Nechal mě a tři děti.

tridetiaja
3. črc 2020

Ahoj holky, potřebuju to ze sebe vysypat, protože to vlastně pořádně nemám komu říct...
V podstatě ze dne na den ode mě a dětí odešel manžel.Spolu jsme byli 5.5 let, manželé jsme 3.roky.Dětem je 1.5 , 4 a 9...
Prý od tě doby, co je na světě ten nejmenší, žiju jen dětma, neumim přijít pohladit ho, dát mu pusu atd.
Úplně pravda to není, netvrdím, že sex jsme měli jak na začátku(myslim frekvenkci), ale měli...A když byl, tak byl dokonalej, to sám on psal a říkal, ještě před deseti dny...Stejně jako že mě miluje, že jsem nejlepší ženou jakou si mohl najít...
No a v neděli napsal z práce, v sobotu jsme se "pohádali" kvůli kravince a v neděli napsal, že už nemůže, že se dál nechce snažit...Ještě dva dny přišel domu, pak sbalil kufr a šel k rodičům...
Vím, že zoufalé ženy si neumí připustit chybu, ale já ano...Neříkám, že jsme se mazlili a milovali jako dřív, ale opravdu jsme si denně psali že se milujeme, plánovali jsme ještě 14.dní zpět výlety, dovolené, vánoce, dokonce jsme se bavili o baráku...Nikdy jsme se za těch pětl let ani pořádně nepohádali, a to opravdu...Myslela jsem, že je to ten on, že spolu zestárnem, on mi to říkal taky...Dokonce jsem si dneska jak blázen, pročítala naše konverzace od 1.6. a nikde žádnej náznak, spíš naopak, jakobychom znova ožili...
Řekl mi, že si píše s jinou, že ona mu aspoň umí napsat, že je kus...No tak ale to já mu říkala a psala taky, a to opravdu nekecám...
Tvrdí, že mě sní nepodvedl, dokonce tchýni řekl, že jí ani neviděl a vidět nechce, že tim jen "zabíjí" čas...
Do poradny jít nechce, na cokoliv, co jsme krz nás dva probírali, píše stále dokola tu samou větu, že on se snažil...
Holky, pro mě to je tak obrovskej šok a rána, že už čtyři dny pořadně nespím, nejim, nemít děti tak snad ležim v lihu a to nepiju...
Řikala jsem mu, že na tom zapracujem oba, že já se tedy budu snažit, ještě víc, že teď může jít na hlídání i ten nejmenší a můžem "začít žít" i my dva...Že on by měl začít víc mluvit, ale on pořád říkà to samé dokola...
Jediné o čem jsme se vlastně teď pobavili, že okamžitě rozvod podávat nechce, že si chce brát děti pokaždé když bude moct a domluvili jsme se co teď s penězma...
Mě je tak hrozně zle, prostě si vyčítám, že jsem nic nepoznala, že jsme ale opravdu neměli problémy, vyčítám si, že opustil a rozbil dětem rodinu, prostě šok...
Vůbec nevím jak dál, pro mě je rodina na prvním místě, jsem ochotna zamakat, jít do poradny, cokoliv...On nechce...
Vůbec netušim kudy kam dál...Představuju si věci jako Vánoce, výlety, že to bude vždy jen semnou nebo s ním a je mi zle 😕
Jsem moc ráda, že aspoň takhle jsem to mohla ze sebe vypustit...

te_reza
3. črc 2020

Neporadím ti, ale u třech dětí by měl snad chlap pochopit, že není stredobod světa. Jak se snažil on, aby ses mu mohla věnovat podle jeho představ?

cysticka
3. črc 2020

Promin, ale v tom je jasne zenska. Neverila bych mu, ze si jen pisou. Jestli ano tak uz nebude dlouho trvat a bude to neco vic. Asi ti uplne neporadim co s tim, protoze na to musi byt dva a z toho co pises on zajem nema. Dala bych tomu chvilku cas.

kridav
3. črc 2020

To je moc smutný. Přijde mi jak malý dítě. Taky se manželovi nevěnuji na 100%, ale on chápe, že když chodím do práce, starám se o domácnost a děti, tak už toho času moc není. Jsem večer i dost unavená, tak chodím brzo spát, je v tomhle tolerantní. Ale za to ex manžel takový nebyl, tomu vadilo, že jdu brzo spát a nevěnuji se mu.
Současnýmu manželovi, stačí říct, že se mu věnuju tak, že mu vařím a starám se o spoustu věcí, které mu ulehčuji život. Myslím si totiž, že i v tom spočívá ta péče. Když jsou děti, tak už partneři nemají tolik soukromí a času na sebe, jako když byli bezdětní. Už jen čas strávený s rodinou třeba na výletě, je taky důležitý. Myslím si, že s rodinou se ty priority mění. A vím, že na sebe budeme mít víc času, až i ten náš nejmladší vyroste.

