Tchyně. Jak může být někdo tak zlý?

katerina202
5. dub 2022

Dobrý den ,jdu se podělit se zkušeností mojí tchýně .
Přítelovi bylo tenkrát 28 let když jsme se poznali . Studoval 2 vysoké školy , proto bydlel u mami tak dlouho .
V době když jsme se poznali zrovna šel do pronájmu s kamarádkou ,mě to nevadilo ..verila sem mu a ji sem znala ..
Jelikož sem tak zvaně polomačenka ( všichni určitě ví co tím myslím 😃 ) tak mě jeho maminka nemá ráda od začátku . Dokázala mě pořád jen urážet že mám jen výuční list a ne maturitu .. a že sem jen hloupa/blbá/tlustá cikánka .
No tohle dokázala vždy napsat přítelovi pomocí SMS..ale na oběd nás znala stejně a dělala tututu ..až poslední s SMS ve které právě stalo to jak sem hloupá atd . ..sem se naštvala a rozepsala se já. ..co si o sobě myslí.. že mi je 30 , ne 20 ..aby o mě a semnou takhle mluvila.
Přítel se už taky ohnal že by měla vyhledat nejakou odbornou pomoc když se takhle chová..
Pochopila bych kdyby dupala po mě ..to tchýně dělají..ale ... Ona se pustila do něj . Ale tak že to sem všechno ani napsat nemohu . Poslední zpráva od ní - že bude dělat že se v životě nenarodil a ať on ji nepíše ani nevolá nebo ho uda na policii za obtěžování 😳
Teď čekáme miminko ..rodina to tak nějak ví ..ale kdo to neví je ona ..nechceme ji to ani psát.. čekáme zase super odpověď ..něco jako že si nasral do bot..😳🥺
Víte..někdy si říkám že je úplně mimo ..a vím že je .. ale mě to někde dole v hlavě hlodá jak někdo může být tak strašně zlý.. s přítelem jsme spolu skoro 2 roky a strašně si rozumíme 🙂 to nejlepší chlap co mě mohl potkat

camelinka
5. dub 2022

@katerina202 Na tchyni (tchore+svini) se vykasli, ikdyz te to mrzi a zijte si svuj zivot. Bud se chytne za nos, ze prichazi o syna i vnuka, a kdyz ne, tak ztraci ona, ne vy...

katerina202
autor
5. dub 2022

@camelinka děkuji 😊

katerina202
autor
5. dub 2022

@katerina202 ještě musím dodat to že spolu už žijeme společně . A naštěstí jsme od ní 120 km . A alespoň za námi stojí jeho zbytek rodiny . 🙂

klokanka31
5. dub 2022

@katerina202 Kašli na ní a vůbec se nenervuj. Takový člověk ti za to nestojí. Já bych mohla o tchýni vyprávět...😣

nijij
5. dub 2022

@katerina202 kezby moje tchýně bydlela 120km od nás... Upřímně mám stejnou krávu v rodině. Nám třeba řekla že pro ni jsou nejdůležitější psi kteří tady byli dříve než vnoucek. A podobný kecy. Když ji manžel nechtěl poslat 1000kc až ve stanoveném termíny co jsou domluvení tak on mu vždy vpali do smsky že už nejsou rodina...
Vyser se na to. Užívej si miminka, jestli se ozve tchyně jasně si nastav pravidla 😉 a hlavu vzhůru

zaludova
5. dub 2022

Ta moje má taky občas takovéhle excesy, jak chlapa nechce už vidět a podobny 😀 problém je, že to nikdy dlouho nevydrží a za tejden už škrábě prstíčkem :D

katerina202
autor
5. dub 2022

@nijij děkuji ,po skoro 2 letech teroru snad ani nechci aby se ozvala.. 😃
Máme něco podobného...4 roky pronajímala přítelův být který na sebe měl mít napsaný v 25 roku...brala z toho peníze a když si teď přítel o ten byt řekl aby jsme si ho dali dohromady a pronajaly mi..tak jsme ji okradli 😃 ale že ona ho okradala 4 roky...a tu paní co tam bydlela a nevracela přeplatky je v pořádku .😊

katerina202
autor
5. dub 2022

@zaludova tak to u nás je ticho a díky bohu za to 😃

gracinka7
5. dub 2022

@katerina202 nebuď z toho smutná. Možná lepší, že zmizí z vašeho života.

