tohle téma tak nesnášíte? .....Jako by nestačilo že prostě není schopen prdět potichu. Jako prooooooooooooooč? 🙄

viridie
20. pro 2015

Já teda také prdím nahlas, přiznávám se ....:D PS. Jsou horší věci, neřeš ! :D

mpbk
20. pro 2015

U nás se tohle teda nevede ani neprovadí. Díkybohu🙂

sheila86
20. pro 2015

Ježiš, nikdy a před nikym, ani po 10 letech - chci prdět, jdu na wc 😀 😉

lv
21. pro 2015

muž má Crohna, vydržím hodně, ale když si pšoukne třeba v autě, umírám. Na veřejnosti to zadržuje, doma ne a když spí třeba sám v ložnici, je to puch jak v jedové chýši..větrám, snažím se neremcat, protože z části za to může ta nemoc.

betelgeuzz
21. pro 2015

@jahodi kdysi jsem četla nějaké rozdíly mezi mužem a ženou a jedním z nich bylo, že zatímco pro ženy je prdění a krkání vedlejším produktem trávení, pro muže je to nevyčerpatelný zdroj zábavy. 😀

barulina
21. pro 2015

Tak mi si doma prdnem i grknem,ale ze by to byla zabaca to ne. Ani pro muze. Jedinne kdy dostanu zachvat smichu je kdyz si moje 3 leta princezna,jemne to fevce prdne jak dospely chlap a ze to umi;D

pety91
21. pro 2015

Občas nám to ujede , ale ne furt. 😉 😉

jahodi
autor
Autor odpověď smazal
Zobraz
kijonkova.k
21. pro 2015

Nedovedu si představit s každým prdem jít na záchod,to bychom tam měli furt plno a uběhali bychom se🙂))

charaka
21. pro 2015

Nenavidim prdenie, v zivote by som si neprdla ani pred vlastnou mamou! Nechapem to chlapske zmyslanie a hnusi sa mi to. Moj muz to vie, ale aj tak to robi... ani po dobrom, ani po zlom s nim nepohnem ☹

sisstin
21. pro 2015

@kijonkova.k asi tak 😅 Navic ne kazdy prd se da udrzet 😅 Jsem rada, ze s chlapem pred sebou prdime a krkame od zacatku, je to lidsky...

bonulinka
21. pro 2015

Manžel také prdí a krká. Řekne tedy pardon, ale nějak zvlášť to neřeší a já už po těch letech manželství také ne.
Zřejmě mají Ti chlapi nějaké citlivější zažívání. Pozoruju to teď u syna ( jsou mu 2měsíce ) a prdí a krká o 106 ( no, ještě, že ho nebolí bříško, s tím mají kluci taky prý víc problémy ). U dcer jsem tohle neznala.

cerberos1306
21. pro 2015

Taky se vyjádřím k tématu. Jasně že to chlapovi občas ujede, ale ne že by to dělal schválně. Když se stane, jen kouknu očekem on se usměje a začervená se. Nijak to nekomentuju. Nechápu, jak z toho může mít někdo srandu a ještě to dělat úmyslně 😡

izz76
21. pro 2015

@jahodi Tak ho ignoruj,když bude prdět a ještě o tom kecat,nereaguj na to. Já taky tohle chlapské téma nechápu 😕

cerberos1306
21. pro 2015

Já jsem doma nastavila určitý standard a manžel s tím problém nemá. Nikdy mě neviděl s umaštěnými vlasy a ve skipaných teplácích. Dělat tohle naschvál a ještě se tomu smát, tak ho označím za prase.

vetyver
21. pro 2015

Tak my před sebou prdime normálně. Ne naschvál, ne že srandy, ale jak říkal můj kamarád na VŠ, když před sebou prdite, tak je to pravá láska ;) a tedy kor v těhotenství to muselo ven, jinak nevím kde by se mi to vyvalilo... Nedávno jsem měla střevní chřipku, zvracela jsem náhle a najednou z ničeho nic, můj muž mi podal kýbl a byl tam se mnou. A ne připadala jsem si nechutná nebo cune... I o tom je přece manželství (partnerství)...

kacca11
21. pro 2015

@cerberos1306
@vetyver Souhlas. My s mužem před sebou úmyslně neprdime, nekrkame a podobné, ale když se stane, o nic nejde, přejdeme to nebo se tomu zasmejeme. Oba o sebe dbáme, ale známe se vzájemně i s hlavou ponorenou hluboko v míse.

