Vadilo by Vám tetování související s ex?

29. bře 2023

Jo jo jo, já vím, stará známá pravda, netetovat jména 😀 Mám pár tetování a mimo jiné počáteční písmeno jméno exmanžela, na poměrně viditelném místě. Loni jsme se rozvedli, oba máme nové partnery a udržujeme nadstandardně dobré vztahy. Já sama za sebe ho tedy úplně odstranit nepotřebuju, nechytám kopřivku kdykoli se na něj podívám 🙂 Beru to tak, že tetování vypráví příběhy a ten člověk je otec mých dětí, strávila jsem s ním 11 let a bude součástí mého života už navždy.
Často se ale zamýšlím, jestli to nemůže vadit mému přítelovi. On je příliš laskavý a myslím, že kdybych se ho zeptala, nebyl by upřímný. Dost potlačuje svoje negativní pocity. Tak přemýšlím, jestli by to vadilo mně, ale nějak se do toho nedokážu vžít a udělat si na to názor.

Tak se ptám Vás, vadil by Vám nějaký pozůstatek tohoto typu po bývalé? Nemusí to být vyloženě jména, ale i nějaký symbol, který třeba měli společný a vy o tom víte.

Děkuji

glimmer
29. bře 2023

mě osobně nevadilo, každý máme svojí minulost ...

lv
29. bře 2023

Mně ano, vidět u sexu písmeno, ještě hůř jméno..

teenyel
29. bře 2023

Nevadi. Manzel ma cely rukav, kde ma zakomponovane vse mozne vcetne synu. Ma tam zakomponovanou i jakousi kozu, co znaci znameni jeho exmanzelky. Nevadi mi to, je to matka jeho deti a ja v tom stejne vidim kamzika, podle toho, jak je zakomponovano do okolniho tetovani 😁👍ja sama mam za krkem delfina, ktery ma souvislost s nekym z minulosti. Jen nikomu uplne nevysvetluji, jakou presne a s kym.

katherine177
29. bře 2023

Mám na zápěstí písmeno bývalého v srdíčku ,nikdo to neřeší ,ani já ani současný přítel .

jaja01k
29. bře 2023

Mně by to vadilo. Ale mně by vadilo i kdyby měl vytetované moje jméno 😃

pajusz
29. bře 2023

Nevadilo, každej má nějakou minulost a že jí má nebo nemá vytetovanou na kůži na tom nic nemění.

malinkata
29. bře 2023

Vadilo

gdpr
29. bře 2023

Nie, tvoj ex bol sucast tvojho zivota, ktoru uz nevymazes... Ja svojich ex beriem ako zivotnu lekciu-sukennost po ktorej som sa nieco naucila a bez toho by som nebola tam kde som teraz a ani aka som teraz.

zmrzlinka
29. bře 2023

Ano mne by to vadilo.Ale já jsem žárlivá.

tereza0111
29. bře 2023

Me by asi vadilo, kdyby tam bylo jmeno ex, ale ne moje 😅 kdyz by (po nejake dobe vztahu samozrejme) pridal i moje, s ex jmenem bych se smirila mnohem lepe. Ale moje by muselo byt vic videt! Ano, jsem jesitna

cilkat
29. bře 2023

Asi by mi hodně záleželo i na tom, jak a proč se partner s ex rozešel a nakolik je "jistota", že se do původního vztahu nechce vracet.

inah91
29. bře 2023

Taky by mi to vadilo. Ale taky uznávám, že jsem žárlivá 🙈

klokanka31
29. bře 2023

Mně by vadil chlap s jakýmkoliv tetováním 😃

aarriel
30. bře 2023

Zalezi jak velke by bylo to pismeno a kde. Ale za me muzu rict, ze asi nevadilo, teda pocatecni pismeno, pokud by to bylo cele jmeno, tak to uz mozna jo. Ale mam to stejne, proste je to byvaly partner, se kterym mam deti, dulezita soucast minulosti, kterou stejne nevymazes. A vzdycky se da pretetovat, kdyby to vadilo 😉
Muj muz ma na ruce datum nasi svatby a obcas se popichujeme, co s tim bude delat az se rozvedeme. A pry datum skrtne a bude pripisovat dalsi svatby 🤣🙈

