Přítel tráví spoustu času u počítače a mě si nevšímá

jokerka
13. pro 2014

Ahoj, asi spousta z vás mi řekne že to nikam nevede :/ což s tím počítam dopředu. Jde o to že přítel tráví spoutu času u počítače a mě si skoro nevšímá,kolikrát jsem se ho snažila nějak od něho dostat,ale to bere že ho otravuju. A když jsem dnes chtěla aby mi něco přinesl řekl at si jdu sama že je utahanej z práce, ale na to aby hrál hry má energii. (mimochodem momentálně nemám praci tak všechno dělám já, ale to mi tak nevadí, aspon se nenudím, ale co mi vadí že když něco chci tak to neudělá, a když chce něco on a já mu řeknu že ne tak odpoví tak že to zní že dělá vše). Nejvíc smutný mě příjde že i ta kočka která prospí cely den si mě všimne víc (příjde se pomazlit ) Ale fáákt když něco chci tak děsný problém. No jednou sme si chtěly přemístit nábytek v pokoji, ale nějak se k tomu neměl a v den kdy se to mělo dělat odjel, tak jsem sama začla stěhovat, ale že by pochváli, nebo vynadal za to že bych si mohla udělat kílu nebo že by na mě něco spadlo?? Ne, nic neřekl... A v létě jsem to chtěla vzdát, jsem k němu přijela samozřejmě byl na počítači, sotva pozdravil, pusu nedal ani se snad na mě nepodíval tak jsem si sedla no čekala, pak jsem se pochopitelně naštvala nevěděl proč, pak jsem mu řekla proč urazil se, ale nakonec se to zlepšilo aby se to ted zhoršilo ještě víc ☹ A někdy mu někdo zavolá z rodiny například že něco potřebuje a hned se koná, já potřebuji něco nezájem. Neříkám že by to tak bylo vždy, ale hodně často. Taky letošní dárky (žádné nedal já ano) tak popořadě: valentýn zustala jsem sním (měla jsem být na oslavě narozek), s doměním že třeba nějaká menší večeře ale nic, no to tak neřeším, narozeniny ten den měl směnu do noci( tak fajn třeba něco zítra měl práci nebudu se zlobit) ani dva dny potom ani si nevzpoměl že zapoměl, výročí trochu jsem počítala že ani tentokrát asi nic nebude.. nebylo, svátek no to samé. Vím jak jde tenhle vztah do háje, jen jsem se chtěly vypsat z toho, jestli tu je někdo s podobnou zkušeností tak napište děkuji 🙂

aakashaa
13. pro 2014

To máš teda svatou trpělivost, já být tebou, tak ho buďto kopnu do řiti rovnou nebo bych alespoň zavyhrožovala, třeba se mu rozsvítí. Spíš mě překvapuje, že pro ostatní by se přetrhl....to asi nebude problém v tom, že by se nemohl odtrhnoutnt od PC. A jak se k tobě jinak chová?

nuali
13. pro 2014

Já také trochu válčím s manželem a jeho přítelem počítačem 🙂 Přijde z práce nebo ráno vstane a první věc je zapnutí počítače. Sice aspoň pozdraví, občas mi i tu pusu dokonce dá 😀 , ale tím to většinou končí. Byl takový vždycky, ale dokud jsem u počítače vysedávala taky, tak to samozřejmě nevadilo 😀 Teď máme doma měsíční miminko a já potřebuji pomoc. Chápu, že když přijde po 12ti hodinách z práce, chce taky trochu času pro sebe... Jenže já ho taky nemám, tak by bylo fajn, kdyby to občas vzal za mě. Klidně se střídat... Už jsem mu včera naznačila, že jestli na tom nehodlá zapracovat, tak jdu i s malým pryč. Zatím seká latinu, uvidíme jak dlouho mu to vydrží... Ale zbytek jsem nezažila, neochotu udělat na čem jsme se domluvili nebo dárky. Kopla bych ho do prdýlky 🙂 Sama víš, že to nemá cenu, přiznáváš to. Vím, že to není jednoduché, i když rozum radí utíkej, srdce tě nutí zůstat. Nebo aspoň tak je to u nás 🙂 Ale neboj se, nějak to dopadne. Jak s oblibou říkám, ještě se nikdy nestalo, aby to nějak nedopadlo 🙂

evulina77
13. pro 2014

@jokerka a tohle ti stačí? S tímhle chapem chceš mít rodinu? Budit se vedle něho až do konce života? Je tohle opravdu všechno? No nevím, mě by to asi nestačilo... Jak mi říkala moje mamča: Než jdeš s někým do postele, představ si že s ním budeš mít dítě a strávíš s ním celý zbytek života...

