Nevím co se děje s přítelem - mám volat na policii?

lenikarna
19. dub 2019

Ahoj, nevím co mam dělat,. Přítel včera v 5odpo. Odjel autem údajně wa kamarádem a pak se mi naposledy ozval v 10 večer že za chvíli jede domů od té doby ma vypnutý telefon a ještě není doma. Obvolala jsem ze zoufalství všechny nemocnice nikde není ani u známých a kolegové o něm taky neví. Občas se stalo že na noc nepřišel ale vždy byl do 7ráno doma. Mam volat policii nebo ještě čekat nevím

luciebx
19. dub 2019

@ariadna12 přesně co si myslím já. 😢

biedronka10
19. dub 2019

Nic proti, ale me po precteni uvodniho prispevku ihned napadlo....... zanaseni

zelenaesmolda
19. dub 2019

@lenikarna vyjadril se k tomu nejak?

luciebx
19. dub 2019

@biedronka10 myslím ze teď je u nich doma veselo

biedronka10
19. dub 2019

@luciebx bych se nedivila. Tohle me udelat chlap, tak ma doma slusny tyjatr a zdvihnute mandle. Clovek od rodiny by preci jen uz jaksi mel dat vedet priblizne skutecny cas, kdy dojede dom, a kdyz se neco deje, da info, ze se neco deje.

luciebx
19. dub 2019

@biedronka10 souhlas. Já když odněkud jedu tak píšu ze jedu když už fakt sedím v autě a startuju. By mě zajímalo co by dělal kdyby ona začala doma předčasně rodit nebo tak něco. Normální chlap má mobil zapnutý nebo když ví ze jede mimo tak má nabito a nabíječku v autě. Sem zvědavá na co se ji vymluvil

biedronka10
19. dub 2019

@luciebx no co, bude to zas lita rec neco o histerce a stihacce. Jenze ty lidi si fakt kolikrat neuvedomuji, ze uz se nemuzou chovat jak sobci a jsou zodpovedni za vice zivotu.

bayt
20. dub 2019

@biedronka10 Tak u nás by snad ani tyjátr nebyl. Pán by našel prázdný byt a já s malým už bych byla u babičky na baráku. Tyjátr by byl totiž příliš mírný trest :D

zelenaesmolda
20. dub 2019

@bayt souhlasim,oni to chlapi berou tak,ze se zenska vyrve a je klid.

biedronka10
20. dub 2019

@bayt tak to bych udelala smz taky 😀 alenten tyjatr bych si neodpustila. Umim byt vybusna

lenikarna
autor
20. dub 2019

Tak historka.... Původně měl namířené do té Bělé nakonec ale skončil v Bobrovnikach v kolegy z práce kde se zasekl na xboxu. A prý mi psal ale nevšiml si že ma režim letadlo.

bayt
20. dub 2019

@zelenaesmolda Přesně tak :D

@lenikarna On bude vůbec takový letadlo, co? :D

la_amanita
20. dub 2019

Proboha, co tady blázníte s rozchody a odchody? Kvůli takové kravině?

kkacca
20. dub 2019

@lenikarna za me je to trochu věřte nevěřte..ale ty ho znáš nejlíp a je to na tobě 🙂

bayt
20. dub 2019

@la_amanita Kravina jo? Jakože by se chlap neukázal doma, nedal vědět, já strachy bez sebe a těhotná k tomu? No, to je fakt teda kravina.

pipi_puncocha
20. dub 2019

Ono není zas až tak důležité CO dělal, ale že mu nepřijde divné nedat vědět. I kdyby pomáhal nemocné babičce, tak je sprosté nepřijít domů a nedat vědět, že žiju. Působí na mě jako značně nevyspělý a ne příliš inteligentní jedinec.🤐

urtica
20. dub 2019

@pipi_puncocha Přesně...pokud budu hodně cynická - i v případě, že by byl skutečně u milenky, jak tu bylo tipováno, tak, v případě, že mu to trochu myslí, se přítelkyni přece ozve - minimálně proto, aby ji uklidnil a ukolébal. Spíš mi to připadá na nespolehlivého jedince než nutně na záletníka...což ale není o moc menší problém :-/.

