Co kupujete rodičům k Vánocům?

nataska_ka
16. pro 2015
Uživatel nataska_ka je nedůvěryhodný
Je možné, že nejde o reálnou osobu, ale o profil nebo více profilů vytvořených za účelem propagovat konkrétní výrobky/služby nebo účelově manipulovat diskuzi. Podívej se na příspěvky od nataska_ka.

Holky už jsem zoufala, co kupujete rodičům. Naši všechno mají a co nemají, to si můžou koupit. Problém je, že co by chtělil stojí kolem 5tis. to si nemůžu dovolit. Nemáte nějaké nápady, je jim v průměru kolem 60 let a nemají žádné koníčky. Dárek aby byl v hodnotě cca 2tis. pro oba. Budu vděčná za všechny rady 🙂 děkuju a veselé vanoce

atinkaa
16. pro 2015

@nataska_ka ahoj - za mna darceky maju byt pre radost - radost ma robit to, ze to chystas, tiez to ze to prijimas 😵 vsetko ostatne je za mna cudne a nepochopitelne.
Neviem ale ak Vasi maju vsetko a vedia ze ty mas limitovane zdroje tak ti naznacuju ze im mas kupit cosi co je tazko nad rozpocet?
Alebo je to len Tvoj pocit ze by to chceli?

nechaj sa viest pocitom...obcas ludia maju pocit, ze ten alebo ta ma vsetko.....boja sa ci ocenia i cosi co nie je len drahe, znackove, luxusne....neviem ake trendy a mozno ocenia i nieco do coho investujes svoj cas, svoju pracu, nieco zo seba....nemusis im hned cosi vyrabat...mozno to moze byt nejak krasne pripraveny akoby darkovy poukaz v ktorom bude sprava kde sa pojdete pozriet spolu, moze to byt miesto ktore je nejak vzacne pre Vasu rodinu, pre Vas. Alebo to mozu byt krasne zhmotnene spomienky, fotokniha....nieco co bude srdcu blizke a potesi. Nieco od vlastneho dietata darovane s laskou ich musi potesit i ako 60tnikov bez konickov 😉
Drzim palce nech cosi vymyslis a nech je to len a len Vase.

steffi23
16. pro 2015

@1lenuska1 Parfém je Nino Cerruti 1881 -stál 550, lístek na muzikal Duch (senior sleva) 400Kc, vitaminy 600Kc. Kvuli detem kupuji jen přes net, ale myslím, že radost udělám velkou. 😉

zaludova
16. pro 2015

A co poukaz na masáž, nebo nějaké lístky do divadla/na muzikál...nebo společný víkendový pobyt jestli by jeli...za 2k se určitě dá sehnat hezký 🙂 a ještě mě napadl kávovar, jestli teda mají rádi kávu 🙂

topinambur
16. pro 2015

Jojo u nás je to taky podobné...Mají všechno, a to co chtějí či potřebují, tak si raději našetří a koupí vždy něco, na co prostě nemám:D. Takže já vždycky vymýšlím takové drobnosti, co je potěší. Lístky do divadla, knihu apod. Loni jsme se skládali se sourozenci a koupili jim wellnes víkend. Letos jsem zvolila něco jednoduššího. Nechala jsem udělat speciální ozdoby na přání (normálně skleněné koule s nápisem mamince, tatínkovi, babičce apod.) jsou fakt krásné 🙂 a pak ještě vánoční balení šťáv. Mají rádi džusy a šťávy, takže jsem zvolila trošku zdravější variantu přírodních šťáv Vitaminátor 🙂. No a dneska jdu jen dokoupit nějaké pyžama, pro oba 🙂

lucisusi
17. pro 2015
Uživatel lucisusi je nedůvěryhodný
Je možné, že nejde o reálnou osobu, ale o profil nebo více profilů vytvořených za účelem propagovat konkrétní výrobky/služby nebo účelově manipulovat diskuzi. Podívej se na příspěvky od lucisusi.

já děti nechám vždy nafotit v atelieru paní Šebestové a pak našim děláme kalendář nebo knihu. Rozhodně to není nijak finančně náročné.

novynka
17. pro 2015

my máme poukaz na rodinné focení, kde se můžou vyfotit sami, s námi dětmi, i s vnoučkem.... jako druhý dárek jsem nechala udělat hrnečky se jménem Dědeček Jindřich, Babička Hanička :D za celou dobu, co jsou prarodiči, ještě prarodičovský hrnek nedostali ;)

anetka1701
17. pro 2015

My dáváme kalendář už mnoho let :o)

Tchýni i mámě jsem koupila omalovánky s pastelkama - mámě poprvé, tchýni dokupuju další, protože už něco dostala k narozkám a byla nadšená :o)

Tchánovi jsem se letos rozhodla udělat dárkovej balíček trvanlivejch dobrech a kvalitních salámů, nakládanou šunku, klobásy... Taky to je člověk co si všechno koupí sám, tak se nebudu s ničím vymýšlet a tohle mu fakt udělá radost :o)