nonacek
13. pro 2014

@jokerka my to máme opačně 😀😁😂😃😄😅😆 😀 Já a Můj přitel modrý konik 😀 😆

polaks
13. pro 2014

Už od leta by som mala iného,resp by som to s ním skončila,ak čakáš,že sa to zlepší a raz si Ťa začne všímať,tak čaj ďalej...nezačne....Vieš čo,nevolaj mu a nechoď za ním,zabudni,že existuje !Ak o Teba stojí,zabojuje...

monivo
13. pro 2014

@jokerka tohle je bohužel problém dnešní doby. Je to strašné, kam se řítíme. Někdy se podívej kolem sebe, třeba v restauraci nebo kavárně, když jsou tam dva lidé, jak někdy oba čučí do telefonů ☹
Být tebou, ukončím to dokud je čas a nemáte děti. Až budou děti, už to nebude tak jednoduché dělat razantní závěry. Jestli už je teď takový, tak se nezmění. Je to bohužel závislost. Manžel je v tomhle podobný. Zase pořád "krabičkuje", jak říká tchýně. Pořád čumí do telefonu, facebook, emaily, čte si zprávy, drby o známých lidech apod. Jsem z toho šílená, ale co s tím nadělám. Jsme spolu 10 let a to tenkrát ještě tyhle vymoženosti nebyly nebo ne tolik.

polaks
13. pro 2014

@monivo To nieje problém dnešnej doby,to je problém v ľuďoch...mňa by ani nenapadlo sedieť u počítača,keď mám doma chlapa a to sme manželia..tešíme sa na každú chvíľu strávenú spolu...manžel si ma hýčka a pred svadbou povedal,že so mnou pôjde aj na koniec sveta a na rukách ma tam odnesie...a drží sa toho...takže ja by som to nehádzala na vymoženosti dnešnej doby,ale na to,na čom ľuďom záleží.Tiež máme s manželom,"super" mobily a notebooky a chytrú TV,ale "nezožralo nás to" .Ako na príklad teraz,manžel je vonku na zahradne,niečo tam dokončuje,tak tu sedím u PC,deti sa hrajú,ale za pár minút sa objaví a ak to mám napísať trošku nadnesene: skočím mu do náručia

evaamy
13. pro 2014

Mám doma to samé, jsme spolu 10 let

jokerka
autor
13. pro 2014

@aakashaa no citově je docela chladný, někdy mě až překvapí co dokáže říct jak kdyby mu bylo jedno jestli smenou je nebo není ... a nerad přitnává chybu, když se jemu něco nedaří tak se ke mě chová jak kdybych za to mohla já.
@nuali jo tak se uvidí časem 🙂 jak dlouho to budu snášet, ale kdyby jo fakt už něco tak jdu.

jokerka
autor
13. pro 2014

@polaks tak to máte pěkný vztah 🙂 ze začátku to taky bylo jako že by mě na rukou nosil, povídaly jsme si do noci, chodily ven, ikdyž byla puštěná televize stejně ani jeden z nás nevěděl co vubec dávaly :D, prostě mě upřednosťnoval, přes tyden jsem byla na intru tak pochopitelně chtěl být semnou, ale pak se to nějak zlomilo, ted mě příjde že ostatnímu dává přednost přede mnou. Rozhodně ani nejsem na prvním místě u něho ani mezi prvníma ale někde až tam vzadu :(

jokerka
autor
13. pro 2014

@evaamy a dá se to vydržet? máš že čekáš miminko myslíš že se to změní? nebo bude ten táta na baterky? ty budeš dělat vše a on ani na chvilku nepohlídá dítě? ( Nejhorší by teda bylo, kdyby to malé dítě někam položil a šel hrát mezi tím než by ses vrátila tak by například spadlo na zem) teda to se mě stát tak nečekam a jdu pryč.

tarra27
13. pro 2014

@jokerka pokud nemáte deti, nejsi spokojená...zkus se zamyslet, proč on se tak chová....bud mu doma není s tebou dobře, nebo "vyhráváš" vyčítáš, děláš dusno apod...a nebo jste spolu hodně času...a nebo takový je.