mariegroth
3. črc 2020

No a pomahal ti s detmi? Nekdy mi prijde, ze nekteri muzi ocekavaji, ze zeny maji v zadku vrtuli a dokazou obstarat deti, domacnost, navarit, upravit se a jeste obskakovat partnera. A jasne, chapu, ze proste zivot neni jen o detech. Ale on to na tebe jeden den vybalil, nema snahu s tim neco delat...Takhle se podle me nechova ferovy partner

tridetiaja
autor
3. črc 2020

@te_reza
@kridav
@mariegroth Nijak, chodil do práce, občas něco udělal doma, no vlastně poslední dobou spíš nic než něco, protože já jsem zvyklá "makat" doma no😔

tridetiaja
autor
3. črc 2020

@cysticka No je, píše si sní...Nevim jestli jen píše, ale přijde mi, že si tim jen teď "zasírá" hlavu aby nemusel myslet na to, co dělá, nebo teda udělal nám...

tridetiaja
autor
3. črc 2020

Nejhorší je, že my jsme si opravdu prostě seděli, v názorech na věci kolem, v humoru, ve všem...Hrozně mě to sebralo, já ho přes toto prostě miluju, že jo, to nejde ze dne na den přestat...Vůbec nevim, jak se teď chovat, jak se s tím srovnat

mariegroth
3. črc 2020

@tridetiaja No a jsme doma... Z toho co pises tak je to clovek, ktery umi jen brat a neumi davat.

tridetiaja
autor
3. črc 2020

@mariegroth To on si myslí, že dával...Že on prostě mi tu pusu dal, že on se snažil...Ale pořád se motá kolem těhle věcí😔

ckocka
3. črc 2020

Že si píše s jinou bude v tomto příběhu klíčové.
Pokud je to tak, můžeš se i na hlavu stavět a bude to marné.
Zaměřila bych síly i myšlenky na praktické věci, za prvé s třemi dětmi na krku je to nutné a za druhé nebudeš mít tolik času myslet na něj. Takže řešit peníze, bydlení, co kde jak s dětmi.., a všechny ty další potřebnosti.
Nepitvej to tolik, pokud on nechce komunikovat sama nic nevyřešíš. Já vím , lehko se to řekne.

denny27
3. črc 2020

Tak miluje Tě, sex byl skvělý...ale už s Tebou nechce být, protože ses málo snažila???? Asi mu chybí těch 20%.... ale díky tomu může prijit o těch 80%.
Těžko se radí.. udělat to chlap mě, tak by viděl...😟
Možná na něj teď nenaléhej. Nemáš nějakeho kamaráda, se kterým bys mohla pokecat? Nepomohlo by, kdyby třeba trochu žárlil?

shaun40
3. črc 2020

Počkej on se vrátí.Tá jeho je teť novinka spomeň si na začátky s nim jak lítal testosteron😂 .Až se ji nabaži a ona zistí že bude platit na tři deti alimenty a o víkendu pečovat o tři cizí deti ,bude po lásce. To radím ze zkušenosi s kámoškou čekala rok on se vyblbnul a je klid hezky sedí doma stará se .A na milenku nemá žádne hezké spomínky.Táta třech malých deti není žádne terno pro ženskou.Když ho miluješ čekej.Já bych ho kopla do zadele a letel by jak blesk😂.Ale já jsem extrém me chlap do baráku nesmí (jenom návšteva v doprovodu životní partnerky).Na muže mám po rozvodu težkou alergii 😂.Přeji ti hodne sil zvládneš to hlavu vzhúru.Když nejde o život a o zdraví tak je vše v poho.Je to jenom chlap.Behá ich po svete miliony.☺

tridetiaja
autor
3. črc 2020

@denny27 presne tak, pred tou nedeli mi psal, dokonce jsme si kdyz to reknu na hulvata, normalne psali "prasarnicky" jak on je ze me hotovej atd...Ze jsem jeho zena zivota...Nevim, opravdu nevim co se vlastne deje

sylvusska
3. črc 2020

Podle me taky zkrat. Na jeho ego a poraneny nazor, ze se mu nevenujes, poznal jen nekoho, kdo se jevi momentalne dokonale. Protoze je to novy objev. Ze zkusenosti - za chvili si uvedomi, co ztratil, ze to tak dokonale neni a bude chtit se vratit. Vydrz. Zamestnej sebe, deti. Dej mu najevo, ze ztrati vic on nez ty. Drzim palce, at je brzy lip.

