Podezření na nevěru. Věřili byste?

sherryel
27. říj 2022

Zdravím ... Před rokem jsem v batohu partnerovi po služební cestě našla otevřenou krabičku kondomu ( jeden chyběl ). Trvdil že batoh už má spoustu let a asi to tam bylo dlouho ( v batohu byla i účtenka, že batoh je měsíc starý - takový ten decatlon za 69,- ) , v té době jsem s ním čekala dvojčata a byla jsem pár dní před porodem. Nechtěla jsem to řešit v emocích ( šestinedělí ) a pak jsem měla moc starosti , mame ještě tříletého syna... Teď po roce stejná situace, taky novější batoh, jeden kondom v krabičce chybí , zase po služební cestě. Tvrdí že mu tu krabičku ze srandy dali kluci z práce , ať už se nerozmnožujeme ... Já bych otevřenou krabičku kondomu nikdy po někom nepoužila, pokud by nebyli z obchodu koupené mnou či partnerem, tak mi to přijde jako naprostá kravina ... Včera jsem mu podala krabičku kondomu , že tu situaci jsme řešili před rokem a že mě to už fakt nebaví ... On me osočil, že mu nevěřil a přísahal na naše děti ze nevěrný mi nikdy nebyl ... Podotýkám , že mu neprohledávám věci, poprvé to bylo ,že jsem uklízela úklidovou místnost a tam máme batožiny a kontrolovala jsem jestli tam nemá věci na praní či co hnije a teď protože ten batoh měl s námi na výletě a nemohla jsem najít čepici od syna ... Věřili by jste ??? Nebo je to pro vás důkaz nevěry ???

irmamala
27. říj 2022

Chlácholit tě nebudu, je to jasný důkaz nevěry. A on je teda neskutečný pitomec, že se nechá propálit podruhé úplně stejně.

malinkata
27. říj 2022

Jsem nedůvěrivá a pokud se stalo to totožné, už bych nevěřila...

marcicek84
27. říj 2022

@sherryel je to fakt divne a on vul,ze podruhe opakuje stejnou chybu...neverila bych,zas uplneho vola,aby zevme nekdo delal,to fakt ne...at teda mu ti kolegove na sluzebce potvrdi,ze 2 x udelali stejny vtip,jsem na to zvedava,ale musi prijit osobne,nedojde nikdo se vsadim a on bude muset kapnout bozskou...
Apropo to mi pripomina jak extra zarlivy manzel jednou osocoval manzelku z nevery s kdekym a ona pritom svata a ted tohle prasklo ma nej,ze jich mel zastupy,takze se budou rozvadet...

camelinka
27. říj 2022

@sherryel Ten cervik by me hlodal velice...

jola777
27. říj 2022

@sherryel Nevěřila bych mu ani náhodou. Už tenkrát když ti tvrdil že ten batoh má x let, přitom ty si věděla že je nový, ti přece muselo být jasné že ti je nevěrný když ti lže...

jola777
27. říj 2022

@marcicek84 Dovedu si představit že nějaký kamarád z práce by to pro něj klidně udělal.

sherryel
autor
27. říj 2022

@jola777 : kdyby mi někdo dal otevřenou krabičku kondomu a chyběl tam jeden kus, okamžitě by letěla krabička do koše ...

irmamala
27. říj 2022

A jak ti to vlastně zdůvodnil poprvé? Za mě je to nesmysl, ale je otázka, zda po tom chceš opravdu pátrat. Odešla bys s třema dětma kvůli nějaké jednoroční prcač*e? Hlavně si nenechávej nic potvrzovat a dokazovat od kolegů. Samozřejmě ho podrží a ty budeš za úplnou chuděru.

jola777
27. říj 2022

@sherryel To mi je jasné. Myslela jsem to tak, že by mu nějaký kamarád potvrdil že mu tam ty kondomy ze srandy dal, ikdyž by to nebyla pravda.

