Nevím co se děje s přítelem - mám volat na policii?

lenikarna
19. dub 2019

Ahoj, nevím co mam dělat,. Přítel včera v 5odpo. Odjel autem údajně wa kamarádem a pak se mi naposledy ozval v 10 večer že za chvíli jede domů od té doby ma vypnutý telefon a ještě není doma. Obvolala jsem ze zoufalství všechny nemocnice nikde není ani u známých a kolegové o něm taky neví. Občas se stalo že na noc nepřišel ale vždy byl do 7ráno doma. Mam volat policii nebo ještě čekat nevím

lnk84
19. dub 2019

o divné asi bych zavolala..

lenikarna
autor
Autor odpověď smazal
Zobraz
pipi_puncocha
19. dub 2019

A víš za jakým kamarádem? Jestli můžeš nějak ověřit, že opravdu byl u něj a vyjel od něj večer domů? Zavolat na policii můžeš, třeba jestli nebyla nějaká nehoda nebo tak... Já už bych byla strachy bez sebe ten večer.

samik2008
19. dub 2019

Ten údajný kamarád nic neví?

lenikarna
autor
19. dub 2019

Vím jen že bydlí někde v Bělé

lenikarna
autor
19. dub 2019

Nemám na něj kontaktu neznám ho

bayt
19. dub 2019

@lenikarna Kontaktovala bych Policii a následně z přítele udělala expřítele.

ito
19. dub 2019

a co rodina, neví? nebo neznají jeho kamaráda?

lenikarna
autor
19. dub 2019

@ito neznaji . a od rodicu by se ozval a nema tam duvod jezdit neni to ten typ ze by jel k rodicum

ito
19. dub 2019

pokud ti vyloženě řekl že jede domů a nedorazil, policii bych kontaktovala.

ito
19. dub 2019

ještě mě napadlo, jestli toho kamaráda nemá přítel na fb v přátelích, že bys ho tak mohla zkontaktovat.

ito
19. dub 2019

pokud má teda fb, nekoukala ses taky, kdy byl naposledy online?

lenikarna
autor
19. dub 2019

@ito to sice ma ale nevyuziva ani messenger

lenikarna
autor
19. dub 2019

@ito no psal v 21.56 "za chvili jedu.neboj. Pus"

lenikarna
autor
19. dub 2019

@lenikarna od te doby nic a telefon vypnuty

ito
19. dub 2019

zavolej tu policii, už je to dlouho. oni sami tě navedou co a jak.

malinkaelinka
19. dub 2019

Taky jsem pro policii, už je to opravdu dlouho. I kdyby se někde ozral do bezvědomí, tak už by byl zpátky....

gruyerre
19. dub 2019

Souhlasím, volej policii,je to divný. Snad je v pořádku.

lenikarna
autor
19. dub 2019

Tak milostpan napsal ze je v poradku a za chvili jede domu .... Asi mu skocim do usmevu rovnou ve dverich ..... 2roky neni moc .... v lepsim pripade rok za dobre chovani

tulikiss
19. dub 2019

@lenikarna tak v tom pripade by na nej cekaly kufry za dverma

gruyerre
19. dub 2019

@lenikarna nooo, pokud nemá nějaký fakt pádný důvod, proč to udělal, a jako jediný důvod mě napadá únos mimozemšťany, tak bych takovou sviňárnu neodpustila

malinkaelinka
19. dub 2019

Noo tak na na jednu stranu úleva, že žije, na druhou stranu - tohle bych mu jen tak neodpustila... napiš nám pak sem jeho story, kde se zapomněl...

ito
19. dub 2019

@lenikarna je dobře, že je v pořádku, ale jak se zachoval, je fakt síla. 😞

lenikarna
autor
19. dub 2019

Jo no doma 4 léta dcera druhé na cestě.... Vzorný to otec

gracinka7
19. dub 2019

@lenikarna to je masakr 😮 asi bych ho zabila 🤔

zelenaesmolda
19. dub 2019

@lenikarna uz by to nebyl pritel ale expritel protoze kdyz mu tohle projde jednou tak to klidne udela znova.a co bude dalsi krok?privede si do vasi loznice milenku a vyhodi te a jeste jim budes muset udelat rano snidani?absolutne neakceptovatelne chovani ve vztahu

luciebx
19. dub 2019

No nevím nevím ale toto je klasické chování chlapa co si jezdí užívat. Vy ste spolu tak dlouho ze nevíš za kým jede? Ty neznáš osobně všechny jeho kamarády ? To mi přijde hoooodně divné. Nechci malovat čerta na zeď ale tohle zavání milenkou.

malinkaelinka
19. dub 2019

@luciebx Divný co? Jede za kamarádem a přítelkyně ani neví, jak se kamarád jmenuje? Neumím si doma takovou nekomunikaci představit... že se člověk zapomene v hospodě u piva místo v jedenáct přijde k ránu, to se stane. Ale aby o sobě skoro 24 hodin nedal vědět, to je teda hardcore. Navíc otec od rodiny. Ve 20 člověk dělá různý kraviny a mizí na spontánní výlety se zbrusu novými kamarády, ale pokud vím, že na mě někdo čeká, napíšu aspoň pitomou esemesku. A když má doma těhotnou přítelkyni a dítě k tomu.... jsem zvědavá, jestli se dozvíme nějaké rozuzlení.

bayt
19. dub 2019

@lenikarna Vy spolu máte čtyřleté dítě a ty nevíš, co to má za kamaráda, za kterým jede, neznáš ho a ani na něj nemáš kontakt? :O Takhle fakt obvykle vztahy nefungují.

ariadna12
19. dub 2019

@malinkaelinka ja se spis bojim, aby se z kamarada nevyklubala bokovka...