Využíváte ve vztahu sex jako nástroj k ovládání protějšku?

jbouda
29. zář 2016

Ahoj holky, jak často a jestli vůbec využíváte sex ve vztahu jako nástroj k ovládání protějšku. Ať už jako trest, motivaci nebo obecně pro dosažení svých potřeb. Jak moc je to vědomé? Díky za reakce.

verka4d
29. zář 2016

@jbouda Teda,zvláštní otázka. Ani jsem nad něčím podobným nikdy nepřemýšlela...Jsme s manželem spolu 18 let a naprosto upřímně si nevybavuji,že bych takto vědomě manžela "řídila",fakt ne. Je to vždy vzájemné,pro potěchu obou. Možná někdy to člověku pomůže odreagovat se od nepříjemných myšlenek,starostí a tak vlastně partnerovi pomoct aspoň na chvilku zapomenout na něco špatného,ale to je v tom případě v dobrém úmyslu,ne tak,jak to asi myslíte Vy. Opravdu jsem snad nikdy nepoužila takový způsob pro dosažení svého. Abych snad někoho ovládala,tak to vůbec. Ale ono je to v těch lidech,v povaze...Vy máte takovou zkušenost s partnerkou? Pokud ano,asi to nebude ta pravá pro život...nic ve zlém 🙂

japona
29. zář 2016

@jbouda Nechápu jak to myslíte?
Něco jako za vynesení koše jednou, za vyluxování dvakrát a za vytření podlahy oral?🙂
Nevěřím, že to někde takto funguje..🙂

kacca11
29. zář 2016

Asi nikdy. Sex u nas neni nastrojem manipulace.

jbouda
autor
29. zář 2016

Pravda, poměrně hloupá otázka. Mám jen takový pocit, že manželka něco takového zkouší. A řekl bych, že to od ní nebude vědomý kalkul. Je to trošku protimluv (u normálních lidí) a tak mě zajímají zkušenosti jiných.

monikagurthova
29. zář 2016

@jbouda zajímavá otázka 🙂 u nas doma ale je sex pro potěšeni a ne v zajmu manipulace s manželem 🙂 ale pro zkušenosti bych ti asi doporučila nějaké forum pro muže protože nevěřím ze se najde žena, která by to v případě ze to tak děla přiznala 🙂

jitulka89
29. zář 2016

Já se s tím setkala ale v opačném případě, že mi tohle dělal můj EX 😀 jinak jsem kdysi četla nějakou statistiku a tam tvrdili, že to dělá celkem dost ženských, takže bych se tomu nedivila. Já tohle ovšem nedělám, proč bych se měla připravovat o potěšení? 😀

mr_falko
29. zář 2016

ne, nemam to zapotrebi 😉

tahejhula
29. zář 2016

Primarne ne, primarne mam proste chut si to rozdat. Sekundarne neni spatne, kdyz potom s usmevem na tvari uvari a poklidi. 😁

latkovkybrno
29. zář 2016

Nikdy. Ani by mě to nenapadlo a neumím si představit, že bych se k něčemu takovému snížila. Mého muže miluji a každé naše společné milování je z lásky i po 12letech, co jsme spolu. Dokonce bych řekla, že je to čím dál lepší a jsme si blíž a blíž. Takže ne, opravdu žádný kalkul, přijde mi to hnusné a nízké.

luciilui
29. zář 2016

Ja se priznam, ze ne pro neco, ale spis odepreni jako trest. Ale ani to neni moc vedome-spis kdyz se pohadame a nejak mi ublizi nebo ukrivdi je logicke ze jsem pak nastvana a nic neni. Ale to takhle maji snad vsichni ne? Pochybuju ze by slo "ok, ted mame sice tichou domacnost ale muzem na to skocit kdyz mas chut a pak budem v ukrivdeni pokracovat"

nutricnihodnota
29. zář 2016

@jbouda Jelikož můj manžel není pes, ani zlobivé dítě, tak ho netrestám. Když něco chci, tak si o to slušně řeknu a ještě se mi nestalo, že bych to nedostala. Takže ne, sex nezneužívám a ani si moc nedovedu představit, jak by to mělo fungovat. Možná by jste dostal lepší odpovědi, když by jste popsal nějakou konkrétní situaci, protože takhle se pod tím dá představit cokoliv.

shine2015
29. zář 2016

Verim,ze to nekdo praktikuje ...ale neverim,ze by to vedlo k dlouhodobemu spokojenemu vztahu.
Za me ne....

achjonetusim
29. zář 2016

Nevyužívám, ale mám dvě kamarádky které se netají tím že to tak doma mají. Orální sex rovná se parfém nebo kosmetika, striptýz v prádýlku večeřa v právě "in" restauraci (Praha) nebo shopping... a podobně. Nesoudím, konstatuju.

lv
29. zář 2016

Z popovídání s kamarádkami, některé lety odchází, přichází - ano, z části, jako odepření v naštvání (někdy i dosažení svého), když už je nervozní z toho, že to dlouho není a případně se snaží "sbírat body" pomocí, laskavostí; u příležitosti narozenin třeba, to se blbě říká, že se mi dneska nechce, když se někam odklidí děti přes noc, to se také očekává..
Takže ne prvoplánová vypočítavost, chci dárek dám ti, ale určitá forma vyčůranosti v tom je.

