Sex ve vztahu, nechce se mi. Co dělat?

lusinek12
13. bře 2023

Dobry den mame takovy problém ve vztahu sex je teday problem z me strany sex mi nic nedela nemam na to chut ani pomysleni ale ted poslední dobou se dost kvuli tomu hadame pritel na me ze jsem jeptiska ze on nebude drzet semnou. Pust ze jednou me podvede.. Vubec nwm co stym mam delat ja bych rada nejak porucila telu ale mam jen trpět kdyz me to boli.. Ono tech hadek je vic kvuli detem. Pritel si najde kazdpu prkotinu aby se mohl hadat ale vynik jsem pokazde ja jak rika za vsechno muzu jen ja.. Uz je toho prostě nejak moc a sex je proste u me az na vedlejsi koleji.. Tak bych se chtela zeptat kdo by poradil co mam delat abych mela chut na sex...

zrzinda
13. bře 2023

No, napisu to za sebe, jak to mám já. Ještě jako bezdětná sem moc nechapala, co se muže po porodu změnit, proč najednou (většinou ženy) nemají chuť na sex. A pak mi to dost rychle došlo. Mě totiž přijde, ze většina chlapů si zijou dal svým bezstarostnym životem, mají svoje koníčky, chodí vesele na pivo. A ženská sedí doma s detma, stará se o domácnost a času pro sebe moc nemá. Proste většina maminek padá na hubu a na sex moc nemysli.
U nás je to tak, ze mám naprosto uzasnyho manžela, kterej sám od sebe VIDÍ, ze je třeba koupit mliko, vyndat myčka, vynést koš.. A děla to sám od sebe. Svoje koníčky hodně zredukoval (ale furt samozřejmě nějaké má, ani bych nechtěla, aby přestal). A já na chuť mám sama od sebe, nemusím se do ničeho nutit.
Z tve zprávy mi přijde, ze přítel asi úplně nebude buhvijaka pomoc, nemůže byt teda i kvůli tomu? Co si s nim promluvit, abys ty měla čas pro sebe, aby se on více podílel? Třeba by to pak mohlo byt lepší. Držím palce, ať to vykomunikujete. ♥️

konidana
13. bře 2023

Myslím, že tvoje nechut k sexu pramení dost z tý atmosféry doma "Pritel si najde kazdpu prkotinu aby se mohl hadat ale vynik jsem pokazde ja jak rika za vsechno muzu jen ja.."

Takže rada je , najít si své zájmy a koníčky, zvýšit si sebevědomí a nenechat se sebou doma zametat. Pokud nevíš jak na to, doporučuji rodinnou poradnu nebo psychologa / terapeuta. Asi nejlépe ženskou, aspoň podle mé zkušenosti. Ten člověk ti každopádně musí sednout, aby ti něco dal a pomohl.

lusinek12
autor
13. bře 2023

Muj chlap mi taky doma pomáhá uvaří uklidí kdyz je potřeba tak nakoupi.. On je proste skvely❤️ obcas spolu vyrazime nekam na veceri kino ted jsme byli na plese a planujem dalsi ale to vsechno az ted po 10letech ale proste posledni dobou se dost casto hadame kvuli sexu ze ja nechci ze asi nekoho mam pak kvuli detem a pak kvuli prkotinam a uz me to fakt ubiji nebavi me to uz pořád dokola pak jsem taky zjistila. Jak neni po jeho tak je vzteklej neprijemny ma blby kecy a kolikrat co vypusti z pusy ja co mam nizke sebevedomi a co si vsechno bere k srdci tak me to hodne mrzi a přítel je takovy ze co ma na sdci to na jazyku takže mi to kolikrát řekne na plnou hubu... :(

exbordelar
13. bře 2023

@lusinek12 tak to se pak neni cemu divit, ze nemas chut na sex! Pro me je sex vrcholem intimity a porozumeni a jestlize mi partner nadava, buzeruje, snizuje mou hodnotu, kritizuje, tak s nim bych nemohla spat, ani kdybych se tisickrat nutila. Tvuj problem je v hlave - resp. ve tvem sebevedomi. Partner ti to akorat zrcadli. Cim hur o sobe budes smyslet a pochybovat, tim hur se k tobe bude chovat. To, ze nemas chut na sex, je jen dusledek toho vseho. A jak z toho ven? Psycholog. Znam jednu terapeutku a je bozi. Www.michaelazdrahalova.cz

klokanka31
13. bře 2023

@lusinek12 Svým způsobem se mu ale nedivím, ve vztahu je sex sakra důležitý, a bez něj to vážně může jít do kopru 😟 Tebe sex nebaví ani když už je akce? Nebo jen máš pocit že nemáš chuť, a když už něco je tak to je v pohodě?

