Přítel je radši venku s kamarády

sarikslezak
6. kvě 2017

Ahoj, před měsícem se nám narodil syn a od té doby je přítel pořád někde v tahu. Ví, že mi to vadí a vždy po hádce se mnou stráví celý den, ale pak je to zase tam kde to bylo. Je radši venku s kamarády na lavičce a chlastá nebo jen tak tam s nima celé odpoledne a večer kecá. Nevím, jestli jsem hysterická já, nebo on. Nevadilo by mi to, kdyby s kamarády byl třeba 1x - 2x v týdnu.. ale každý den, už mě to nebaví, já jsem doma pořád sama s malým :-/ Když mu to řeknu tak se pohádáme, on to asi vůbec nechápe, co mi vadí, dělá ze mě před kamarády tu špatnou, že kvuli mě nemůže být s nima dýl venku, zase bych držkovala.. takhle přesně to teda neříká, ale vyzní to tak ☹ Přemýšlím už, že ten vztah ukončím... ne jen kvuli tomu, máme kvuli jeho závislosti dluhy...Myslí jen na sebe, měla jsem narozeniny a ani mi nedal dárek, a to jsem mu to měsíc před tím pořád připomínala... mrzí mě, že na cigára apod. si vždy peníze sežene, ale na dárek pro mě se vyprd.. není to pro něj asi tak důležité.. :- už ani nevím, jestli mě miluje, i kdyz říká ze jo, ale přece by se takhle nechoval.. je mi to líto a skoro každý den brečím co byste dělali vy?

sarikslezak
autor
6. kvě 2017

přetahuju se o něj s kamaradama.. jsem jak blbka .. a nejhorší že kamosi vzdy zvitezi a ja jsem doma stejne sama ☹

nick1234
6. kvě 2017

@sarikslezak dite asi nebylo planovane ze? Kolik je priteli? Evidentne jeste opravdu neni pripraveny vest rodinny zivot a.asi to nechces slyset ale to se jen tak nezmeni 😞 pokud ma jeste dluhy a zřejmě.nejakou zavislost tak bych vzala.nohy.na ramena, idealne si teda s takovym vubec.nezacinat, natoz porizovat dite ale na to uz je bohuz pozde 😞

sarikslezak
autor
6. kvě 2017

@nick1234 Jsme spolu už 7 let a bydlíme spolu tuším 2 roky... a díte plánované bylo.. před tím než se malej narodil tak semnou trávil víc času..s kamarády skoro vůbec nebyl.. zlomilo se to jak jsem byla v porodnici a on byl doma sám, tak si našel náhradu ale zůstalo mu to :(

sarikslezak
autor
6. kvě 2017

@nick1234 bude mu 26 let

eva118
6. kvě 2017

Podle toho co píšeš jsou kamarádi asi ještě svobodní, že? Ono mu to dojde, až na té lavičce časem zůstane sedět sám.

sarikslezak
autor
6. kvě 2017

@eva118 ano jsou to "puberťáčci" asi o 5 let mladší nez je on..

eva118
6. kvě 2017

@sarikslezak Tak puberťáci takto čas tráví, tatínkové už by měli mít jiné priority. Ono je to pro něj taky novinka, miminko. My ženy to mám dané přírodou, mateřskou lásku, některé ji pocítí hned po narození miminka, jiné na to přijdou většinou během šestinedělí a chlapům to trvá o mnoho déle, najít si vztah k dítěti- pro ně vetřelci, najednou už nejde s partnerkou podnikat to ,co předtím, ono to zamává i s tou ženskou. Držím palce, aby na to přišel dříve, než bude pozdě. Promluvili jste si o tom? Ty finance, to je blbé, že necítí takovou zodpovědnost za vás dva, je ještě asi nedospělý psychicky na rodinu. Miminko chtěl? Sama jsi ještě v šestinedělí, nedělej moc ukvapené závěry, nevím, nedokážu to posoudit, třeba to vidíš moc černě. Já sama bych taky chlapa nejradši kopla někam po narození syna, naštěstí to byly asi hormony a u něj reakce na novou situaci, teď je vše super, děti miluje, pomáhá, vše děláme spolu, po narození dcerky už bylo vše ok, věděl, co přijde.