leymea
20. dub 2019

@lenikarna te historce neverim.

hlasimse
20. dub 2019

To by teda dostal pěknou čočku...

luciebx
20. dub 2019

🤣😂😂😂😂😂 to je historka

alubif
20. dub 2019

@lenikarna všichni jsou blázni, jen já jsem letadlo 😂

zelenaesmolda
20. dub 2019

@lenikarna
no moc se mi tomu nechce verit ale stat se to muze.jak jsi to vyresila?

zahodila
20. dub 2019

@la_amanita A co kdyby to udelala matka dítěte? Na 24 hodin by se vypařila a pak by se ozvala, že dobrý, že celou noc hrála hry. Nebo si lakovala nehty, to je jedno. Takhle se partneři-rodiče k sobě přece chovat nemůžou.

la_amanita
20. dub 2019

@zahodila
Ale klidně můžou, my s tím doma problém nemáme. Já jsem sice ještě těhotná, ale taky si večer chodím domů jak chci, klidně o hodně později, než jsem původně oznámila.

malinkaelinka
20. dub 2019

@la_amanita já bych řekla, že je dost rozdíl jít někam na kafíčko a zdržet se dvě hodiny a napsat někomu, že jedu a pak se 20 hodin neukazat. To se nedělá nikomu.

la_amanita
20. dub 2019

@malinkaelinka
Můj muž to taky dělá a upřímně, mně se to už taky stalo. Naštěstí jsme oba tak moudří, že si o tom umíme promluvit bez zbytečných scén a výhrůžek a taky víme, že nikdo není neomylný. Pokud to byla jednorázová akce, brala bych to jako jakoukoli jinou blbost, co se může stát každému.

la_amanita
20. dub 2019

@malinkaelinka
BTW, líbí se mi zdejší genderové ovzduší: když se zdrží žena, je to dvě hodiny na kafíčku. Velmi omezený obzor, ale pak se není co divit zdejšímu boomu rad typu "udělej mu scénu".

gruyerre
20. dub 2019

@la_amanita tady jde ale o ten příšerný strach, který ten typek svojí přítelkyni připravil. A úplně zbytečně, jen kvůli svoji debilitě. Ona si myslela, že je někde zraněný v nemocnici, umírá ve škarpě u silnice nebo je mrtvý, klidně z toho šílenýho stresu mohla potratit. Já jsem tedy něco podobného taky zažila, ten hrozný strach o blízkého a bezmoc (i když to nebylo kvůli blbosti onoho ztraceného člověka), a popravdě to byly ty nejhnusnejsi hodiny mého života.

malinkaelinka
20. dub 2019

@la_amanita oukej tak tři hodiny na pivu, to je jedno :D mě to prostě přijde neslušné, říct, jedu a nedorazit.

luciebx
20. dub 2019

@la_amanita ono záleží i jak to mate nastaveno doma. Pokud je to u vás normální ze si chodíte domu kdy chcete jedem druhému o sobě nedáte vědět tak je to jiné. U nás se toto třeba nestalo. Je jiné když řeknu budu doma do půl noci ze jdu s holkama na drink a chytne nás slina a skončime někde v klubu do 4 do rána. Ale kdyby se muž v 9 ráno probudil a já nikde můj mobil vypnutý tak teda taky začne vysilivat a pak by mi to dal sežrat. Jenže já bych mu napsala. Jde o komunikaci.

Tazatelka ale psala myslím ze už to parkrat udělal no. Tak by si možná na to měla zvyknout. Oba hezky doma ve strachu a frajírek si užívá jak chce kdy chce bez žádné zodpovědnosti vůči ni a dítěti