Uz nemůžu dál ☹️. Jak to řešit?

26. pro 2020

Ahoj holky, nevim jak zacit, snad pochopite. Mam snoubence jiz ctvrtym rokem a porad se opakuje ten samy kolotoc. On potrebuje porad hladit, mazlit, skratka byt neustale se mnou. On mi porad vycita, ze jsem furt na telefonu. Pak se urazi, opije se a zacne radit jako cerna ruka. Rekne mi tolik oskliveho, zacne me uprostred noci vyhadzovat z bytu, hazi do me veci (vcera to byl kufr), malem vyhodil z okna vanocni stromek, ohnal se po me. Kope do dveri od loznice abych nemohla spat.
.....proste ja uz na tohle vubec nereaguju, protoze je to uz po nekolikate. Uz nemam silu, nevim co delat. Smlouva na byt je na moje jmeno, on ale plati najem. Ja zase platim jidlo a veskere jine vydaje.. Mam tu praci, nechci z ni odejit, nevim jak to resit.

xxx3d
27. pro 2020

Prosím tě, hlavně!!!! si ho neber.
I kdybys za to stokrát mohla, tak takovéto jednání není normální a bude se stupňovat. Takto se dospělí nechovají, k sobě navzájem, když jeden nebo druhý dělá něco, co se protějšku nelíbí.
Jak si psala, že se možná jen trápí, tak ne, milá zlatá. Trápí akorát tebe. Řekni mu, že na takovej vztah už nemáš sílu, vyměň zámky a hlavně nedej na planý sliby, protože až odezní doba "hájení" začne ti peklo. Bude se to stupňovat.

dixi86
27. pro 2020

Mela jsem podobneho psychopata. V lete rolaky a idealne bez kamaradu a rodiny. Problem byl i prace. Porad se mnou jako ubohe stenatko. Dlouho sem se drzela, ale diky bohu v tom nebyly deti, byt byl tez na mne, ale po tom, co by rozskubl pul obliceje, vykopla sem ho okamzite ven a at si tahne. Rodina nikdy nepochopila, ja se hodne dlouho bala, ale zvladla jsem to. Nutnost byl casem jiny byt, protoze nebyl schopen otravovat. Zbav se te koule u nohy a zacni zit, nez se stane neco zleho. Jste bez deti, je jedno, kde je rodina. Vydelavas, byt je na tebe, rozhodnuti je tez na tobe. Ja jsem ted stastna mama od dvou deti a s normalnim chlapem.

katanovobran
28. pro 2020

Přesně to je jeho cíl,vzbudit v tobě vinu a ty už se pak ani nevyznás v tom jaká vlastně ses ..vidíš co s tebou provádí,dostává Te přesně tak kde Te chce mít.