Přítel hledal milenku na erotické seznamce - nedokážu mu odpustit.

kacenkaaa12
28. črc 2019

AHoj, mám (měla) jsem 5 letý vztah, zjistila jsem, že je přítel na erotické seznamce a píše tam toto: "hledám holku, co se nechá pořádně ...., chci psaní i reální schůzky, nemám kvuli přítelkyni čas hledat v baru".
Je mi 22, atraktivní, jemu 25, zahleděný do sebe.
Vše mi odpřísahl, že to skončilo u psaní. Že si chtěl něco dokázat, týden mi tu ležely u dveří květiny.
Já se přes to ale ne přenést, Takže jedině rozchod , že? Nejhorší je, že já bych nic nepoznala, vztah jsme měli hezký, jen jsem se učila na státnice a nedostávalo se mu tak častého sexu

caverina
29. črc 2019

@kajalka ano tvrdi...si to precti...tem muj,mi kamaradi by to nikdy neudelali🙂

theronnie
29. črc 2019

Já mám takovou zkušenost, že manžel je na amaterech a ještě na něčem, hledá tam někoho na sex. Vím, ze se sem tam s někým sejde. Často v pracovní době, většinou za peníze. Nějak se tím netají, říká že je nejdůležitější kam se vrací. Mě jde jen o to aby dodržoval zásady bezpečnosti.
Myslím si, že v chlapech ta bigamie proste pudově je, někdo ji drží na uzdě a někdo ne. Ale pokud jde jen o tohle a doma všechno ostatní klape, a ty se dokážeš přes to přenést, tak bych si s nim jen nastavila nějaké pravidla.

caverina
29. črc 2019

@theronnie promin ale to je smutne...ale pokud ti to tak vyhovuje tak proc ne. Ja bych takhle zit nechtela...

tinaprofi
29. črc 2019

Pockej 3 cervence jsi psala to samy... ze si honi pero u jinych 🙂)) akorat tam jsi psala, ze mas 3 letej vztah 🙂))) to ses jeste porad s tim honimirem?

kajalka
29. črc 2019

@caverina Ne, nevidím to nikde. U nás jsem si jistá, že i kdyby muž ulítnul, tak to dokonale ututlá, protože je to inteligentní chlap, co ví, co je v sázce. Rodina je pro něj na prvním místě.

hankaviki
29. črc 2019

@theronnie to je fakt smutné

caverina
29. črc 2019

@kajalka ty to fakt nikde nevidis🙂 tak to je zvlastni...

kajalka
29. črc 2019

@theronnie Nejen smutný, ale i nechutný. Jak ho můžeš pak nechat na sebe vlézt? Brrr.

theronnie
29. črc 2019

@caverina před manželstvím jsme hodně divočěli. Swingers, výměna páru, sem tam někdo, trojka jako host apod. Pak jsme se vzali, mě to tak 3 měsíce před svatbou přestalo bavit, otěhotněla jsem a už jsem na to neměla náladu ani čas, ale on zůstal při chuti. Neumím si představit ho teď předělávat po 8 letech manželství a 10, co ho znám.

kajalka
29. črc 2019

@caverina Tsk mi to zkopíruj, ale nevytrhávej z kontextu, jinak jsem fakt slepá.

theronnie
29. črc 2019

@kajalka věřím mu v tom, že dodržuje zásady bezpečnosti.

biedronka10
29. črc 2019

@leniczka23 tak ono je za tim casto pohodli nebo uchlacholeni z pohodli. Spousta zenskych nebo chlapu prechazi chovani sve polovicky, kvuli tomu, ze rozejit se s nim by prisli o penizky a komfort. Vlastni hrdost se vytratila. A taky a tp hlavni, je to absenci UCTY k druhemu. Kdyz si druheho nevazim, tak se samozrejme podle tohp chovam, takze je to hlavne chybejici uctou k druhemu. Ja osobne bych s takovym vyrazila dvere, ze by je vyrval i s futrama. A muj chlap se mnou taky. A to jsem kdysi prochazela necim, nastesti ne tak silenym. Jen mi chlapa uhanela pres e-maily jeho dnes jiz byvala nejlepsi kamaradka. Viuzila nasi krize a psychologicky manipulovala. Ale protoze ja jsem opravdu hodne, hodne hrdy clovek, tak si umis predstavit jak jsem radila, poradny bengal. A nastesti se to utnulo ihned na zacatku. Oba mame k sobe plnou duveru, jsme na sebe fixovani, vazime si sebe jak jen nekvic umime. Ale taky vime, co by se delo, ldyby jeden z nas tohle udelal, ze by bylo totalni zemetreseni.

caverina
29. črc 2019

@kajalka promin ale ja jsem na tohle tele🙂 napsala to vicemene journals i ty...sice zaobalene,ale vysledek je stejny..

caverina
29. črc 2019

@theronnie tak pokud je to takhle...ale i tak si to nedovedu predstavit..

kajalka
29. črc 2019

@caverina A v tvém okolí není normální nepodvádět? Nebo na co narážíš?

hankaviki
29. črc 2019

Nejvíce smutné na theronnie situaci je asi to její smíření s tím co manžel dělá, že mu to dovoluje, toleruje

caverina
29. črc 2019

@kajalka narazim na to,ze byt si jista tim,ze ten muj by to neudelal je naivni..

