Tchýně a problémy s nimi. Že nejsem jediná? Přidej se.

Zdravim všechny,
sice se mi kapanek prici, zakladat toto tema v sekci rodina, no ale kde jinde, ze? Je tedy jasne ze se svou tchyni nemam dobre vztahy a tak trochu doufam (ale nikomu to nepreju) ze na tom nejsem tak sama a ze se nekdo najde s kym bych mohla o tomto zivocisnem druhu 🙂 pohovorit.
Dneska me zase nastvala a potrebovala jsem to ze sebe dostat, no takze to zase "odnesl" konik 🙂

Tak co kocky, je tu nekdo kdo take s tchyni nevychazi? Jak to resite? Jelikoz u tchyne s manzelem bydlime, tak to resit musime 😕
bayt
11. pro 2017
@eldrag nemusí být zlá, ale prostě normální duševně asi z toho co píšeš úplně nebude (že nemá nějaké vychování a nenabídne pití, no to bych snad ještě chápala, ale to ostatní co jsi psala...)

a manžel se k tomu staví jak? přece jen jestli ho vychovávala, taky mu může připadat dost věcí z toho co dělá normálních...
eldrag
11. pro 2017
@bayt ten mi vzdy rekne, ze takova byla driv a je ... a ze to tak mam brat, hlavne si nemyslet, ze je zla. Vychovavala ho vicemene babicka nez mama, kvuli handicapu.
anelamates
12. pro 2017
@bayt
Jenže oni tam nepřišli! To matka řekla dětem, že jim babička nadílku snědla. A já nechápu proč. Přece pokud tam nešli, tak děcka o nadílce nevěděly, a taky jim babička klidně mohla koupit jinou, ne? tady si myslím, že skutečně dětem ublížila zbytečně ta matka, ne ta babička.
bayt
12. pro 2017
@anelamates Já to z toho příspěvku takhle nechápu. Pochopila jsem, že babička jim to slíbila a pak to sama snědla, takže nic nedostaly.