Myslím, že ve vztahu je na místě o sebe dbát, nezlenivet do podoby zrudicky s mastnymi vlasy, ale je samozřejmostí se poznat i z té měně estetické stránky a dokázat si pomocí, respektovat, že druhému může být zle nebo že mu něco ujede.

sisstin
21. pro 2015

No js o sebe dbam dost, ale neumim si predstavt, ze by me chlap nikdy nevidel nenalicenou, s mastnymi vlasy atd. Nerikam, ze prdime naschval, ale nekdy mi to ujede nebo me boli bricho a litat s kazdym prdem na zachod u TV, to bych pulku filmu nevidela. bud to nekometujem, nebo se tomu zasmejem a tim to hasne. Ja jsem se u porodu i pripos... A taky to prezil, a trauma z toho fakt nema...

bartovka83
21. pro 2015

Prdne a krkne si každý, ale na takový to prdeni a krkani z plných sil (a ještě následný záchvat smíchu, jak to bylo vtipne) jsem fakt alergická. Nesnáším to a vytaci mě to k nepříčetnosti. Krkani dělá priteluv syn a prdeni oba a můžu říct, že bych je nejradši vzala něčím po palici.

sereza
21. pro 2015

Me trvalo pet let nez jsem si pred muzem ulevila....a rval u toho: joooooo, konecne!...ted v tehu se mi to dost hodi, jsem jak balonek, ale neprehanime to. Horsi je, kdyz si prdne pes....🙂

nutricnihodnota
21. pro 2015

My si s manželem jeden druhého vážíme, takže pokud je to možné, tak si navzájem nesmrdíme pod nos. Jasný, že to občas ujede a při spaní to člověk fakt neovlivní, takže se prostě občas zadaří. Ale určitě před sebou neprdíme z lenosti, přijde mi to dost bezohledné. Samozřejmě je něco jiného, když je člověk nemocný.

svetlus_pepca
21. pro 2015

Koukám, že vás nikdy nebolely zaražený větry. Jako fakt by mě nenapadlo, že to někdo doma zadržuje 😕 A běhat na záchod?! 😀 Bysme se občas uběhali. Jen tak mimochodem - která z vás, co má prdění a krkání jako tabu, měla partnera u porodu?? 😉 Myslím, že pak by vás nějaký ten prd nebo krk fakt nerozházel...

xpila
21. pro 2015

@nutricnihodnota Co to má co společného s tím, jestli si druhého vážíš? 😕 To jsou přeci dvě naprosto nesrovnatelné věci!

sisstin
21. pro 2015

@xpila asi ze nenaznaci, ze na nej zvysoka prdi :D

xpila
21. pro 2015

@sisstin Tak v tom případě my na sebe prdíme a krkáme 😀 😀

vetyver
21. pro 2015

@xpila my taky a jak se máme rádi! 😀 například včera jsem dostala 9 růží ;)

sisstin
21. pro 2015

@xpila ja jsem si poprvy uptdla pred ex po peti letech a to byl des :D vecne jsem byla v kreci, snazila se prdet, az usne atd. :D s nynejsim pritelem mi to nechtene ulitlo snad po mesici, tak jsme se zasmali, ze to spolu myslime vazne a od ty doby prdime a krkame, kdyz musime a mame svatej klid :D

xenona
21. pro 2015

Tak u nás tohle naštěstí není, celá rodina jsme naučeni chodit si "ulevit" na wc nebo aspoň vedle do místnosti a pokud to někomu z nás ujde, tak se za to omluvíme. Stejně tak je naučený i náš syn.

xpila
21. pro 2015

@sisstin Přesně, neumím si představit kvůli tomu chodit do jiný místnosti, to mi připadá naprosto ujetý. Neřeknu před cizím člověkem, ale ne s někým, s kým žiju 😉

vetyver
21. pro 2015

Já si vzpomínám, jak jsme poprvé trávili dovolenou s mojí segrou s svádění, já asi 20.tt a fakt když to nešlo ven tak to bylo za trest... Tak jsme si řekli, že jsme rodina a prdeni povoleno (samozřejmě říkáme pardon a nikdo to nedělá naschvál), jezis, jakou on měl radost! 😀 lepší totiž jeden prd než deset doktorů... 😀