Přítel nevěří, že je otcem dítěte

bara89
23. led 2012

Ahoj,
hledám radu nebo aspoň možnost "vypovídat se". Jsem ve 14 týdnu těhotenství. Miminko nebylo plánované, přeci jen je mi teprve 22 let, měla jsem jisté pochybnosti. Ale přítel mě přesvědčil, že miminko chce a že se o nás postará. Byla jsem moc ráda, šťastná a na mimčo jsme se oba společně těšili....Až do tohoto víkendu ☹ Přítel si šel sednout s kamarády na pivo a já zůstala samozřejmě doma. Vrátil se a všechno bylo jinak. Spustil na mě, že si není jistý, jestli je miminko jeho a že si nechá udělat testy otcovství. Dokud se nedozví, že je otcem, tak že se k nám nebude znát. Žádné společné bydlení, nic. Budu prý pěkně doma u rodičů až do porodu a tam prý také zůstanu, jestli výsledky testů budou negativní. Jen jsem na něj nevěřícně koukala. Nechápu co se stalo. Strašně se trápím ☹ . Nemám sebemenší pochybnosti o tom, že on je otcem. Co mám teď dělat? Mám na něho strašný vztek a zároveň velký strach, že nás už nechce. TP mám až v červenci, co bude do té doby? Jak by jste se zachovali vy? Budu ráda za jakoukoliv radu a názor ☹

misellll
19. únor 2012

@bara89:je mi líto,jak to dopadlo a že se takhle trápíš,ale bude líp...až příjde na vět drobeka ty ho poprvé budeš držet v náručí na všechnu bolest zapomeneš a to mi věř...věří tomu,že přítel se ještě hodně rychle probere z toho tranzu v kterém se momentálně nachází a přikluše s prosíkem...jen už nevím,jestli ty po tom všem mu budeš schopná odpustit...ale to už bude n atobě...teď se hlavně uklidni a nenervuj se(asi se to řekne lehko,ale hůř udělá),ale miminku to rozhodně neprospívá...Já jsem taky mladá mamina...Mám dva a půl letou holčičku...Otěhotněla jsem v devatenácti...taky jsem si jednu dobu myslela,že to nezvládnem,taky jsme měli v těhotenství s partnerem krizi(sece trošičku jiný problém než řešíš ty),ale taky jsem se balila a ještě hodněkrát po tom i teď občas 😀 ikdyž vím,že bych se stejně vrátila,protože je to fajn tatík i chlap...a ejhle mám malou a jsem nejšťastnější na světě...hádky jsou a budou a myslím si,že ten tvůj moula si ještě rád bude sypat popel na hlavu....promiň,je to vůl,ale dle mého mu to dojde...otázkou je...jestli né moc pozdě!!!

svanhild
19. únor 2012

@bara89 myslím, že ses rozhodla správně.nebudeš to mít asi jednoduchý, ale bude určitě líp. miminko Tě z toho dostane🙂 a on není jedinej chlap na světě...

karina1
21. únor 2012

@bara89 a byvas u rodicov? na dieta nebudes sama, rodicia pomozu - ja viem, ze si si to predstavovala trosku inak. Ale neboj sa, uvidis aku radost ti to malinke bude robit, ked bude na svete.. ale teraz sa proste musis zacat nan tesit, lebo babatko citi, ze si smutna a bude smutne aj ono a ked sa narodi, tak bude stale plakat.. to snad nechces, nie? s usmiatymi babatkami je ovela vacsia sranda.. a neber to tak, ze babo mas brzo, nic nezmeskas v zivote - je jedno ci mas nejdriv skoly + zabavu a potom dieta al. naopak ;) a dobrych chlapov je na svete vela, to praveho este potkas - dietatko dnes nie je ziadna prekazka..

kammka
21. únor 2012

@bara89 jak psáno výše, miminko ti to vynahradí, uvidíš, že žádnej chlap ti nikdy nedá tolik radosti jako dítě.. je jasný, že sdílená radost je dvojitá radost, ale rodiče ti pomůžou, i když teď možná taky moc nadšení nejsou, uvidíš jak budou připos...., zvláště dědečci, co kolikrát vyvádějí 😀 a mami bude hrdá babička, to se neboj.. jestli chlap příjde s prosíkem, to mi přijde asi jedno, podle mně si to dost podělal a i když ho třeba vezmeš na milost, takové chování zanechá na vztahu stopy.. no uvidíš, teď hlavně klid, vybírej oblečky, na nervy něco sladkýho a když tě kdokoli bude chtít jenom maličko rozmazlovat, tak se koukej nechat 😀

camelinka
21. únor 2012

@bara89 drz se kocko, zvladnete to, to maly ti vsechno vynahradi uvidis, az te zacne kopat a davat o sobe vedet tak budes mit hned lepsi naladu 😉 , uvidis jakou budes mit radost z nakupovani tech malickych vecicek,a co teprve az se na tebe mrnous poprve podiva 🙂 . udelalas dobre ikdyz to nebude lehky, ale casem se objevi poradnej chlap, ktery vam snese modry z nebe, uvidis 😉 😉 😉

hehena
21. únor 2012

@bara89 Barunko držím palce, ať vše zvládnete! Možná už prcka cítíš a určitě je ti o něco líp...
Docela by mě zajímalo, co mu chlapi v hospodě řekli, a už kvůli němu doufám, že se aspoň jeden obětuje a zůstane s ním do konce jeho života, když jsou to takoví dobráci, že mu tak dobře poradili. Každopádně jde hlavně o jeho hlavu, že jo. 27 let není vůbec málo na to, aby neměl svůj názor. 😖 ty se hlavně drž. máš v sobě dítě, který ti to trápení brzo vynahradí.

bara89
autor
22. únor 2012

Děkuji vám všem za podporu 🙂 Dnes jsem byla na nákupu v tescu a zabrousila jsem do oddělení s věcma na miminka. Něco málo jsem si koupila a mám velikou radost. jak je to maličkaté a roztomilé 🙂 Hned je mi lépe..

york
24. únor 2012

@bara89 tak jsem vse docetla a koukam ze uz si to i rozsekla!!!drzim pesticky a uvidis vse bude dobre,en to chce cas!!!vsechny tady sme pro sebe navzajem aby jsme se nejak podrzely a podporily!!!tak klidne pis kdyz ti bude uzko ale ty uz truchlit nebudes a jen se budes radovat z kazdeho ultrazvukuobůecku,kopanecku a vseho co te ceka s miminkem 🙂 🙂 🙂

adelka21
24. únor 2012

@bara89 Těžko radit, důvěra je narušena, na druhou stranu přítel asi potřebuje mít tu "jistotu". Ono, jak se říká, jistá je vždy jen matka.Tím se tě samozřejme nechci dotknout, píšeš že jsi na 100% jistá, že partner je otcem dítěte. Nečetla jsem všechny příspěvky, ale já bych vztahu asi dala šanci-------------->"ok, potřebuješ jistotu, jsi sice blbec, hrozne mě tím ponižuješ, ale pujdu na test, at máš tu jistotu. Ovšem další takový projev nedůvěry a mého ponížení a kopnu tě do pr..... a nazdar.....o takovýho chlapa nestojím"

pulinkazlulinka
Odpověď byla odstraněná
Zobraz
1983hr
24. únor 2012
irennn
30. led 2013

Tak takovýho de...a bych kopla do patřičných míst a v životě bych ho nechtěla vidět. Zachoval se jako chudák a upřímně, raději teď než potom. Řekněte, kdo nechá svoji přítelkyni těhotnou samotnou? Ten měl kleknout na koleno a požádat tě o ruku a ne toto!!!! Netrap se kvůli takovému ......

smidatka
30. led 2013

Po mých zkušenostech,bych mu řekla ať táhne. Dodnes lituji toho,že jsem to neudělala!!! O to horší teď všechno mám.

haniplanetka
30. led 2013

@mitote naprostý souhlas. Tomu se u nás na Moravě říká hajzl, takhle se zachovat k těhotné holce, hl. poté, co si to těhu prosadil sám. Když mu frajeři z hospy nakecají bludy a on je takový idiot, že jim to sežere aniž by věděl sám, "co má doma" tak aˇt si táhne a u soudu bych z něj stáhla poslední ponožky, tentokrát si to fakt zaslouží. Nevím, proč bych měla důvod vzít pak po testech na milost takového chapa - nevyzrálé děcko - zpátky, když mě takhle urazí a poníží. Shodil sám sebe a já bych se na něj jako na partnera nemohla ani podívat.

bara89
autor
22. čer 2014

Ahoj holky, dnes jsem narazila na tuto diskuzi a musím říct, že i po takové době se mi hrnou slzy do očí, když to tu čtu a vracejí se mi špatné vzpomínky ☹ Za měsíc budou už dcerce dva roky a je krásná a zdravá. S přítelem jsme se dali opět dohromady těsně před porodem. Musím říct, že celé těhotenství pro mě bylo opravdu psychicky náročné a bohužel na to díky příteli nerada vzpomínám. Nicméně mu to nikdy neodpustím, a on to ví. Takový krásný čas, jako je první těhotenství a on nám to úplně zkazil, i sám sobě ☹ Tak mě jen napadlo, že sem dám vědět, jak to celé dopadlo a chtěla jsem se zeptat, jde tato diskuze celá nějak smazat? Nějak nemohu najít, jak se to dělá, díky 😉

romanovic
24. čer 2014

@bara89 Nemaz diskusiu - takto davas niektorym nadej, ze veci su obcas ine ako sa zdaju....
A drzim palce, nech sa mas uz iba dobre!

ellar
24. čer 2014

@bara89 No a jsi s ním šťastná? Omluvil se ti někdy a dělal ty testy?

gepe
24. čer 2014

@bara89 urcite nemaz 🙂 jak jste se opet sblizili pred porodem? Byl test otcovstvi a co on - omluvil se, rekl co mu tenkrat ruplo v hlave, atd?

bara89
autor
25. čer 2014

@romanovic
@ellar
@gepe Holky sorry, ale já vůbec nemám chuť na to vzpomínat a nějak se tu rozepisovat 😒 . Test otcovství neproběhl, přítel přišel k rozumu tak nějak sám během posledních dvou měsíců těhotenství a když viděl prvně Evu, tak měl tím spíš jasno. Od té doby je vše fajn, máme před svatbou.

gepe
25. čer 2014

@bara89 chapu a blahopreju k svatbe 🙂 nevim zda jde diskuse smazat na zadost, uzamknout myslim ze urcite. Pozadej adminy.
Jinak preji hodne stesti a at vam mala dela jen samou radost 🙂

ellar
25. čer 2014

@bara89 To víš, ženská zvědavost 🙂 Ale bylas ten den druhá, kdo se vyjadřoval k diskuzi, kterou založil před dvěma lety. Ta druhá maminka psala, že se moc trápila tím, že miminko porodila císařem, a teď psala, že si udělali další a to porodila normálně. S císařem se vyrovnala a jsou moc šťastní, je jich teď už celkem 6.
Proto jsem ráda, že i u tebe dopadlo vše dobře 🙂 Nesmíš se k tomu prostě vracet a na tvém místě bych zkusila napsat adminovi, aby to zablokovali (pokud to nenajdeš někde ty sama), anebo se už k tomu sama nevyjadřuj a ono to zase zapadne..