theronnie
29. črc 2019

@caverina to hodně lidi. Není to úplně standardní soužití, ale syna má rad, teď čekáme druhy a taky se těší. On je na jednu stranu, strasnej úchyl, a na druhou vzorná hospodyňka, pro rodinu.

kajalka
29. črc 2019

@theronnie Třeba že jí dělá orál přes frish folii? 😂 Ne, promiň. Mám docela hrůzu z pohlavně přenosných chorob, i proto ctím věrnost. Hlavě bych nepřenesla přes srdce, že přišel od nějaký promiskuitní rajdy a chová pak a pusinkuje děti.

kajalka
29. črc 2019

@caverina To ale nikdo nepíše! 🤷🏻‍♀️

tinaprofi
29. črc 2019
journals
29. črc 2019

@caverina Jistý si člověk nemůže být nikdy ničím, ani sám sebou. Tématu nevěry se vždycky chytneš a vždy píšeš, jak je půlka diskutujících naivní. A já si myslím, že ne. Prostě v mém okruhu není nevěra ok. A ano, vím, třeba o páru, kde nevěra proběhla, ale přešli to a už se k tomu nevrátili. Rozhodně to není nic, za co by byl dotyčný muž pyšný a čím by se chlubil. O to jde a o to, že pro muže v mém okolí je rodina velkou prioritou a pokud nevěra proběhla, tak se tím stupidně nechlubí, nebo nepodvádějí.
Zatím si jsem jistá, že mě můj muž nepodvedl a už spolu nějaký pátek jsme. A pokud podvede, je natolik inteligentní, že si srovná priority a podle toho se zachová. Ale naivně věřím, že se to nestane. Důvěřuji

theronnie
29. črc 2019

@kajalka taky mám z pohlavních chorob hrůzu, pro jistotu se nechávám testovat, co půl roku. Co spolu dělají do detailu nevím, ale ve směs jde o priváty, kde to snad bez kondomu a bez testu nejde.

journals
29. črc 2019

@theronnie To je mazec... klobouk dolů před tvou tolerancí, smutno je mi z toho, že si asi moc nevážíš sama sebe ☹

kajalka
29. črc 2019

@theronnie Tvůj muž má sakra štěstí, že tě má...

tinaprofi
29. črc 2019

tak se na to mrkni z tý druhý stránky... vem si, že tě soustavně balí a nadbíhá ti fakt krásnej chlap, hodnej, milej, vtipnej, víš kolik bab by neodolalo? 🙂) Většina, nikdy by se to nikdo nedozvěděl. A neodolaly by ani super spořádaný matky od rodin, který maj doma hodnýho chlápka, kterej by se pro ně rozkrájel. K těm chlapům co furt civí na péčko a vypisujou si, dělaj to rádi, protože jsou tyhle buchty pro ně snadno dostupný, jsou jako rohlíky v krámě, jdeš a jeden si vemeš. Nemusí nikoho zdlouhavě balit, utrácet, řešit hovna s manželkou, prostě je to hra. Jejich hra. Na jednu stranu jsou fascinovaní kurvičkama, který daj každýmu ale pak se hroutí z představy, že by je jejich žena opustila, protože tu chtějí mít doma 🙂)) Nikdy se to nezmění, je to tak odjakživa a bude to tak za dalších 100 let 🙂))

michaela_2
29. črc 2019

@tinaprofi v ženský je taky odpradavna ukotvena potřeba mateřství a ve svém okolí znám hned několik případu, kdy kvůli tomu, že chlap nechce, mají jedno dítě a víc ne
Takže ty zakotveny pudy jsou sice v člověku furt, ale muže je ovládat když chce

laka_lacenda
29. črc 2019

Já moc nechápu, proč je většina smutno z theronnie. Nebo že někdo napíše, že si neváží sama sebe. Proboha, vždyť je to naprosto jejich problém: vypada to, že ani jeden toho druhyho netrapi, děti jsou v pohodě...Prostě jedou něco, co se vymyká "standartním morálním hodnotám", ale určitě to není špatně. 🙂 Pokud jsou oba OK, věřím, že jsou šťastnější než spousta párů, kde to na oko funguje na 100%. Nelzou si, oba ví co dělá...Pohoda. 🙂

journals
29. črc 2019

@laka_lacenda Psala jsem to já. Asi je pro mě těžké uvěřit, že někdo je takto opravdu spokojený a aspoň skrytě netouží být pro partnera ten jediný. Pokud to tak je, tak smekám před tolerancí, ale moc tomu nevěřím.
(já osobně bych takto nechtěla žít jak kvůli sobě, tak třeba i kvůli svým dětem. Jsou vnímavé a nechtěla bych, aby si tento vzor životního "stylu" nesly do svého dospělého života). Ale samozřejmě - jak tu píšu často - jaké si to uděláš, takové to máš, takže jsou asi spokojení...

Naopak mi přijde šílené, že se tu z mužů dělají zvířátka, která neovládají své pudy. Jako vážně...?!?

biedronka10
29. črc 2019

@journals no... Akorat ja jsem asi staromodni a uzkoprsa, ale prijit pak takovy potomek s timto vztahovym vzorem zadat o ruku me dcery, tak vemu vidle a pozenu ho svinskym krokem do Rakous