sherryel
autor
27. říj 2022

@irmamala : zdůvodnil že batoh je starý a obsah taky. ( Batoh byl nový dle účtenky ) a.pak jen kecy typu " nejsem takový hajzl že bych podváděl těhotnou přítelkyni atd ... Udělat s tím nic nemůžu, děti jsou malé a už tak tak to dávám když odjel na služební cestu a to ještě na 20 dní odjíždí po neděli ... kamarády konfrontovat nebudu, max. Bych to mohla říct tchýni, tak by mu dala za uši , že rozbíjí rodinu. Ona je na ty tradiční hodnoty a je extrémně charakterní ...

sherryel
autor
27. říj 2022

@jola777 : to co řekl mi přišlo směšné a nesmyslné ... Chci mu věřit ale nevěřím ...

jola777
27. říj 2022

@sherryel No směšné to je. Za mě to důkaz nevěry je. Teď už záleží jestli dokážeš žít s tím, že si manžel občas odskočí na služebce nebo ne. Mrzí mě tvá situace a přeji štěstí v rozhodování. 🍀

marcicek84
27. říj 2022

@jola777 tot otazka,rict tohle nekomu do oci,nevim....ale jako cisty rozhodne neni...

codal
27. říj 2022

Bohužel bych mu nevěřila ani poprvé a teď už vůbec ne. Ale dokud nedostane strach, že i vás může přijít, tak toho nenechá.

irmamala
27. říj 2022

@sherryel To nedělej. Nechtěj, aby mu někdo jiný domlouval. To si musíte vyřešit samy. Pokud to dělat chce, rozhodně se nezalekne maminky. Pokud ty víš, že to musíš akceptovat vzhledem k situaci, tak se snaž zůstat nad věcí a požádej ho, ať z tebe nedělá idiota - tím, že na to tak snadno přijdeš a že ti tak dementně lže.

ellyem
27. říj 2022

On jezdí na služebku i s ženami? Nebo vždycky na místě nějakou "klofne"? Já bych udělala verbajz. Jsem sice zastáncem řešit věci v klidu, ale pokud se podruhé stane to stejné a lže ti do očí (a přísahá na své vlastní děti - fuj!!!), tak bych se už neudržela. Že chci vědět pravdu, protože víš, že ti lže. A pokud mu nestojíš ani za to, aby se přiznal, sbalila bych si věci, děti a odjela. Alespoň na čas, aby mu došlo, že nejsi žádná husa a tobě lhát nemá!

gracinka7
27. říj 2022

@sherryel to už tady jednou bylo 🤦

rosalline
27. říj 2022

Jelikož jsem pracovávala ve firmě, kde byla většina mužů a jezdilo se na služebky, moc iluze si o mužské věrnosti nedělám…..takže alespoň, že použil prezervativ!

bohumilakupkova
27. říj 2022

@sherryel Nevěřila bych mu ani náhodou. Přísaha na kohokoliv jsou sice jen slova (čehož si je určitě moc dobře vědom), ale nas*al by mě akorát ještě víc, že si vůbec dovoluje přísahat na naše děti. Chápu, že nemáš moc na výběr, že se třemi malými dětmi je těžké odejít a uškodila bys akorát sobě, ale dělá z tebe husu. Je jasné, že se nepřizná. To by udělal leda sebevrah. Jak sám ví, byl by za hajzla, že podváděl těhotnou a teď znovu a ví, že by to pak musel odčiňovat. Z druhé strany se aspoň chrání, když už. No teda ne, že by ho to omlouvalo...🤦‍♀️Nějaký kolega by mu určitě kryl záda a tchyni bych to neřekla, to by bylo úplně k ničemu. Někdy je fakt možná lepší nevědět. Co teď s tím, viď.🙁

marcicek84
27. říj 2022

@sherryel tak to,ze to reknes tchyni tim bych ho postrasilaypokud nekapne bozskouyze budu mit z ostudy kabat,protoze debila z tebe delat nebude