tridetiaja
autor
3. črc 2020

@shaun40
@sylvusska toto si myslím i tchýne, moje mamka...Prostě asi se to na něj vše navalilo, on je i takovej, že je tichej, nebo spíš klidas...Tak že si ted mastí ego, psanim zahání čas...Ale co já vím, já jsem teď jak bez půlky sebe, vidim jen to že se už nevrátí

tridetiaja
autor
3. črc 2020

@sylvusska jsi moc hodná🙂

miba10
3. črc 2020

@tridetiaja mrzí mě co prožíváš, musí to být hrozné 😔každopádně řekla bych, že v tuhle chvíli vidí, že má objev, děti nemá a je "volný". Ale ono mu to docvakne. Přesně jak psaly holky. Ono až bude mět platí alimenty, a starat se o děti, tak mu sklapne. A přijde i s prosikem, protože stabajzna ho pošle k šípku.
Navíc jestli není úplný idiot, tak mu budou chybět děti. Přeci jen jsou část jeho samotného.
Jak už zde také bylo, zkus zabavit sebe a děti, ať to prezijete. Moc ti držím palce, ať má své dobrý konec 🍀

tridetiaja
autor
3. črc 2020

@miba10 Je to hrozné, o tom jak mi to zlomilo srdce ani nemluvim...Ale pak začnu přemýšlet právě i nad tím okolo, že semnou teď pár dní zpět mluvil o vánocích, o narozeninách prostředního, že jsme se bavili o baráku, co když fakt odejde, jak to zvládnu se třema dětma atd...On tvrdí, že si je bude brát pokaždé kdy bude mít volno, takže si je užije...100%méně než když byl doma , ale uvidí....Já nevim, přijdu si úplně zoufalá😔

moominkaa
3. črc 2020

@tridetiaja já si myslím,že taky přileze... Každej si nejvíc uvědomí co má,až když o to přijde. Zkus mu dát najevo že jsi soběstačná,že se bez něj nepo... Na kolena tě přece nedostane a děti tě potřebují ♥️ já sama zůstala taky podobně,sice jen s roční holčičkou ale posunulo mě to jen dál a tím lepším směrem. Hlavně jez, odpočívej pokud to děti dovolí a hodně pij.. já to nedělala a byla jsem tak zesláblá,že jsem ležela v kuchyni na dlažbě,plakala a v ložnici mi spala dcera :( ex se taky snažil,ale já už toho měla dost a zůstala raději sama

miba10
3. črc 2020

@tridetiaja už jen kuli dětem musíš být silná. Děti tě teď budou potřebovat nejvíc.
Řekla bych, že má ve všem bordel. Proto ty SMS co o nich píšeš. Teď si vše bude plánovat růžově, ale ona je realita jiná. A až přijde kosa na kámen, tak se uvidí jaký je to hrdina.

hermanecka
3. črc 2020

...to nebude tak horky..no holky,ktera z vas bude dobrovolne vychovavat 3 deti +1 treba spolecne?😃😃..Pokud bych byla svobodna,zamilovana a nemela moralni zabrany (ze je muz uz zenaty) tak mozna chvili vztah,ale casem 3 cizi deti opravdu ne..

tridetiaja
autor
3. črc 2020

@moominkaa ja prezívam na par soustech denne a aspoň hodně piju, zas tady mám děti, tak nejsem blázen, teda doufám😔Já právě bych za něj dýchala, tak mě to fakt porazilo

tridetiaja
autor
3. črc 2020

@miba10 no jen co bude se všema třema komplet sám i přes noc, jak si plánuje ....To si myslim, že dlouhodobě nedá, nebo teda aspoň uzná, že to fakt není s prstem v zadku

tridetiaja
autor
3. črc 2020

@hermanecka To jsem si taky říkala...Že slečna, která zvládne každej jeho volnej den tři děti, na to jsem zvědavá...Ale tak třeba jo😕