lusinek12
autor
13. bře 2023

@klokanka31 problém je ze ja nemam vubec chut nic mi to nedela a kolik let jsem se k tomu nutila bolelo, drelo to Ale prostě jsem zatla zuby a vydrzela jen abych mela klid od chlapa kdyz to tak blbe reknu a ted jsem si rekla a dost proste az si telo rekne ze to chce tak si reknu ale problwm je ze me by to snad stacilo 1 za měsíc ale chlap aspon 2-3 do týdne prijde mi ze jak jsem se do toho nutila ze jsem si ten sex uplne zneprijemnila.. :( a ted mi to vubec nic nerika..

klokanka31
13. bře 2023

@lusinek12 Tak to můžeš mít blok v hlavě 😔 Co to probrat s manželem, a vyzkoušet nějaké hračky, gel, prostě nějakou "inovaci"?

jadadee
13. bře 2023

@lusinek12 v tom si myslim, ze je ta chyba, az moc ses do toho nutila a mas ted blok. Mozna by bylo lepsi toto resit s odbornikem, nebo treba zkusit vaginalni mapovani ci jine alternativní metody, jak se poprat a zbavit te vnitrni nechuti. Ale pokud se hadate, shazuje te, necitis se s nim dobre, pak neni divu, ze sex s nim nechces.

lusinek12
autor
13. bře 2023

@klokanka31 chlap o tom vi ze me to boli a nejak. Prostě nemam chut ale snim je to tezky bud si to hned veme na sebe ze je problem z jeho strany nebo casem kdyz se pak pohadame tak ma na me pripominky ze nechci sex ze me to boli ze nechape jak me to muze bolet.. A ze on si chtel udelat větší penis ale ze to vlastne nema ani cenu kdyz ma ted takový jakyho ma ted a stejne si stezuju jak me to strasne boli.. Ma pak cenu se mu s necim sverit rikam si jestli by nebylo. Lepsi mu vubec nic nerikat a mela jsem uplne byt o tom sticha..

klokanka31
13. bře 2023

@lusinek12 Tak to máš chlapa pěknýho vola

krisstina93
13. bře 2023

A zkoušeli jste třeba lubrikant? Delší předehru? Nekojis ještě? Neberes antikoncepci?

jadadee
13. bře 2023

@lusinek12 jako sorry, ale to je bezohlednej debil. Ja pri kojeni byla hodne sucha, chut jsem moc nemela, vyresila to lubrikace a hlavne i pristup partnera, na nic nespechat, atd

lusinek12
autor
13. bře 2023

@krisstina93 nekojim deti uz mam vetsi a antikoncepci beru uz kolik let.. Lubrikant jsme taky zkousely a predehru ja nwm ad se chlap dnazi jak chce tak semnou to nehne proste nic nejsem vzrusena dole sucha nevzrusena proste nezajem... Telu se nwchce a ja stym peoste nehnu ikdyz se snazim ja to chci v hlavě mam myslenky jak si to uzivam ale pokazde bud to boli nebo nic z toho nemam nemam :(

lusinek12
autor
13. bře 2023

@krisstina93 uz ie do delsi dobu ale premyslela jsem nad tím jestli to nemůže byt take tou antikoncepci ikdyz driv me to taky sice nic nedelalo ale jen kdyz jsem na to pomyslela jak jsem hnedka byla vlhka a nadrzena ale ted co uz beru kolik let prasky tak uz pomalu ani nwm co to je.. A mam velky problém se vubec vzrusit.. Jak rikam fakt jednou za měsíc ze minto chybi ale jinak nic.. :(