Tchýni se nezdá šátkování, co byste dělaly?

lucka662006
20. pro 2013

Ahoj holky, muj syn nesnasi kocarek, tak satkujeme, docela nam to vyhovuje, ale tchyni ocividne ne. Vyhrozuje, ze si na to maly prilis navykne. Ale co mam delat, maly musi na vzduch a v kocaru breci i 30 min a jakmile zastavim, je vzhuru. Uz me ty tchyniny reci stvou, to se ji to mluvi, ona mela deti, ktere v kocaru byly rady. Je mi to lito a bere sebeduveru pri peci o deti, mam dve docela male, novorozence - v tom satku a batole. Co byste delaly? Diky...

petrakol
26. pro 2013

@lucka662006 Dnes si tchyne dokonce dovolila mi rict, ze ho mam nosit v satku jen do 1.1.
Asi to myslela tak, že od nového roku znovu a lépe 😀 Je to tvoje věc, pokud to miminku vyhovuje a tebe šátkování baví a umíš to, tak je to přece v pořádku.

andelka
26. pro 2013

@lucka662006 mám taky dítka 22m po sobě a jak to šlo, využívala jsem manducu. Kdybych neměla po ruce babičku, která se věnovala staršímu když mimino v kočáru řvalo a musela jsem ho mít furt u prsu nebo na rukách, tak bych se asi chtě nechtě musela naučit vázat šátek. Ale musím říct, že v zimě, když starší konečně začal chodit spořádaněji za ruku a mladší půlroční si chrupkal v manduce, byly procházky, návštěvy a všechno parádní. Malej vydržel v kočárku až později, spal zásadně tam, ale pouze v jedoucím. V zimě chválabohu se naučil i na spaní na balkoně, ale musel se vždycky uhoupat. Prostě chci jen říct, že když máme malé děti, děláme co můžeme, abysme to zvládaly, a taky se musíme přizpůsobovat jim (obvykle když si člověk na něco zvykne, tak jak na potvoru se něco změní zase 😀 ).
Nošení zdar, a radám tchýní zmar.