Přitahuje vás přítel/manžel, ale nechcete s nim spát?

peetulkka
24. únor 2017

Ahoj,chtela bych se zeptat,jestli ma nekdo stejny problem jako ja?Bud jsem jina nebo nevim...☹S muzskym jsme spolu 9let,mame dve deti a jsme celkem spokojeni.Oba dva jsme (on porad)milovalu sex.I cele tehu jsme se promilovali ,male bude 6mesicu.A najednou uz ja proste nemam chut..Opravdu me strasne pritahuje,libi se mi.Ale ten sex proste nejde.Kdyz uz tak proste s povinnosti.Nevim cim to je,opravdu ho miluji ale tohle nechapu.Porod byl dobry,bez komplikaci i on u porodu byl a hodne mi pomohl.Tak ze tim to nebude.Ma to nekdo podobne??

anetka1701
24. únor 2017

nebereš antikoncepci?

absintka19
24. únor 2017

Hormony.

peetulkka
autor
24. únor 2017

@anetka1701 Nn neberu.Naposled jsem ji brala pred 10roky.

nikissek2s
24. únor 2017

Někdy to je i díky kojení 🙂

lv
24. únor 2017

A někdy.. no příroda to trošku zařídila, u vícerodiček, máš odrozeno, tak chuť na sex mizí, zhruba na rok, než jsi v podstatě plně připravená opět těhotnět, rodit, pečovat..

kecalka2
24. únor 2017

Taky jsem to tak měla.Jak píše
@lv do roka 🙂 a ted i když je prcek dábel máme snad ještě lepší sex než před těhtenstvím.Tolik vášně co z nás vychází :D Je ale pravda že i ted mám takové období kdy mám takové to živočišné období a kdy mi to třeba týden nechybí.Chce to čas a bude to určitě dobré,hlavně že tě přitahuje

puresin
24. únor 2017

@peetulkka Urcite nejsi sama, mam to taky.
Po 1. diteti se nas sexualni zivot daval do kupy dva (!) roky, po 2. diteti uz "jen" pul roku, ted je to dva mesice po 3. diteti, sex je fajn, muj muzsky je cim dal hezci, ale ja mam i tak chut max. 1x za ctrnact dni... No snad se to casem zase zlepsi, sex z povinnosti me moc neba (jesteze jsem aspon tak dobra herecka).. 🙂

lv
25. únor 2017

@puresin Oscara pro nás 🙂

alzacek
25. únor 2017

U nás je to samy,driv me to bralo,jeste na konci tehotenstvi a ted uz ne.Malemu je skoro rok a pul.Porad nemuzu schodit par kil navíc,nikdy jsem nemela problem s vahou,mozna to je tim🙂

peetulkka
autor
26. únor 2017

@alzacek Myslis ze by to mohlo byt mnou?Jako treba kvuli tomu ze jsem jeste po porodu nesla.s kilcama dolu?Vidis,to me nenapadlo...Mozna to tam je tak jako ze podvedomne,a proto nechci.Protoze jak rikam miluji ho,pritahujeme ale proste nic...

kituska20
26. únor 2017

A nekojíš? Mě po dobu kojení sex prostě nebral...kojila jsem 18 mesicu. Nikdy jsem nemela ani chut na sex...ja byvala nymfomanka 😂 Ale mohl za to nejak hormon ktery se vylucuje pri kojeni

luciebx
26. únor 2017

ja to mam ted kdyz beru HA na srovnani cyklu k ivf. a uplne chapu o cem mluvis.. az me to sere. nechapu to. sex miluju a ted? uz vic jak mesic nic a me to nechybi aaaaaa asi umru

peetulkka
autor
26. únor 2017

@luciebx jj asi jsme nejaky jiny..Presne tak,nam to po klucinovy neslo dlouho ted mu bude 8.A byla jsem jak silena.Kdyz to musim napsat tak jak to je,tak jsme na tom lezeli temer porad.Pak se to povedlo,a maly je ted pul roku.Nekojim,a stejne me to nebavi...nevim cim to proste muze byt,jestli tim ze jsem pribrala nebo cim??Uz me kolikrat podezira jestli nechodim nekam vedle,tak ho pokazde usadim tim,ze se mi nechce spat s nim,natoz abych si hledala bokovku kdyz mi absolutne nic nechybi.Pak se mi omluvy a zkousi jestli s toho neco kapne.No a kdyz obcas s toho neco kapne,tak je to takovy nezazivny,priste o nicem.Nee ze by byl v posteli spatnej,to vubec.Byl jeden z nejlepsich co jsem mela ale proste se nedokazu uvolnit,podat se tomu a modlim se at uz je to co nejdriv zamnou.Pak se jen tak s prazdnym vyrazem otocim a radsi delam ze spim i kdyz se chce treba jeste mazlit tak rikam ze uz je dlouho a chci se vyspat nez se zase vzbudi mala.Zalozilajsem tuto diskuzi uz jen kvuli tomu.abych se mohla aspon vypsat,kdyz uz to nemuzu rict jemu.Nechci aby si pripadal ze je treba k nicemu nebo tak...znate chlapy jaci jsou ze proste museji mit ego na vrcholu,tak bych mu ho nerada srazela...

luciebx
26. únor 2017

@peetulkka hele já te chápu. Mam to samé teď zatím to trvá tři týdny a zatím si z toho děláme srandu ale já se bojím ze to se mnou zůstane. Ha mam do 20.3. Snad to pak přejde

ilonne
26. únor 2017

@peetulkka Můžeš mi vysokou hladinu prolaktinu, ten pak snižuje chuť na sex. Myslím, ze přetrvává i rok po porodu.

alzacek
27. únor 2017

@peetulkka
Taky jsi ještě neschodila,ja ted jen 2kila,neni to videt.Vic budu muset chodit ven,moc me to nebavilo v zime.Muzou to byt taky hormony me napadlo,asi se meni.Kazdy to ma asi jiny.

peetulkka
autor
28. únor 2017

@alzacek Nn,neshodila,bohuzel☹Uz me to pekne stve,pac vubec nemam cas ani cvicit.Mam dole jen to co sem shodila pri porodu tedy 6kilo,a zbytek se proste drzi.Nase mala je tak trosku rozmazlenoucka,porad si vyzaduje pozornost,rucicky atd..takze kdyz ju necham jen tak lezet na posteli s hrazdickou aby si hrala tak proste rev.Tim padem nemuzu cvicit.Pocasi taky jeste nic moc aby se clovek poradne cournul...achjoo.Asi to uz neshodim.