Nevlastní dcerka

matulka93
1. zář 2014

Ahoj, nevim jak tohle nazvat. Ale chci jen pohled někoho dalšího ne jen můj nebo přítele.

Přítel má 3letou dcerku, samozdřejmě s jinou, která od něj odešla byl kolem toho strašný humbuk. Já mám s malou krásný vztah. Přítel mi ale ted řekl že vlastně mu dávám na výber mezi maličkou a mnou.

Nevim co dělám špatně, malé kupuvu věci (oblečení, hračky,dárky vánoce,narozeniny atd... převážně já spíš jen já, nebo neco vyberu a on to je schválí a pak si dělej co chces..., pokojík jsem ji tvořila také já) v noci když se vzbudí - jdu k ni já, večer ji uspávám já atd...
Kamarádky mi řikaj že by tohle nedělaly - je mi 21.
Vážně nevím co víc mám delat, podklady ke střídavé péči jsem scháněla ja, nazory odborníku jsem schánela já!...
Vše zniklo tím, že šel dneska s malou do školky (pochopitelně i s její matkou -která má maličkou v péče) já se ráno zeptala jeslti ji veze on mi řekl že ne.
Ale když přijel zjistila sem, že pro ni jel.. Jasně pršelo bla bla.. Jde mi o to že mi lže. Nebylo to poprvé.

On nemohl nejdřív matce přijít na jméno respektoval ji jako matku své dcery, mluvil s ní jen o vecech co se týkaly dcery což mi přijde zprávne!

tarra27
1. zář 2014

@matulka93 tak t bych se ho v kidu zeptala, zda se se mnou bojí jednat narovinu....a že mi vadí, že mi lže...že se nemusí bát mi říci, že je veze, že přeci nepujdou v dešti pěšky...
musí vedet, že se u tebe nemusí bát říkat věci jak jsou, že mu nebudeš dělat scény...

a co se týká tebe, jsi mladá krásná holka, zamyslela bych se pro začátek nad tímto:
1. chlap který nejeví extra zájem o své dítě, jak by to asi bylo s náma, když bych otehonela??
2. proč lže už ted?
3. chci chlapa, co má dítě a nejsem si jistá, zda se nechce vrátit k ex???

jde o to, že ho miluješ je moc krásné, ale stojí Ti to za to? je to chllap, o ktereho se budeš moct opřít...když už ted hází pouze jeho povinnosti na tebe??? jak to asi bude, až budete řešit povinnosti společné...

a nemyslím to zle, můžeš si klidně říci, že stojí....jen aby ses netrápila....když bys mohla mít chlapa, se kterým bys fungovala v pohodě a bez takových starostí, co máš ted....za mě pokud už teda takové trápení, tak když to přeženu -- v 21 letech te mají chlapi uhánět a ty si vybírat a oni a vůbec pokud mají závazky, mají usilovat, aby tys jim neutekla....