Žárlivost. Je to normální?

kikina992
20. lis 2020

Ahoj všem. Můj přítel strašně žárlí, dnes to bylo neúnosné. Všiml si náhodou cizího jména na mém facebooku a nastala strašná scéna, že jsem pí.a...že se mr...am...přitom šlo o dávného kamaráda s kterým jsem v životě nikdy nic neměla, byli jsme spíš jak sourozenci ani jeden jsme se druhému nelíbili ani jsme se nepřitahovali nic tam nebylo... nevím už jak se před ním mám obhajovat, neveří mi, ale nikdy neměl důvod mi nevěřit, jsem mu věrná od začátku našeho vztahu. Když ho to takhle chytne je na mě hodně zlej, trpím zachvaty úzkosti a dneska mi řekl, že ho moje stavy nezajímají.... hned pak říká komu všemu se v práci líbí a kdo na něj kouká, a že jde psát svým bývalkám apod.. chce mi nějak ublížit ale já mu neubližuju. Má přístup do mého mobilu. Na profil toho kamaráda jsem se dívala když můj chlap hrál do rána hry, což dělá poslední dobou často, bylo mi jen smutno nic víc, ani jsem mu nenapsala zprávu. Prosím, poraďte mi. Je to normální? přijdu si jak blázen nevím jak se obhájit. nevím jak dokázat, že jsem nic špatného neudělala.

sudylichozrout
21. lis 2020

@kikina992 Tak to je vtipne. Tak rychle pryc 🙂

themuffin
21. lis 2020

@kikina992 to jsi mu řekla moc pěkně!! 👏👏

drakenn
21. lis 2020

Nebuď kikina a zdrhej!

adelafri
21. lis 2020

Jeden čas jsem byla v roli tvého chlapa, sice ne až takhle, ale částečně ano, a upřímně se divím, že se mnou chlap zůstal, časem jsem se srovnala a ted uz jsem srovnana a v pohodě
Zkus si s ním promluvit a kdyz to nepůjde po dobrém tak pohrozit, že pokud to neskončí tak odejdes, buď ho to cvakne nebo ne

giax
21. lis 2020

Před mym manželem jsem měla skoro 5lety vztah ( bez dětí) s mužem jako je tvůj. Nejvíc narcistického debila jsem nezažila. Co popisujes moc dobře znám. Stupňovalo se to tak, že po taji mi koukal do telefonu a ráno mě vzbudil, co to má znamenat a kolik to chlapů v tel seznamu mám. Vždy přečetl dle abecedy jméno a musela jsem říct, kdo to je a co s ním mám. A u slova kamarád mi číslo smazal. Vyhrožoval mým kamarádům, že mi nesmí psát a volat jinak si je najde. Když byl na mě naštvaný za nic...bylo to poznat i v sexu. Hrozně mě při tom mlátil. Chodila jsem s modřinama do práce. Nesměla jsem ani ceknout, že se mi to nelíbí. To bylo ještě horsi. Z legrace do mě kopal z postele. Když se na mě naštval, musela jsem spát na zemi ne v posteli. Řval na mě, jenom kvůli tomu, že jsem omylem do hrnce natocila teplou vodu a ne studenou na vaření, že je v tom hodně bakterií. Hledal si ty nejdebilbejsi záminky mě servat. Byl neskutečně žárlivý. Ale když jsem s ním a jeho kamarády šla na diskotéku, spíše, když mě vzal s sebou jinak jsem musela být většinou doma, predemnou flirtoval s holkama, a když jsem mu řekla, co to dělá, tak ke seřval. Bohužel jsem byla tak zdeptaná a psychicky na dně, neměla jsem v tu chvíli kam jít pořádně, tak jsem byla s ním. Měl mě jen na ukazování, ale choval se ke mě jít jak k psovi. Já říkám jedno, pryč okamžitě. Milující muž si nedovolí sebemenší věc z toho, co popisujes. Utekla jsem doslova od něj. Našla si mého pana božského a jsme spolu v lednu už 5 let a máme 3,5 letou holčičku. Můj manžel je opravdu nejlepší chlap a táta na světě naprostý opak toho debila. Přeju ti jen to nejlepší a nenechej sebou už vorat. Měj hrdost!!

kikca88
22. lis 2020

@kikina992 nedělá náhodou u policie?