• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Tchýně a problémy s nimi. Že nejsem jediná? Přidej se.

19. listopadu 2016 
misullka20: tak ještě že to není vlastní táta :grinning:
To bys měla, no a to se tam necítíš jako doma proč?Kvůli jeho rodičům, nebo proč? :frowning2:
13. kvě 2010 v 11:22  • Odpověz  • To se mi líbí
jj kvůli tátovi.. furt něco proti mě má.... bolí mě hlava jemu vadí atd... tak není ale je... berem ho tak.. a brát budem.. jde jen o formalitu.... akorád nechápu že si ho tenkrát nechtěl přivlastnit.... mohl být uvedený jako jeho tatka..
13. kvě 2010 ve 12:04  • Odpověz  • To se mi líbí
misullka20: a proč, jste si něco dřív udělali? Tak ono je to složité, třeba nechtěl.....
Ale nechápu proč mu vadí že tě bolí hlava :grinning: jedině že bys mu jen tak nesedla...
13. kvě 2010 ve 12:10  • Odpověz  • To se mi líbí
jo asi jsem mu nesedla... nevím já mu nic neudělala....
13. kvě 2010 ve 12:13  • Odpověz  • To se mi líbí
to ti jednou vysvětlím je to složité... on je psychicky jinde... měl hrozně debilní matku.. a všichni jsme rádi že tu není... kdyby tu byla tak já asi ani nejsem s lubem nebo nejezdím na chalupu..
13. kvě 2010 ve 12:16  • Odpověz  • To se mi líbí
misullka20: jakto?Tak mi to povíš v úterý třeba..... No jo, občas si lidi nesednou, ale tak co, důležité je jak si sednete s Lubem.
13. kvě 2010 ve 12:21  • Odpověz  • To se mi líbí
to jo... ale tak bylo by lepší kdyny vše šlo jak pomásle... ale tak co jsou horší věci...
13. kvě 2010 ve 12:26  • Odpověz  • To se mi líbí
misullka20: to jo ale asi nikde v rodinách to není růžový.....
Zas jako tě více méně přijali jeho rodiče, tvoje rodina zas Luboše, tak je lepší se spokojit s tím co je :wink:
13. kvě 2010 ve 12:33  • Odpověz  • To se mi líbí
to zas jo... furt lepší než pavlova rodina :grinning:
13. kvě 2010 ve 14:41  • Odpověz  • To se mi líbí
misullka20: tak to jo no :grinning:
já mám tchýni i tchána bezproblémový, naopak, jsou moc milí a do ničeho nám nemluví :slight_smile:
13. kvě 2010 ve 14:51  • Odpověz  • To se mi líbí
jasně no, tak ty už s tím mají zkušenosti, když byl ženatý a májí vnuka no... tak už jsou asi vpoklidu... :grinning:
13. kvě 2010 v 15:01  • Odpověz  • To se mi líbí
misullka20: asi jo, velká výhoda :slight_smile: hlavně už chápou že má syn svůj život
13. kvě 2010 v 15:04  • Odpověz  • To se mi líbí
právě.. ti moji tchánovic to asi nechápou... snad brzo až budu mít bříško pochopí :grinning:
13. kvě 2010 v 15:16  • Odpověz  • To se mi líbí
misullka20: třeba jim docvakne, že nebudete nikoho poslouchat (snad ani Luboš) :wink:
13. kvě 2010 v 15:19  • Odpověz  • To se mi líbí
tak Lubo je neposlouchá.. ještě to tak :grinning:
13. kvě 2010 v 15:24  • Odpověz  • To se mi líbí
misullka20: ani mamču? :wink:
13. kvě 2010 v 15:38  • Odpověz  • To se mi líbí
nepřijde mi... jako oni zas tak neporoučejí... Lubo má svoji hlavu.. až mě to někdy štve.. je to hroznej beran :grinning:
13. kvě 2010 v 15:51  • Odpověz  • To se mi líbí
misullka20: tak já mám beránka doma, takže znám, ale vyhovuje mi to i když občas trochu válčíme. To víš, dva ohnivci. :sweat_smile:
13. kvě 2010 v 15:53  • Odpověz  • To se mi líbí
ahojky holky..