nazka
3. črc 2020

@tridetiaja já si myslím, že to byl teda zkrat a poraněné ego. Achjo, moc mě.mrzi,co prožíváš. Uplne je mi z toho ouvej.
Určitě ho nech být. Pokud bude chtít a Ty hlavně taky (ještě), otevři mu náruč. Je škoda, že nemluvil předtím, ale to je spíš tou paní.
Každopádně bych ti klidně i poradila návštěvu psychologa, pokud jim důvěřuješ. Já jsem psychologii chvíli studovala a mám kamarádku, která mě vždycky vyslechne a to moc pomůže. To by mohlo pomoci i Tobě. Držím Ti moc palce. Je to čerstvé, bude to čerstvé ještě dlouho. Přeji, aby se vrátil a už se to neopakovalo.

codal
3. črc 2020

@tridetiaja je mi to moc líto. Chová se jako rozmazaný dítě, či chce být stredobodem vesmíru a žárlí na vlastní děti. Podle mě to souvisí s tou babou. Normálně zblbnul , protože najednou mu někdo pochlebuje, s ní neřeší žádný starosti, hádky a problémy, ona ho poplacavala po rameni, jak je úžasný a jemu to dělá dobře, protože ho semlel rodinný život a stereotyp. Ty s tím teď vůbec nic nenadelas, dej tomu čas, netlačí na něj, řešila s ním jen provozní věci ohledně dětí a tak. Chce to teď hromadu síly a trpělivosti. On teď musí zjistit o co přichází a že život opravdu není o tom, že mu někdo řekne, že je kus. Drž se a nepodlézej, tys nic tak závažného, co by vedlo k rozchodu, neudělala, ať si to on pěkně vyžere, protože jeho chování není hodno dospělého může a otce od rodiny.

tridetiaja
autor
3. črc 2020

@nazka
@codal jste moc hodné..."Nejhorší je" , že já ho na jednu stranu chápu, prostě děti a ta starost kolem nich není sranda, on tomu taky obětoval dost, nemyslím tím teď třeba pomoc doma, tomu moc nedal, nebo jen občas, ale prostě možná nás to semlelo oba...Jeho tak, že mi přesně jak píšete, teď někdo pochlebuje, honí mu ego a šel pryč, mě tak , že jsem neměla tolik síly na nás dva...Vinna je na obou stranách, a vím na stoprocent, že pokud se nějak extrémně nezačne chovat jako blbec krz děti, budu ráda když přijde a máknem na tom oba...Prostě vím, jak super to bylo celých pět let...
Jenže mám strach, že si to jen namlouvám, že co když fakt už nepřijde

miba10
3. črc 2020

@tridetiaja můj chlap byl taky zvyklý na trochu jiný "příděl" intimnosti. Ale je si vědom, že celý den skákat kolem dětí, do toho nákupy, zařizování, úklid domu atd., prostě stojí dost energie. Nějaké pohlazení atd., neřešíme ani jeden. Možná to děláme a ani si to neuvědomujeme, nevím. Ale všechen čas věnujeme dětem a trávíme ho spolu. Nikdy by si nedovolil mi něco vyčítat. Sám si zkusil je mít oba sám. Byla to pro něj dobrá škola. Pak přišel, že nechápe, jak to zvládám a k tomu spoustu komplimentu atd. Pak usnul stejně s dětmi 😂

denny27
3. črc 2020

@hermanecka přesně tak. Ta ženská ho stejně časem odkopne, protože se najde svobodný, bezdětný 😃

nnnadja
3. črc 2020

Je to teď pro tebe strašně kruté. Hlavně se z ničeho neobvinuj! Ty nejsi ta, která odešla od rodiny. Přes všechnu bolest co zazivas(a věř, že vím, jakou.. Tímto jsem si prošla 2.5roku zpět), mysli prakticky-takže alimenty, peníze, řešit hned!!! Zadne děti, když bude mít volno, pravidelnost.. Ono ve finále by taky mohl mít volno 2xza2mes. A jak psaly holky.. Oni nakonec prilezou, všichni.. Protože si uvědomí, že všude je chleba o dvou kurkach.. Otázka je, jestli už ho budeš pak chtít ty... Před dvěmaety bych platila zlatem, aby se vrátil.. Teď?Už navždy m na něj svůj obrázek.. Držím ti pěsti, mysli na děti, to je nejdůležitější. Já si tedy pomohla i dostupnými léky na zklidnění a pomohlo to velmi.