levandule_k
30. bře 2023

@aarriel Si tam přitetetuje datum rozvodu a bude mít takovou letopočtovou kroniku na ruce 😂

katherine177
30. bře 2023

@levandule_k to je dobrý 🤣🤣

aarriel
30. bře 2023

@levandule_presne a pod to datum dalsi svatby 🤣🤣🤣 . Jeste tam ma datum narozeni ditete, tak jsem mu rikala, ze tam ma jeste misto, tak kdyby mel teoreticky dalsi dite s novou pani, tak se mu tam taky vejde 🤣 ale to je jen takova sranda, doufam, ze se to nestane a rozvadet se nebudeme 😉

pampeliska1313
30. bře 2023

Nevadilo. Já teda nemám jméno, písmeno ex, ale třeba s manželem máme oba vytetovany prstýnky. Kazdej na jiným prstu a kazdej jinej motiv, ale byli jsme spolu. Třeba jednou, kdybychom se rozvedli, asi pohled na to bude bolet, ale minimálně bych za tím viděla i to dobrý co nechci zapomenout a pokud se sama nerozhodnu, tak to nezmizí. Ale ne kvůli někomu. Na tetování ostatních se neptám, jen jednou jsem se ptala manžela.. (protože na to koukám jako deník na kůži a citlivou věc) a prostě dokud s tím ten člověk nepřijde.. 🙂 moc bych neresila jestli mu to vadí, dokud o tom nezačne sám, navic když Vy třeba na predelavku nechcete🙂 proste.. jste taková a je to.🙂 já mam kerku co se pojí s velkou části mýho života, ne příliš veselou a ještě tam figuroval jeden člověk, takže to částečně mam spojeny i s nim. Není to teda písmeno atd, fakt jako motiv kterej je takovej, ze nikomu nemusím dovysvětlovat, ze se to pojí i s někým. A manžel se doteď neptal..:D manžel zase má kerku která se s ex pojí (taky motiv) a řekl mi to, ptala jsem se a problém s tím nemám.🙂 proste.. je takovej a měl potřebu si tu osobu připomenout, i když ne v pozitivním.)

lvl16
30. bře 2023

Mně by to spíš vadilo.

teenyel
30. bře 2023

@pampeliska1313 to je hezke. My nemame prstynky, ale my byli na prvnim rande u tatera (k tomu se poji delsi pribeh 😁) a manzel ma na leve strane na zebrech Maleho prince, ja na leve strane pod klicni kosti lisku 🙂 tenkrat jsme nevedeli, ze se jednou vezmeme, vlastne jsme to chvili ani nebrali jako rande spis jako takovou "hec" akci. Ja lisku uz 3 roky chtela, on ma syny, takze pro nas maji ted jak osobni, tak spolecny vyznam. Ale kdyby se neco stalo, take to bude vzdy pripominat toho druheho.

hadruska
30. bře 2023

Kdyby mi melo vadit tohle,tak co potom jeho dite s ex?To je taky dost na ocich 🙂.Jeho minulost i ma k nam proste patri,at s kerkou nebo ne

krtcice
30. bře 2023

Ano, vadilo, hodně.

janule0123
30. bře 2023

Me by vadily asi víc ty děti než kérka, hele když bych ho chtěla i s detma, nějakou kerku bych ustala, protože jak už jsou tam děti, musíš zkousnout víc zasadnejsich věci 😃pokud bych teda neměla pocit, ze pořad tu bývalou má v hlavě…

me_druhe_ja
30. bře 2023

Absolutně nevadilo. Je to jen tetování....

Ale já si nechala vytetovat jen jména dětí, protože chlapa vždycky můžeš změnit, ale děti jsou láska na celý život. 😀

ele_nka
31. bře 2023

Nevadilo

jolana24
31. bře 2023

Vadilo by mi to, ale dneska se dá každá kérka předělat, takže bych šla touhle cestou

kristyneckaa27
31. bře 2023

Vadilo. Za prvý neuznávám si tetovat partnerovi jméno,či datum narození třeba. A jako mít třeba sex a u toho se mu kouknout na ruku kde má třeba Alexandra,tak by mě to asi přešlo 😁 jo jsem trochu žárlivá,ale tohle za mě ne 😁 minulost máme každý, bývalky mi nevadí ale dívat se na její jméno každý den na mém partnerovi to by nebylo nic pro mě