Věčně uraženej chlap. Co dál?

13. čer 2020

Ahoj, jsem s chlapem 5 let. Věčně se kvuli prkotinam urazi, nebo se z ničeho nic nebaví treba nekolik dní. Popravde po letech uz mi dochází nervy. Sex 1 za mesic a to jeste kdyz ho pomalu premlouvam:/ city, pusa, obejmuti nehrozí z jeho strany. Uz prvni manželství mu zkrachovalo kvuli tomuto co jsem psala :/ promluvit nema vyznam protoze za vse mohu ja . . Poradnu nechce. . Pritom se ja se snazim na 200%aby vse fungovalo v domacnosti o syna postarano. Vse co potreebuje udelam, ale kdyz chci ja trva mu to rok :/ od rana se zase nebavi a sel radeji do garaze neco delat . takja nevim co dal :( unavuje mi to silene

cherie24
13. čer 2020

Já jsem taky odešla i s malým mimčem a popravdě je mi o hodně líp 🙂 Sice je to bez chlapa někdy náročné sama s prckem a ex se mi ještě neustále snaží házet klacky pod nohy a znepříjemňovat mi život, i když on už má dávno jinou. Ale dokud jsem s ním byla, tak jsem byla pořád unavená, neměla jsem na nic energii, v noci nemohla spát a přes den usínala. Teď se věnuju sobě, nejsem ve stresu z toho, že mám mít navařeno a po někom neustále uklízeno. Chodim sportovat s kočárkem, když malá spí, tak si i ráda zacvičim. A můžu si říkat, že třeba se objeví někdo nový a fajn a i kdyby ne, tak se opravdu netrápim. Sama už teď nebudeš a to mimčo ti dá ohromnou sílu to zvládnout a když se na mě malá směje a tulí se ke mě, tak osaměle si teda rozhodně nepřipadám 🙂 víc osaměle jsem si připadala ve vztahu než teď sama s dítětem...

cikitkapb
13. čer 2020

Promiň, ale jak jsem to tak pročítala, napadlo mě jediný... proč s ním vlastně jsi? Neváží si toho co doma děláš, neváží si tebe, když tě podváděl... A odpověď „Kvůli dětem“ neberu. To je alibismus. 🤔

klokanka31
13. čer 2020

A to je možná ta chyba, že se o něj až moc staráš. Možná kdybys dala zpátečku a začala ho ignorovat, byl by jiný.

sudylichozrout
13. čer 2020

Nejak nechalu, proc s nim jeste jsi. Nevazis si sebe, tak si te nevazi ani on.

nagojka
13. čer 2020

jo taky tak...ja sem s pritelem sest let..je o 13 let starsi...je to desnej puntickar a perfekcionista...taky se snazim vsechno delat na 200% ale he to malo...hadame se bud kuli sexu nebo kuli tomu ze na neco zapomenu jednou do mesice treba atd...asi to neni tak sileny jako u tebe ale je to taky desny...takze chapu a dokazu si predstavit jak se cejtis...drzim palce a pevne nervy...

orisek56
13. čer 2020

Taky jsem vytocena. Muj uzasny chlap, ktery je jinak hodny, laskavy, pracovity a rozumny me dneska nasra. Do vyvrtky. Nevim co se poosdni dobpu deje. Zrejme je psychicjy vyrizeny jako ja z nasi situace a dre vic a vic, aby ji vyresil... Akorat se udre. Dneska predvedl nepochopitelnou vec... Byli jsme na jedne akci, a pak se s urcitou skupinou lidi stavili na obed do jednoho hotelu. Po obede jak bych to rekla nas zahltila pulka lidi, ze se chce nekam podivat. Manzel nastoupil do auta k znamemu, protoze ten mu chtel ukazat svije nove auto. Jenze co cert nechtel, ja nemohla cekat, tak jsem nahodila deti do auta a vzala tu druhou skupinu na vylet, neznali to tam s.tim, ze on se znamym se vrati a pockaji na hotelu. Manzek si zapomel doma 📱 a tak to bylo horsi. Misto toho, my se do hodinky vratili a ten muj blazen zmizel. Jen mi znamy rekl, ze se sel projit nevi kam. Tak ja ho zacla hkedat. Pak mi prisla z ciziho cisla zorava z nemocnice ktera je o 11 km dal, ze pan na recepci prosi, abych pro nej dojela.... Muj muz, se vydal do dalsiho mesta..... Ted me starsi dite zaclo radit a behat po hoteli, nemohla jsem ji chytit. Kdyz jsem ji zacla tahmout ze soechame, pocurala se urpsitred chodby. Ja nasrana jak dlabany necky, jela jsem pro nej a pak rovnou domu a od te doby je ticha domacnost. Ja absolutne nechapu, co ho k tomu vedlo. A jsem tak nasrana. Jo chapu, ze je toho na nas moc, nespime, makame drene, litane, takze jsme ustvany. Ale jako...

sonaxoxo
13. čer 2020

@nagojka no to je taky material! V podstate se staras o jeho domacnost! Kdyz je takovej perfekcionista,tak bych na tu jeho domacnost ani nesahla!Abych mu naahodou neudelala neco spatne!Takovy lidi fakt miluju...💋

tasimia
13. čer 2020

@orisek56 co takhle si s ním o tom promluvit? Jako já nevím, já mám někdy dojem, že řešíte naprosté prkotiny, teda aspoň tohle pro mě prkotina je, já bych jela pro chlapa a byla ráda, ze je v pořádku, nevíš co se stalo, když si ho tam nechala se známým. Prostě chlapům když je toho na ně hodně někdy rupne v bedně, udělají něco co by normálně neudělali, ale rozhodně jim nepomůže Tichá domácnost. Já sama s tím mám zkušenosti - manželovi když umřel taťka, tak normálně nepije, tak se ožral jak pes, skončil na záchytce no hanba mluvit. Přijela jsem pro něho objala jsem ho a mluvila jsem s ním o tom, prostě nemá cenu v těžké situaci ( s tchánem měli opravdu naprosto úžasný vztah, takže už to, že byl nemocný bylo pro nás složité období) řešit blbosti.

sonaxoxo
13. čer 2020

Zakladatelka podvadena a deptana..jak pisou ostatni,sel by hodne rychle. To bych byla radsi sama,nez tohle...ale z tveho psani citim,ze na to nemas,ho opustit! Jen takovy povzdech.

cherie24
13. čer 2020

@klokanka31 nevim jestli by to tazatelce pomohlo, když už je situace takhle blbá, ale je to tak. Chlapi o tohle vůbec nestojej. Když má ženskou moc jistou ztrácí o ní zájem. Já bych mu taky snesla modré z nebe. Doma jsem uklízela, každý večer měl večeři, ještě jsem mu blbka dělala svačiny do práce a on mi pak zdrhnul se slečnou, která mu doma ani hrnek neumyje. My ženské jsme prostě hrozně pitomé tady v tom, přitom chlapi o to fakt nestojí. Není to pro ně vůbec sexy mít doma vystresovanou uhnanou ženskou, která spíš připomíná jejich matku než partnerku

sonaxoxo
13. čer 2020

@cherie24 rekla bych,ze vetsina chlapu chce mit pintlich domacnost,ale k tomu vecne nacancanou cicu,respektive vice cic...s tim podle me neudelame nic.

nagojka
13. čer 2020

@sonaxoxo no jo...taky spoustu veci nedelam,s uklidem mi hodne pomaha za coz sem na kednu stranu rada ze neuklizim celej barak sama..ale je to masakr...nekdy uz to fakt nezvladam a rikam si ze az budeme mit jednou deti,tak to bude jeste horsi a ze se z toho zblazni...a nebo se zblaznim ja...tak sem tak trochu na vazkach ale rikam si,ze se to treba zlepsi a ze je lepsi nez nakek chlao s pivem v kresle a se smradlavejma fuseklema vedle...Kazdy sme holt naky...I kdyz me to vytaci a mrzi me to,snazim se hi brat takovyho jakej je...Pritahuje me,a vim ze kdybych od nej odesla,stejne bych ho chtela...

orisek56
13. čer 2020

@tasimia jestli si myslíš, že já řeším kraviny, tak, si laskavě procti můj profil, i tak, tam, toho mám třetinu z důvodu zachování anonymity. A promiň, ale na mě je toho nalozinp víc než na něm, schytá vám teď broky že všech stran, takže mám právo na to být naštvaná. Ty, si myslíš, že jsem neměla o něj strach? Jela jsem pro něj a málem mě sejmul idiot v BMW. Ale prostě aby kvůli tomu, že on někam zmizí půlku kraje a lesa a my byly všichni ve stresu mi v pohodě neprijde. Má právo si odfrknout aoe tak kurde dám vědět, ze někam jdu a údajně aspoň kam ne? Já na tom nejsem úplně nejlíp, takže než abych to teď rozpytvavala, tak půjdu spát.

sonaxoxo
13. čer 2020

@nagojka vim jedno,lepsi to nebude.Bud se pujde lecit a nebo to bude horsi a horsi.Realita.Ja bych utikala,dokud prave nejsou deti!Mas velkou vyhodu!Vis,co deti dovedou??Ten tvuj se normalne zhrouti...ale zbytecne resit,podle posledni vety jsi rozhodnuta..hodne stesti🙂

sonaxoxo
13. čer 2020

@nagojka jen jeste dodam,jakmile je chlap perfekc.a jsou deti,tak ten chlap bude neskutecne nervozni,nastvanej (agresivni),kdyz nebude mit doma poradek,coz kdo ma deti,je neporadek vecny boj,tak budou neustale hadky!! Jen realita,ty budes ustvana matka,vecne uklizejici po detech a on bude jen resit neporadek a vyptavani,proc si neuklidila..bacha na to!

tasimia
13. čer 2020

@orisek56 je mi líto či něco řešíš okolo, ale tahle situace je pro mě opravdu prkotina. Každý máme neco, každý něco prožíváme. Já mám taky starosti 🙂.

orisek56
13. čer 2020

@tasimia prkotina to není, pokud musím hledat chlapa pul republiky úplně zbytečně, když mohl přenechat aspoň zprávu pro mě co má, v úmyslu, nesvéprávný, snad není a já ho pak bez telefonu hledám hodinu, s jednou holkou pocuranou, druhou malou v náručí ubrecenou, vysilena už pomalu chodit, natož ještě lítat a hledat. Mýt strach kde je, jestli ho někdo nezabil, nebo někde ne zkolaboval. Tohle promiň, ale snad dospělý, člověk už dělat nemusí ne? Já bych to neudělala tohle. Ale to je jedno, ticha domácnost byla naposled před 6 lety, tak proč by pro změnu být nemohla.

1eso1
13. čer 2020

Ahoj. Vždycky když tohle čtu, je mi hrozně úzko.
Ale naprosto chápu, jak se cítíš. Chlap tě má jistou a myslí si, že si může dovolit cokoli a s tebou ani nehne. Naopak se ještě víc snažíš a hledáš chyby sama v sobě. Takhle se nedá žít. Začni si vážit sama sebe a začni žít.
Žila jsem podobně. Pořád jsem hledala chyby u sebe, myslela jsem, že takhle žít je normální. Rozhodnutí odejít odejít bylo strašně těžký, moc jsem se bála. Ale nakonec s odstupem času můžu říct, že to bylo nejlepší rozhodnutí v mým životě. Začala úplně nová etapa mého života. A jsem šťastná já i moje i děti.
Držím ti palce

tasimia
13. čer 2020

@orisek56 to máš pravdu, 11km je celkem dost, že. Ale myslím mít kvůli tomu tichou domácnost, když asi teď máte starosti nad hlavu 😉

orisek56
14. čer 2020

@tasimia to ne, já si o, tom s ním promluvím. Mám právo vědět, co mu sídlo v kouli. Takhle jsem se dřív chovala já doma u našich v pubertě. Teď už jako, matka nemuzu

orisek56
14. čer 2020

@tasimia tal už je to vyřešeny. Klasické nedorozumění. On se naprdl, jak malé dítě, že si myslel, že jsem se já urazila, že jel s tím známým a ne se mnou. Já se Alen neurazila, já spěchala s těma lidma, abychom se vrátili co nejdřív. Prostě klasické nedorozumění.

tasimia
14. čer 2020

@orisek56 no super a vyřešeno, to je důležité, teď ještě vyřešit to ostatní a bude.

tinaprofi
14. čer 2020

přejít to jednou, 2x, 3x oukej, ale nechat to tak bejt a žít v tom je už tvoje osobní volba, gratuluji k výběru

autor
14. čer 2020

Děkuji všem za podporu a pro nektere az nepochopení. Odesla jsem od něj. .bohuzel na ulici a hledam bydlení. Uz me tak deptal ze bych si sla sednout byt tam o chvilku dele. . 5 let zbytecneho casu s parchantem ktery je pro zivot nepotřebny. Nemam nikoho krom kamaradu kdo by pomohl, jsem zvykla se hrabat neustale ze dna. Nepreji to nikomu nemit kam jit:( musim se z toho vyhrabat. Mejte se hezky a jeste jednou dekuji

sudylichozrout
14. čer 2020

Drzim palce, at brzy najdes klid a stesti.

orisek56
14. čer 2020

Zažila jsem to nemít kam jít a přesto jsem se že DNA vyhrabala. Das to i ty.

therezaa
14. čer 2020

Ahoj, přesně takového chlapa mám doma jsme spolu 3roky.
Ze začátku jsem byla hodně nesva z jeho chování. Ač jsme o tom mluvili, žádná změna nenastala. A já si uvědomila, ze každý je nějaký a po předešlém manželství a vztahach až na to, ze se urazí, nemluví a neumí moc sám mi dat lásku najevo. Tak i přesto s nim chci být. A když mi něco chybí, tak si o to řeknu : “teď se tulime” “teď se pusinkujeme” a paradoxně to funguje.
A další fakt, ze vedle nej jsem se neuvěřitelně uklidnila.

nagojka
14. čer 2020

@sonaxoxo no nastesti to neni tak hrozny jak to asi z meho prispevku vypada...v jinych smerech si spolu celkem rozumime,mame spolecne zajmy,dokazem ai spolu krasne povidat,v postely nam to klape proste pohoda...No a obcas kdyz mu rupne v bedne nebo kdyz ho neco nasere tak si to vyleje...samozrejme kdyby to uplne neusnosny tak s nim uz davno nejsem...ja ho miluju i kdyz je to takovej prudas...tak snad to klapn🙂

babanci
16. čer 2020

@meronym Naprosto přesně. Já kupříkladu nic z toho nedělám,chlapa neobskakuju,nevařím ani nenakupuju. Dělá to on. A máme se rádi už 30 let. O tom to přeci,ženy,není. Chce to trochu šťávu mít a jestli umíte knedlíky zase tak podstatné není. Já je třeba neumím a z masa poznám jen mleté.😀A muž mě přesto na rukou nosí. Možná právě proto.