Pokud se s ním nechceš rozcházet hned, což nechceš, když tu píšeš, tak se začni venovat sama sobě víc...vyraž večer s kámoškama...doma se snaž, aby byl klid, pc mu nevyčítej...je spousta žen, ktere když zasednou k pc to ocení, neb samy mohou jít plavat, s kámoškou na kafe a nebo si jen číst...a do budoucna zvaž, zda takhle chceš žít, pokud se to nezmení....nemáte deti, nemusíš nic hrotit ted hned, ale prmyslela bych si, když by me chlap nepopřál na svátek.....jak dlouho jste spolu? upřímě, napadlo by me, jak to bude za pár let....

ale nevím, bud deláš doma dusno a on utíká a relaxuje u pc...a nebo je takový a v tom případe se podle me moc nezmení, pokud nebude chtít on sám.

hlavne si s ním nepořizuj dítě...

a ohledne stehování, ani se nedivím, že se mu nechtelo, chlapi tohle nesnáší...stehování, malování atd....navíc - dala ji mu prostor se vyjádřit, zda vůbec veci stehovat chce? je to i jeho byt, má taky právo říci svoje... 😉

tarra27
13. pro 2014

@jokerka ps já jsem pořád toh názoru, zastaraleho, že žena nemá uhánet chlapa a extra mu domlouvat...ale on sám má být takový aby se snažil, řešil.....neco lze přehlednout a neco už ne...ale on by se mel bát - i když ne v pravem slova smyslu, ale on se má snažit a ne že ty budeš htová a on v klidu na pc....
proste neco je blbe....

jokerka
autor
13. pro 2014

@tarra27 dusno nedělám nevyčítám mu, ale když to je každý den občas mě to naštve jinak se snažím aby se cítil co nejlépe ale když není odezva tak občas fakt nemám motivaci se snažit (aspon kdyby nějak vyjádřil že si toho váží stačilo by to říct), za chvilku rok a pul budem spolu, to byl jeho nápad přestěhovat to, a taky jsme to musely udělat, tyden o tom mluvil já osobně radši udělám hned když to jde.

tarra27
13. pro 2014

@jokerka a jak často jste od sebe a jak často jste spolu? chodíš často s kámoškama na kafe? chodíš někam cvičit?

78marcela
13. pro 2014

@jokerka taky jsem tohle měla. Počítač jeho kamarad. Ale na moje narozeniny svátek apod nikdy nezapoměl, to nemuzu říct. Ale prostě byl to jeho jediný způsob trávení volného času. Zpočátku mi to ani nepřišlo. Poznali jsme se na pc.. Každý jsme byli odjinud a to že spolu denně komunikujeme přes skype mi přišlo normální. Když jsme se o víkendu viděli, věnoval se mi. Pak jsem se k němu nastěhovala a už to pak začalo vadit, nikdy jsme nikam nesli, nejeli.. Pak jsem to zabalila. Poznala jsem druhého, který je akční někdy až přespříliš. Hodně cestujeme i třeba jen víkendy tady u nás nebo za Slovensku, cyklovylety, nějaké túry po horách (což já nemám ráda ale on to miluje, tak se podřídím, někdy) a je to mnohem lepší..

jokerka
autor
13. pro 2014

@tarra27 no každý den, já bych někam chodila ale kamaradky studujou tak nemají moc času :/....a tak ted se naštval že musel vynýst koš, výraz jak kdyby měl vraždit ☹

jokerka
autor
13. pro 2014

@78marcela joo tak o nějakych víkendech někde by se mě mohlo jen zdát, přitom je ty který by cestoval sám říká že chce cestovat, ale jaksi sme letos nikde kloudně nebyli

kkarolinka
13. pro 2014

@jokerka az budou děti bude to horší, raději jít od toho dřív než pak. Jinak manžel taky hraje hry, ale né tak strašně, ale i tak mě to štve. Moji rodiče zase říkají, že lepší než aby chodil do hospody nebo za ženskýma, takhle ho mám na očích, ale pomůže mi, nakoupí, uvaří,děti hlídá 🙂 .Nic není nikde dokonalé.

evaamy
13. pro 2014

@jokerka on nehraje hry, ale je porad na netu. Sice dost pracovně, ale i tak mi to vadí.

tarra27
13. pro 2014

@jokerka heled, ale třeba má dojem, že jste spolu moc a nemá moc prostor pro sebe...