katerina202
autor
5. dub 2022

@gracinka7 asi máš pravdu .. mě jen mrzí to že přítel je jedináček a vlastně krom ji nemá nikoho a ona se chová takhle... A upřednostňuje cizí nežli jeho .. protoze ostatní mají titul..on jen maturitu ..🤦🏻‍♀️
No a já sem odpad společnosti 🤷
Musíme se s tím poprat 🙂
Ještě že funguje moje rodina ❤️

klokanka31
5. dub 2022

@katerina202 Má tebe a bude mít miminko...když je jeho máma blbá tak je blbá a věř mi, ta by vám mohla házet klacky pod nohy pořád, lepší když vám zmizí ze života.

gracinka7
5. dub 2022

@katerina202 to je hlavní ❤️ Máte jeden druhého a tvoji rodinu. I když chápu, že to chlapa mrzí - máma je jen jedna. Ale to ona bude jednou litovat, že přišla o syna, snachu a vnoučata.

sahrazad1
5. dub 2022

Polomacenka , chvíli jsem premyslela , co tím vlastně myslíš . 🙂 to , co píšeš , má hlavu i patu , vypada to, ze jsi normální ženská , a ne neslušna cikánka . Tchyně má asi předsudky , ale s tím nic neuděláte . Třeba se to změní po narození prcka , třeba taky ne . Koncentrujte se nyní na dítě , ty ať jsi v pohodě , nerozciluj se . Partnerův byt vlastně jeho nikdy nebyl , když na něho nebyl napsaný , tak s tím ani radši nepocitejte . Musíte se postarat sami . Zase na druhou stranu , nemusíte byt nikomu vděčni . Držím palce , ať se vše dobre vyvíjí . A hlavně buď opravdu v klidu , ať je dítě i ty zdravé …

katerina202
autor
6. dub 2022

@sahrazad1 ahoj moc děkujeme .. přitel už má na sebe byt napsaný ..dostal to od své babičky a dědy 🙂 jen ve smlouvě bylo že to má mít už v 25 ...no nic dostal to teď (29) . Ale už je vše v pořádku ..🙂 myslím že jsem jedna z těch normálních ..vždy sem byla karieristka a nejdřív sem chtěla svoje bydlení a pak miminko a to se mi povedlo .🙂 Přeji krásný den 🙂

azby
6. dub 2022

@katerina202 ty musíš být má nejlepší kamarádka nebo můj manžel a popisujes naší situaci (jen já tedy nejsem " Polomacenka" A i tu VS mám). Miminko už 1,5 roku máme a naprosto ji ignoruje- musí i všichni z rodiny, jinak mají peklo. Mně by to asi ani nevadilo, babičku máme. Ale štve mě to za manžela.

klokanka31
6. dub 2022

@katerina202
@azby Holky nic si z toho nedělejte, moje tchýně odmítla účast na vítání občánků, nechtěla ani na oslavu 1.narozenin naší malé...jejich blbost že nemají zájem...

katerina202
autor
6. dub 2022

@azby 😃😃😃 no , upřímně sem ráda že nejsem sama. Máme to úplně stejně ..jakmile nám začne zbytek rodiny pomáhat nebo nás vůbec vídat tak mají peklo i oni . 😃🤣 Můj chlap je flegmatik..ale mě to nějak mrzí víc no.. asi proto že moje maminka ani tatínek by se ke mě takhle nikdy nechovali.. když čtu co je ona schopná napsat v SMS ..tak to ani nemůžu nikde říct 🤦🏻‍♀️

orisek56
6. dub 2022

Teda já vylezla z jeskyně, ale nevěděla jsem co je Polomacenka....jsem přemýšlela nad sušenkama. Jinak pokud jsi normální, slušná a pracovitá ženská, tak je přece Šumak že jsi cikánka. Tchyca bude ten typ ježibaby, co každý ráno snídá vlastní žluč. Nezbývá, než ji odříznout, lepší ráda není.

lenulacek
6. dub 2022

@katerina202 nenervuj se ❤️ Ona přišla o syna a vboucatko. Babičku a dědu bude mít z tvé strany určitě 🙂
Užívej těhotenství, netrap se.
Ve finále… když to hodně pritahnu za vlasy můžeš být rada ze te nebude otravovat s nevyzadanyma radama 😃🙈

katerina202
autor
6. dub 2022

@lenulacek to je pravda..a že by jich měla 😃😃

dixi86
6. dub 2022

Nenervujte se, nekdy se stejne a hur zachova i vlastni matka. A to je horsi. At je vse jak ma byt.