Odmítání sexu. Zažil někdo něco podobného?

veronikadunda
27. srp 2023

Zdravím,
Je mi 31 a mám 57 leteho partnera s kterym mam dve deti, 3 roky a druhy 10 mesicu. No a ted k veci. Nefunguje nam to, ja chci sex a pokazdy me rekne ne, dneska ne - nechme to na zitra, dneska chcu mit klid…atd. Nikdy to neni tak, ze by on chtel a kdyz chci ja, tak si musim pockat na den az se mu bude chtit. No a tady to neustaly odmitani, ve me vyvola to, ze jsem pak protivna a zacnem se hadat. Ja neco reknu jak to vnimam, citim, ale to je spatne, vsechno co reknu je spatne. Jen to co rekne on je svaty, a tak to musi byt. A pak spolu nemuzem nejakou dobu spat, protoze jsme se pohadali a on potrebuje cas a mezitim se zase pohadame, takze je to takovej zacarovanej kruh,i kdyz jsme v pohode a nehadame se, je to porad stejny, z jeho strany nic. Doma je napjeti, uz nemuzu, ja jsem nestastna, brecim, jemu je to jedno. Kazdy vecer radsi cumi na tv. Jsem jeste mlada a chci sex a ne byt bez nej. Zazil tohle nekdo? Jak dal? Je to uz nekolik let…

krisstina93
27. srp 2023

Mas staryho chlapa no, mohl by to byt dědeček a ne táta mimin, tak toho má třeba dost a nemá na tebe už energii. V tomhle věku už je to normalni, ze ta chuť není taková a chteji vic svůj klid.

gdpr
27. srp 2023

Tak v jeho veku by som povedala, ze je to normalne ze uz o to nema záujem skôr by ma prekvapilo keby ho chcel často... S riešením ta asi nepoteším určite to treba prebrať a nájsť nejaký kompromis alebo potom bud sa dohodnúť na otvorenom vzťahu alebo zmieriť sa s tým, ze on ten sex nepotrebuje až tak často alebo skončiť vzťah u mňa vzťah musí fungovať aj po tejto stránke a s pár mužmi som aj kvôli tomu ho ukončila pretože sme sa nevedeli dohodnúť a obidvaja sme mali tú potrebu inú...

klokanka31
27. srp 2023

@veronikadunda To je ten problém velkých věkových rozdílů...😕 Obávám se že jsou jen tři možnosti - rozvod, najít si milence nebo žít bez sexu...

marketa1218
27. srp 2023

@veronikadunda Jestli je ten věkový rozdíl vážně doopravdy a ještě k tomu dvě malé dítě, tak děda už chce prostě svůj klid no. 🙈 A je dobrej, že ty děti ještě zvládl. Brečet můžeš, jak chceš, ale jako co jsi čekala..

martt
Autor odpověď smazal
Zobraz
klokanka31
27. srp 2023

@martt O 26 let 😉

martt
27. srp 2023

@klokanka31 A jo🤦‍♀️ jsem se překoukla, myslela jsem že tam je 47. Budu si muset pořídit brýle 🤣🤣 Ja to opravím.

martt
27. srp 2023

@veronikadunda Nechci být hnusná , ale to ,že je o 26let starší tak si s tím měla počítat, že už nebude tak aktivní jako ty v 31 letech. A že bude chtít už svůj klid. Tady je řešení buď , že to zkusíte spolu vykomunikovat a nebo půjdete od sebe.

veronikadunda
autor
27. srp 2023

Ja vim, je to tezky, ale zas nechci rozbijet rodinu.😞

klokanka31
27. srp 2023

@veronikadunda Ale měla jsi to čekat, přece jen jsi věděla kolik mu je ne? Navíc máš malé děti, takže už v té době byl dědouš...

veronikadunda
autor
27. srp 2023

@klokanka31 no tak ze zacatku to bylo dobry. Az v tehotenstvi de vse zmenilo.

rnika
27. srp 2023

Ty roky bohužel nesmazes. Tam už je věk opravdu znát 😔

martinka_33
27. srp 2023

Tady je zase přechytralých bab 😀
@veronikadunda Veru, dědečkotatínci mají velké břibně a energie méně. Kolik mladých má problém zvládat péči o malé děti a k tomu vést kvalitní sexuální život. A mužům po padeaátce energie klesá a to celkově. Je pro ně náročnější chodit do práce, věnovat se dětem a večer sexovat než je to pro třicátníka. Každopádně se vším se dá pracovat, když na tom dva chtějí pracovat, bohužel pro muže je často těžké o sexu (jeho absenci) komunikovat. Nevím co Ti poradit...

lichozroutsudy
27. srp 2023

Nejak uplne nevim, co jsi jakoze cekala. Mate mezi sebou skoro 30 let vekovy rozdil. 🙄

martinka_33
27. srp 2023

@lichozroutsudy jasně, s tím se musí počítat, že když přibudou do vztahu děti, bude to zápřah a že energie u staršiho partnera bude s jaždým ubývat. Ale.jeho chování si myslím není o věku, kdyby byl co k čemu, má taky ruce, pusu, existuje mniho hraček a způsobů jak udělat partnerku šťastnou i bez použití penisu... Jenže se mu zřejmě nechce... Je unacenej, a vysedávání u telky ho baví víc než pečovat o svou mladou ženu. A tohle je v jeho hlavně, našel si mladou babu, tak by se o ni měl starat, jestli nechce aby mu utekla.

petrasipkova1
27. srp 2023

Tak můj táta má 60 a vím jistě, ze sex mu už dlouho nic neříká 🙈 je to už dědeček, má 5 vnoučat a ta sedesatka je znát, stárne nám, do 55 to bylo ještě super, ale teď to jde pěkne šupem.
Já když měla takhle malý děti, co jsou jako tryskomyš, tak jsem byla úplně hotova ve 30, v 60 bych byla asi pod drnem 😂, takže pánovi to vysvětlit na rovinu a pokud nic, tak si najít nějakého kamaráda s výhodami.

michaela666
28. srp 2023

Jsi mladá, sex potřebuješ tohle nevydržíš. Navíc v tomhle věku bude chtít mít pořád víc a víc klidu. Nedivím se, že s tak malými dětmi nemá náladu a energii na sex. Vždyť už je to chlap v letech, je rád že se stačí aktivně věnovat dětem. Večer televize a spát....to se dalo čekat. 🤷

alice180
28. srp 2023

Tak kolik lidí jo ještě napíše, co si čekala !? To by se dalo říct i z druhé strany - co čekal on jako ?! Jedna věc, že nechce sex je unavený, ale druhá ta komunikace, upřímně to už by mohl ve svém věku zvládat ne?!

dura175
28. srp 2023

@veronikadunda Pokud nechceš “rozbíjet rodinu”, tak se smiř s tím, že sex s manželem nebude. Měla bys počítat s tím, že časem nebude mít chuť na žádnou sexuální aktivitu a můžete řešit mnohem závažnější zdravotní problémy, než je nějaký (ne)vrznutí. Věk prostě nezastavíš. Na absenci sexu ve vztahu se dá “zvyknout”. Otázka je, zda to chceš, zda to budeš dávat psychicky a zda to stejně nepovede k rozbití rodiny tak jako tak, protože to nedáš. Hele neporadím ti, situace je to blbá a za mě skoro neřešitelná. Maximálně se můžete domluvit na nekoitálních praktikách vedoucích ke tvému uspokojení, ale časem bych nepočítala ani s tímto.

michaela666
28. srp 2023

@alice180 On evidentně chytil druhou mízu a byl rád, že ho chce mladá holka. Na to, co bude za pár let asi moc nemyslel.

Můj tchán to měl úplně stejně. Druhá manželka byla o 4 roky starší než jeho děti a snažila se je vychovávat. Co bude za 10 let neřešil....a co se stalo? Našla si mladšího, protože ji to nemohlo vyhovovat.

alice180
28. srp 2023

@michaela666 taky znám takový borce, spíš jsem to psala jako reakci, kdy se tu tolikrát objevila co čekala.

veronikadunda
autor
28. srp 2023

No jo v te dobe kdy to fungovalo jsem nad tim nepremyslela. Moje chyba. 🤷‍♀️

j.a.n.i
28. srp 2023

@alice180 No, on cekal povyražení s mladou a toho se mu dostalo...

alice180
28. srp 2023

@j.a.n.i já to asi vysvětlovat nepotřebuju, byla to reakce na to, že jí tolik lidí napsalo co čekala, což je za mě úplně zbytečná reakce

sinicka
28. srp 2023

Volila bych cestu milence a nerozbijeni rodiny :D ku prospechu vsech zucastnenych.
Spousta lidí se tu ptá, cos čekala s tak starým chlapem.. mě by však zajímalo, co čekal ten chlap. Děcka v pubertě, chlap v důchodu 🤷🏼‍♀️

j.a.n.i
28. srp 2023

@alice180 To prave ale byla reakce na tebe, on nemusi resit, co cekal, on dostal presne to, co cekal.

alice180
28. srp 2023

@j.a.n.i asi si nerozumíme, to je jedno

j.a.n.i
28. srp 2023

@alice180 Ano, mas pravdu nerozumim tomu, co ti prijde divneho na reakci, co cekala, vzdyt presne tohle se sakra velkou pravděpodobností cekat musela, to je proste normální vyvoj dany starnutim.

alice180
28. srp 2023

@j.a.n.i ptala se na zkušenosti, kdo zažil. K čemu je reakce, co čekala ?!

misha31
28. srp 2023

Pokud vam to jinak klape, tak si proste najdi milence - ciste jen na sex. Budete stastni nakonec oba