a ty mu to říkáš, aby ho vynesl? Já nevím, tohle bych moc nezavadela....bud se domluvte, kdo ma jaký povinnosti - nákup, koš, vysát, setřít, nádobí...a každý řeště jen to svoje, ty nechod a nekontroluj ho, at si to udelá kdy chce a jak chce...a nebo teda bež a bez výčitek to udelej...popřípade, já nevím, my máme deti, tak se domlouváme třeba - jsme oba dma, decka nadrobily, já řeknu mám vysát nebo vysaješ? a on řekne, já to udelám...a udelá to...a když se nic nedeje, udelám to já, ale nevyčítám mu, že to neudelal a ani se na neho nezlobím.....většinou příště jde hned 😀

takový to na a vynes koš a nebo běž vynest koš...nebo mel jsi vynest koš, ale neudelal jsi to.....to vede k tomu, že te pak vidí jako svojí mámu a ne partnerku... 😉

tarra27
13. pro 2014

@kkarolinka
@evaamy holky vidíte, já svemu chlapovi koupila před dvema lety možná už třemi saiteky na letadla včetne pedálu (hry) a letos dostane xboxe one 😀 no napadlo me, zda si nezavařím....ale ....každý musí nekde relaxovat.....sám by si to nekoupil, je to drahé a pro neho zbytečné....občas hraje na pc....a objednala jsem k tomu dve hry co vím že hrál a smýšlím ještě o min jedne a to fifa 15, tak bychom mohli hrát i spolu čili proti sobě (večer až budou děcka spát)...

chlap se má podporovat v koníčkách....oni to ocení 😉

jokerka
autor
13. pro 2014

@kkarolinka jako když je člověk sám bez partnera tak at si děla co chce, ale přece jen ve vztahu jsou nějaké povinnosti né že jeden se snaží a druhej prd.

kkarolinka
13. pro 2014

@jokerka ano, je to tak a pokud hákuje i Tvoje narozeniny,...Tak bych se na to vyprdla, bude to sice bolet, ale věř mi, že míň než by to bolělo pak za pár let.

jokerka
autor
13. pro 2014

@tarra27 tak já dneska s košem byla, a zrovna tam byl šáček po kočočích bobcích pač zrovna nebylo nic po ruce, tak jako nezabije, on tu nedělá vubec nic, ani nesetře stul kde sedí jen on.

tarra27
13. pro 2014

@jokerka to je pravda, snažit se musí oba...ale druhý musí chtít sám....nic a nikdo ho dlouhodobě nedonutí....

zase jsi partnerka a ne matka....a ve vztahu jsou povinnosti?? ve vztahu je slušnost, láska, ohleduplnost...ale povinnost bych jako takovou moc nedávala..a vůbec po roce a půl....zase to nemá být - ted přehnaně - vojna...povinnosti ano, dejme tomu, ale partnerství není koule u nohy kdy jeden poslouchá druhíého...oba jsu svepravný....a oba by neměli být do ničeho nuceni, neb to je cesta jak co nejdříve skončit.,..

samozřejme, jsme ženy chytré, víme jak na ty svoje chlapi, aniž bychom je museli atakovat, vyčítat atd... 😉

tarra27
13. pro 2014

@jokerka tak si sednete a domluvte se...

zase není jeho povinnost poslouchat tvoje příkazy, ale !! není tvoje povinnost mu delat služku a uklízet.... 😉 a vůbec nekdy mám dojem, že si lidi stěžují, ale vždyt nemáte deti, nikdo vás nedrží, že musíte být spolu...

Já bych na to šla jinak...začala bych cvičit, přijdeš domu hned veselejší 😉 on bude mít prostor...zkus se domluvit, kdo so bude delat a ne tak že jednou já jednou ty...já byla ráno, ty musíš večer...ted tam bylo od kočky toto....

jinak já ti rozumím, me by kleplo....ale byl takový od začátku, že s ničím vůbec nikdy nepomohl?

jokerka
autor
13. pro 2014

@kkarolinka no nejhorší je že cca měsíc před tím mi tvrdil že ví co mi koupí, a pokud vím že to zapomenu tak si to napíšu do mobilu dám si upozornění na ten den, a zas nejsem vtěrka abych za ním šla a řekla za týden mam narozky to mi zas příjde blbé.

jokerka
autor
13. pro 2014

@tarra27 no ze začátku to bylo tak na pul když sme byli u něho tak dělal on, a když jsme byli u mě tak zas já,

tarra27
13. pro 2014

@jokerka a když jse se nastehovali k sobe, tak to bylo jak?