Strach ze zamlklého těhotenství - už 4x se to nepovedlo a oba jsme zdraví

annamarie88
3. črc 2019

Ahoj, holky. 2,5 roku se snažíme s mužem o miminko, a za tu dobu jsem prožila 3 ZT a 1 samovolný potrat. Co vám budu povídat je to HRŮZA! 😢 Prošli jsme všema testama a jsme oba zdraví. Teď po několika snažení se mi zase podařilo otěhotnět. Ale radši se ani neraduji. Ještě jsem nebyla u doktora, mám úplně hruzu z UŽ po všech těch potratech. Měla jsem všechny příznaky, což mě těšilo a cítila jsem se těhotná. Podle mých počtu jsem okolo 7.tt pokud se to vyvíjí. Ale posledních několik dni mi začali mizet tehotenske příznaky, a dneska jsem si všimla malé množství ruzovo hnědého výroku. Cítím jak se mi hroutí svět. To je nějaký prokletý začarovaný kruh nebo mate někdo podobnou story, ale s Happy endem???? Potrebuju slyšet že to někomu nakonec dopadlo dobře!

zuzan88
4. črc 2019

Zkus se hodit hlavně do klidu, to je to nejdůležitější 🙂mě dr.u prvního řekl, že to může způsobovat uhnizďování vajíčka. A na nějaké těhu příznaky bych se nespoléhala... Mě u prvního na začátku boleli akorát chvíli prsa, když se nedostavila ms a teď sem to zjistila až až až... 🙂Držím pěsti, ať ti vše dobře dopadne.

verusch
4. črc 2019

Je mi lito cim sis prosla mam za sebou dve zt takze vim jak ti je :/ ale ted poslední tehu jsem pelasila k dr jak sem videla ducha anooo samozrejme nic nevidel akorat zvisenoh sliznici takze zjistil to z krve ale nasadil mi utrogesten trvej nanem rekl ze muze ale nemusi ponoc ze to je spis na uklidneni maminky okolo 8 9 tt mi vymizely veskere priznaky a na kontrolu jsem.sla stim ze vim proco jdu a ejhe byla jsem mile prekvapena....na 1 screeningu byl semnou manzel i ten poznal jak jsen nervozni nez sem videla bijici srdce takte se zkus nestresovat vim ze to moc nejde alw jednou to musi vyjt ja se do tet jerasuju s tehu a ani mito bejak nechodazi a to budu zitra zacinat 36 tt

moxha
4. črc 2019

Ahoj já jsem po třech zamlklých potratech za sebou.Též jsme prošli veškerými možným vyšetřením a všechny potvrdily,že jsme zdraví.Pak jsem znovu otěhotněla a znovu prožívala obrovský strach a nyní jsem už ve 32 týdnu a doufám,že už to klapne...moc ti přeji podobný závěr.Zkus se hodit do klidu i když to moc nejde.Stejně moc neovlivníš jak to dopadne....

annamarie88
autor
5. črc 2019

Dekuju, holky za podporu! Vážím si toho. Málo kdo se i tom chce bavit. Odjeli jsme s mužem ještě před tím než jsem to zjistila mimo ČR do takového maloměsta. A doktor se tu hledá velmi složitě a draze, a musela bych do jiného města. Což je možná lepší pro mě, nebudu tam litat každou chvíli. Mate pravdu stejně to neovlivnim a proto to nechám na matce přírodě. 🙏

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.


Modrý koník ti poradí v každém trimestru.
Zjisti víc o prvním trimestru.
Zjisti víc o druhém trimestru.
Zjisti víc o třetím trimestru.
Jak se zjišťuje pohlaví dítěte?.
Důležitá jsou různá vyšetření v těhotenství.
Určitě tě nemine 3D ultrazvuk.
Nebo také screening v 1. trimestru.
Někdy se může objevit i streptokok v těhotenství.
Závažná pak je preeklampsie.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru