• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Tchýni se nezdá šátkování, co byste dělaly?

26. prosince 2013 
@lucka662006 Dnes si tchyne dokonce dovolila mi rict, ze ho mam nosit v satku jen do 1.1.
Asi to myslela tak, že od nového roku znovu a lépe :grinning: Je to tvoje věc, pokud to miminku vyhovuje a tebe šátkování baví a umíš to, tak je to přece v pořádku.
26. pro 2013 v 16:12  • Odpověz  • To se mi líbí
@lucka662006 mám taky dítka 22m po sobě a jak to šlo, využívala jsem manducu. Kdybych neměla po ruce babičku, která se věnovala staršímu když mimino v kočáru řvalo a musela jsem ho mít furt u prsu nebo na rukách, tak bych se asi chtě nechtě musela naučit vázat šátek. Ale musím říct, že v zimě, když starší konečně začal chodit spořádaněji za ruku a mladší půlroční si chrupkal v manduce, byly procházky, návštěvy a všechno parádní. Malej vydržel v kočárku až později, spal zásadně tam, ale pouze v jedoucím. V zimě chválabohu se naučil i na spaní na balkoně, ale musel se vždycky uhoupat. Prostě chci jen říct, že když máme malé děti, děláme co můžeme, abysme to zvládaly, a taky se musíme přizpůsobovat jim (obvykle když si člověk na něco zvykne, tak jak na potvoru se něco změní zase :grinning: ).
Nošení zdar, a radám tchýní zmar.
26. pro 2013 v 16:21  • Odpověz  • To se mi líbí
Tvůj příspěvek