koukam story s tch pokracuji :stuck_out_tongue_closed_eyes: chjo me tak vytaci jen co si na ni vzpomenu :stuck_out_tongue_closed_eyes:
13. kvě 2010 v 16:13  • Odpověz  • To se mi líbí
carculka: a copak ti provádí?
13. kvě 2010 v 16:22  • Odpověz  • To se mi líbí
sir..koukni o par stranek dal a to je jen par prikladu :stuck_out_tongue_closed_eyes: uz mam na ni mega alergii a ona alergeny furt dodava
13. kvě 2010 v 18:32  • Odpověz  • To se mi líbí
Missullka20: mi z toho tvýho vyprávění přijde že vám chce tchyně pomoct :slight_smile: Viz ty peníze a peřiny :slight_smile: Ale holt všeho asi moc škodí.. Já když mi tchyně jezdí "na návštěvu" každý den tak zuřím a když nejede celej tejden tak nadávám kde sakra je :sweat_smile:
13. kvě 2010 v 19:20  • Odpověz  • To se mi líbí
temperance: nym kdyz celej tejden nezavola je to scifi :grinning: :grinning: :grinning:

missulka20: ty jsi sla na potrat dobrovolne?
13. kvě 2010 v 19:32  • Odpověz  • To se mi líbí
temperamence: no koneckonců že by nám koupila peřiny by mě nevadilo :wink: taky jsme dostali.
14. kvě 2010 v 08:42  • Odpověz  • To se mi líbí
sambucca - vím že asi pomoc chce, ale jak říkám i ty vše moc škodí a ono ti to po roce a třičtvrtě leze na nervi!!
jj dobrovolně.. tedy jak se to vezme.. lituji i nelituji... ale to už je fuk...

sirael4 - jasně je to od ní milí, ale já chtěla konečně trochu kvality... a tyhle polštáře rozcuckovatělí nesnáším a už po týdnu bych je mohle vyhodit.. proto jsem si je chtěla vybrat a trochu do toho investovat a proto jsem si je nekoupila hned... jako za péto co byli tyhle ty bych měla hned.. víš...
14. kvě 2010 v 11:11  • Odpověz  • To se mi líbí
sambucca - jinak mi nepotřebujem pomoct.. ani finančně...máme svůj život ..
14. kvě 2010 v 11:12  • Odpověz  • To se mi líbí
misullka20: no tak to je jednoduché, dočasně máte tuty, a jakmile se rozsypou tak jí to nebudete říkat a koupíte si kvalitnější ne?O to déle vydrží....zatím můžete šetřit na ty kvalitní :wink:
14. kvě 2010 v 11:18  • Odpověz  • To se mi líbí
nedramatizujte to holky :wink: :wink: peníze nechci tak si je neberu :confused: peřiny nechci tak si je nevezmu nebo ze slušnosti vezmu a uložím je do nejspodnějšího šuplete co mám nebo je pošlu dál :wink: :grinning:
14. kvě 2010 ve 14:42  • Odpověz  • To se mi líbí
misullka: si me pletes s temperance :wink: ja se ptala pouze na potrat. prijde mi zvlastni, ze jsi na nej sla loni na podzim a letos na jare uvazujes vazne o diteti... ale kazdyho vec, jasne.
14. kvě 2010 v 16:22  • Odpověz  • To se mi líbí
Tak jestli ty peníze nechceš tak neber ne? Nebo jí za to kup peřiny :sweat_smile: Tady jsem si dovolila maminko.. :grinning:
14. kvě 2010 v 17:41  • Odpověz  • To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek