Co k Vánocům roční holčičce?

13. lis 2021

Ahoj holky, těchto témat je tu už asi xxx, tak nebudu jiná a ráda si nechám od Vás poradit, co mé roční dceři, měla i svátek a narozeniny, takže dárky už dostala, ale ještě budou Vánoce…
Chci ve směs sepsat, co má, aby se to tu neopakovalo. ☺️
-suchý bazén, stolek od FP, zebru od FP, kostky, zatloukačku, panenku, kočárek, navlékání kroužků, pak takové ty stolečky na zem co hrají, míč, stavící kroužky, hopsadlo, plyšáky, řikanky.. a teď fakt vůbec nevím co.

Koupila jsem jí zatím pyžámko a bačkorky, bude se kupovat ještě odrazedlo, ale pak už fakt nevím co😔
Nechci ji dát jednu hračku, vždy jsme si davali celá rodina dárků dost (jeden dražší třeba mobil a pak ty maličkosti, čaje, káva, chlupaté ponožky atd. ) proto nechci aby měla pod stromkem 2 věci.. i když z toho nemá rozum, my to tak máme každé Vánoce, tak to nechci zavést jinak. S počtem hraček jsme spokojeni, využívá vše. Ráda si hraje, ale prostě už mi došly nápady.

Děkuji za tipy

mamikry
13. lis 2021

Napasa me kuchynka, Lego Duplo, houpacka od Utukutu, boby/sanky, knizky, prokezaci tunel

jaja01k
13. lis 2021

Syn dostal k 1. narozeninám motorickou kostku a s tou si vyhrál opravdu hodně. A pak měl oblíbené zvířátko na provázku, co všude tahal za sebou 😄

klokanka31
13. lis 2021

Co houpacího koně? Hračky co za sebou může tahat na provázku...

jako_mala_holka
13. lis 2021

My třeba v rámci celé rodiny máme pro malou (1,5r) vymyšlené odrazedlo, Albi tužku plus jednu dvě knížky, hrací pianko, Lego duplo a dvě leporela... Stačí bohatě 🙂

michaela666
13. lis 2021

Závěsnou houpačku, tahací zvířátko, tatru ( auto 😃), hračky na pískoviště, activity board a zabalené plenky a různé krabice...To budou dárky u nás ( od celé rodiny). Dcera bude mít rok v lednu a k narozeninám dostane panenku.

jako_mala_holka
13. lis 2021

Jinak v roce k narozeninám dostala třeba motorickou kostku, houpaciho koníka, pejskovu sestřičku od FP (toho zbožňuje, zpíváme si písničky) , tablet FP, pár leporel, miluje Malého méďu (Malý méďa nechce spát, atd... Jsou 4 knizecky), pak taky Hádej, jak moc tě mám rád, poslední dobou ji bere i prasátko Peppa 😁

areh
13. lis 2021

Co gumové skákací zvířátko. Máme koně. Syn ho dostal k 1. narozeninám a blbne na něm ještě ve 4 letech.

radkazenklava
13. lis 2021

Doporučuji kuličkodrahu Trihorse, syn dostal loni na Vánoce..(to měl 15m ) a je to i po skoro roce jedna z nejoblíbenějších hraček...

autor
13. lis 2021

Děkuji moc holky, ty boby bych mohla, ty mě nenapadly 🙂
Duplo jsem si taky říkala, tak super, děkuji všem 🥰

@areh Toto právě bude mit🥰

korin
13. lis 2021

Syn tehdy dostal obří pytel kukuřičných křupek 🙂 Co třeba activity board?

peobaj
16. lis 2021

podívejte se na dětské lampičky Sdeko - www.sdeko.cz. Mají skvělé silikonové lampičky, BPA free, takže i pro ty ročňáky či menší. Děti do lampiček plácají a tím si mění barvičky. No a ještě k tomu jim posvítí na dobrou noc🙂... My máme doma už 3.lampičku. Starší syn teď ujíždí na hrající lampičce, kde si přes bluetooth poslouchá hudbu. Měli jsme slonečka na noční stolek ke kojení a králíčka....je to aspoň trochu netradiční dárek 😀 😀...