sherryel
autor
27. říj 2022

@ellyem : jak kdy, ale vždy na podzim jich jede víc a vždy je tam nějaká žena ... Než jsme měli děti, tak jsme se po velké hádce rozešli a za 5 dní na to se vyspal s kolegyní a pak dva dny na to už se chtěl zase dát dohromady ... Ale to jsem tak nějak přešla, i když jsem ho chvilku trochu trápila ( dobírala jsem si ho za to - nevyčítala jen vtipkovala na toto téma ). Ale to bylo pět let zpet. Teď normálně odjel na služební cestu ( loni i letos ) ... Muž není krasavec, ale takový ten šoumen, co ho každý má rád a okouzlí celou společnost. Někdy jsem mu prostě musela říct dost ( někdy nepochopil kde je hranice mezi Standou a flirtováním )... Většinou to druhé pohlaví mátlo. On to tak nemyslí ale pak to tak vyzní ( mužům i ženám říká lásko, zlatíčko , kočko atd ) ... Neobhajuji jo , jen vysvětluji. Někdy to bylo vtipné, když třeba rozzářil starší ženu ( skoro důchodkyni) že ji lichotil atd. Ale mladší žena by to už brala jako flirt a pak by příležitosti byli ...

sherryel
autor
27. říj 2022

@gracinka7 : njn poprvé jsem to nějak vytěsnila z hlavy, měla jsem těsně před porodem a pak jsem se vlastně moc nezastavila až do léta ...

ellyem
27. říj 2022

@sherryel Udělal to jednou, udělá to znovu. K tomu nemám víc co říct.

sherryel
autor
27. říj 2022

@marcicek84 : on by mě vyhodil z balkonu, kdyby mi přišel na nevěru ( 7patro ) ...

bara88
27. říj 2022

@sherryel prosím?a s takovým chlapem jsi?řekla bych mu teda že o tom vím a že se budu chovat taky podle svého a hotovo.ja bych mu dala že by mě vyhodil z okna .jako on může a ty né?

lencaa11
27. říj 2022

@sherryel jsou dvě možnosti buď to tak necháš a bude si u tebe dělat dál jen křoví v rodině aby se měl kam vrácet což by jako ženská mě stvalo dělat ze sebe jen hodnou ženu hlavně mám zdraví tvoje máš jen jedno a máš děti tím myslím že kondom proti nemocem nechrání ( HPV ,kapavka ,sifilis atd ) a nebo rázně mu dát na stůl papír o tom že jdeš od něj a hotovo jiné možnosti nejsou jsme lidi dobře dalo by se to ještě možná vzít to první ale po druhé stejná písnička 🙈🤣 to lze a i žena z detma sama to zvládne lidé jako feťáci ,gemleri ,nevěrnici atd se v tom to směru nezmění bohužel

camelinka
27. říj 2022

@sherryel ....Lelo? 🧐😱

katherine177
27. říj 2022

@sherryel řekla bych ,že lže

trdelnik234
27. říj 2022

@sherryel
Ahoj,no teda ja neviem.Pracujem ùz vyse 10 rokov v IT oddeleni, kde su chlapi tak vo veku od 26 do 55 roznych narodnosti,povah a kultur.
N'a sluzobku jazdime tak 2x do roka a nikdy som si nevsimla,ze by sa tam parovali kolegovia a kolegyne.
No a teraz k veci.
Ked si tvoj drahy neda ani tu namahu, aby zakryl stopy a nesposobil ti bolest,tak je to vrchol nerespektu.
O tom,ze je to blb,pisat nebudem,ùz len t'en tvoj prispevok o tom om,ze by ta vyhodil z okna o tom dost napoveda.

Ja by som pochopila ulet,ale iba v pripade,ze ide o jednorazovku a nikto sa o tom nikdy nedozvie.Polozit n'a chrbat pripitu kolegynu n'a sluzobke, to je take bez namahy, buranske. Prist domov s dokazom,je hulvatske.
Nezasluzis si take jednanie.
Porozpravaj sa s nim o Tom otvorene.Na ferovku sa opytaj,ci je to ta ista kolegyna alebo nie.

martinka_33
27. říj 2022

Buď rada ze se chrání a neleze na kopegyne jen tak 😁 Ale je to podle me idiot, kdyz mu nestojis ani za to, aby ty šprcky lépe schoval, smutné 😢