kakamilca
29. zář 2016

Pokud to tak vědomě funguje tak to určitě není vyrovnaný vztah. Jinak to, že člověk odepře sex když je naštvaný tak to je asi normální. Každopádně u nás to momentálně funguje tak, že jsme na sebe třeba 4dny naštvaný a pak dostaneme takovou chuť na sex, že jde všechno stranou a začneme se na sebe zase smát. Takže bych to viděla hlavně na usmiřovací sex 😀 S oblibou říkáme s manželem, že se prosexujeme ke spokojenému manželství 😀

jbouda
autor
29. zář 2016

Díky všem za postřehy. V podstatě jste napsaly to, ci si myslím (u normálních párů). Je to jen špička ledovce. Zvážím příspěvek s celkovým kontextem. Díky.

elvira
30. zář 2016

Naštěstí u nás nic podobného nepozoruju... Ale přemýšlím, jak bych přehodnotila svůj vztah, kdybych "měla podezření, že na mě partner něco podobného zkouší"... 😀

moravanka
30. zář 2016

Kamos mi jednou rekl: si myslela ze me potresta, ze nebude sex. Haha, tak jsem si vrzl jinde.
Takze i takove muze byt pro chlapa reseni.

stopobezite
30. zář 2016

Já bych k tomu řekla, že i s kamoskou jsme se shodly, že když mají chlapi více sexu, jsou hodnější a víc štědří. Takže občas se dá pomocí sexu něčeho dosáhnout. Ale jestli to je manipulace, to nevím, to je moc silné slovo.

lichtakova
30. zář 2016

@stopobezite 😀 myslim,ze jo. Ale mam pocit,ze kdyz jde o manipulaci v sexu,ze je to spis o odpirani....🙂

dyslovka
30. zář 2016

Abych neco ziskala? - rozhodne ne, protoze kdyz neco potrebuji nebo chci, slusne se zeptam a dostanu to.

Jako trest? - rozhodne ne. Nehadame se, nedela nic, za co bych ho mela trestat.

Jestli to nekdo dela vedome, tak si v podstate ,,vydelava,, (obchoduje) svym telem a to mi osobne prijde zvracene a hnusne. To muze jit rovnou delat devku 🙂

vrabcak0007
30. zář 2016

ty bláho! jak ráda bych! ten můj je na to totiž ideální adept! sex a pak plnej žaludek a rozkrájel by se! bohužel se na to nezmůžu..kolikrát si i nadávám, že na tom nic není, holt mě maminka blbě vychovala..měla bych se jak v bavlnce...a s plným pytlem je nerudnej, milion keců na všechno...jenže na to holt nemám koule ☹

enalga
30. zář 2016

Mno, osobně teda nevím, jak by se tím dal někdo ovládat ( pokud zrovna není BDSM ). Ale připomíná mi to vtipnou situaci, kdy se děťátko ptá maminky, jak se dostalo miminko do bříška. A ta maminka povídá, že jí dal tatínek semínko. A děťátko se ptá : " A tos to semínko musela spolknout?" V tom se ozve tatínek z koupelny : " Ne, ne, to maminka musí, jen když chce nový kožich" 😀
Jinak odpovím: Ne, neovládám svého manžela sexem 🙂

kajalka
30. zář 2016

@japona Hehe, to by u nás byly podlahy vytřený 3x denně 😀

kajalka
30. zář 2016

Ale jo, manipuluju. Když chci mít doma jó pohodu, musím chlapa nakrmit, obšťastnit a nejlíp mu večer ještě přihodit pivko

andelka
30. zář 2016

Úplně vědomě určitě ne, ale pokud chci aby vztah fungoval a bylo nám v něm dobře, tak fungující uspokojující sex je jedním z předpokladů.Ale funguje to tak i naopak, i já jsem bez sexu protivná, smutná,náladová..Prostě to musí klapat a zájem na tom musí mít oba.

dyslovka
30. zář 2016

@enalga: to bylo dobre 😀

salot
30. zář 2016

Teda, to je dotaz. Jako by to tak ženské měly obecně dělat. To snad ne.🙂 Pravda, užívám sex ke spokojenosti partnera. Když bude spokojený, bude i lepším partnerem. JE to manipulace?

eldrag
30. zář 2016

Souhlasim s tvrzenim ze pokud ma chlap dostatek kvalitniho sexu a jeho choutky jsou uteseny je pozornejsi milejsi a ochotnejsi v domacnosti , vztahu atd. A znam spoustu holek co odepiraji sex z duvodu pomsty,trestu, zadostiucineni..

lichtakova
30. zář 2016

@eldrag no presne,i jak pisou holky,kdyz je jidlo a techtle,tak je pak rozhodne vetsi pohoda...ale to je i muj zajem,takze jsou snad spokojeni vsichni. Porad premyslim,jak to tazatel myslel...ale to se nedozvime 😉