No a pak jsem koupila hodně dobrou a kvalitní čokoládu a tu taky nějak pobalím a dám jmenovky... Prostě jídlo hýbě světem :o) Udělá radost, sní se a nesedá na něj prach :oD

magdalenax
17. pro 2015

Tak u nás, - maminka dostane svetřík a nevím, zda je to toaletka či eau de parfum a ke svetříku korále. Tatí košili, vodu po holení a deodorant, jo a myslím, že ještě pěnu na holení. Cenově se to snažíme jakoby vyrovnávat, i když je to ve výsledku nesmysl. Oba dostanou jen tak přívěsek s nápisem, jen tak pro radost, prostě blbinku. Koupili jsme jim v levných knihách pokladničku, to zlaté prasátko a do ní dáme tisíc korun a hotovo, + ještě nějaké blbinky kolem, také jsem třeba zapomněla, že máme pro ně nůž z Lidlu

japona
17. pro 2015

@nataska_ka Kazdorocne kupujeme babickam lístky do divadla. Bud predplatne (ze si vyberou představení sami) nebo rovnou lístky. Je to vdecne, nechytá se na to prach jak na nevhodné krámy do domacnosti, a cena je variabilní dle možností dárce či žánru (činohra v malem divadle je za par korun, ale opera v národním je už docela cenovy masakr🙂).

betelgeuzz
18. pro 2015

@bllobie není to tak těžké, dnes jsou na to počítačové programy, nebo na MMB najdeš holky, kterým pošleš fotky a ony ti to za pár korun nachystají k vytisknutí.

nuninove
18. pro 2015

moje mamina dostane krem s kys.hyaluronovou na vypln vrasek pak masazni pristroj na zada s infra svetlem a poukaz na pedikuru, tata dostane pouzdro na tablet, kozenou penezenku a pohybovou hru na ps3 a spolecne jeste kalendar z fotek naseho syna..

evaamy
18. pro 2015

My letos dáváme fotoalbum s fotkama našeho syna.

elu
18. pro 2015

já vám nevím s těma fotkama dětí 🙂 babičky je hlídají co můžou, věřím, že je milují nade vše...možná by si k vánocům zasloužily něco lepšího než je jejich fotka 🙂)))) Strkat jim děti celý rok a na konci jim dat jejich fotku, mě to příjde až děsivé....ale neberte to zle

evaamy
18. pro 2015

Tak to je od tebe docela hnusne. Navíc my žijeme 300 km od rodiny, babičky vidaji vnoucka jednou za dva měsíce, takže fotky ocení. Teda pokud jsou normální, že.. Jestli tebe fotky děti otravují, tak to tě fakt nechápu.

elu
18. pro 2015

ale já je tak dávám 🙂, ale jako bonus k dárku

betelgeuzz
18. pro 2015

@elu mně mamka vyloženě řekla, že chce na Vánoce zase album fotek, jako každý rok 🙂

bara_doc
18. pro 2015

Mamce thajskou masáž, protože si ji přeje a zaslouží si jí 🙂 Taťka pc - něco o Stalingradu 😀 a jako bonus odlitek synovi nožičky a ručičky ( synovi první vánoce ) 🙂

812014
18. pro 2015

Mamce jsme koupili tricko, konvicku na zalivani kytek (vlastnorucne udelane decoupage) a cokoladu mixit. Tatkovi vitaminy na klouby, kosmetiku z vytazku z piva 😀 a taky tu cokoladu. Pro oba jeste hrnky na kafco ktere pokreslily deti fixem na porcelan.

mpbk
18. pro 2015

@nuninove mohu se zeptat o jaký krém přesně jde? Máma byla na výplni vrásek touto kyselinou a tohle by mohla být ještě fajn doplněk

petrastudio
18. pro 2015

Mamině jsem koupila přívěsek na Pandoru a radiobudík, taťkovi poukázku na nářadí a sofshelové kalhoty a ještě bych jim ráda koupila něco společného-výlet,pobyt,relaxace, lázně..ještě nevím :o))) jo a společně mají nástěnný kalendář, kalendář s dětmi jsem letos nestihla, tak ho dostanou v lednu :oD

petrastudio
18. pro 2015

@mpbk luxusní krém s kys. hyaluronovou má Alcina-je TOP :o)

kacca11
18. pro 2015

@elu tak ono je to o tom, ze musis zvazit komu fotky dat a komu ne. Pro nekoho je to ten nejlepsi darek, pro nekoho nejhorsi. Ro je vzdycky o tom vymyslet to individualne.

nuninove
18. pro 2015

@mpbk myslim ze to bylo tohle uz to mam zabaleny :D koupila sem normalne v drogerce v tescu https://www.google.cz/search?q=loreal+s+kyselin...

zuzineckah
18. pro 2015

tchýně dostane telefon a krémy Aven, které používá + kosmetiku od Yves Rocher, tchán fatboye a koš s italskými dobrotami. Naši standardně nechtějí nic, takže dostanou mamina koženou peněženku a kosmetiku (taky Yves) a táta pulovr a stejně jako tchán velký koš s italskými dobrotami.

mpbk
18. pro 2015

@nuninove
@petrastudio děkuju moc, zkusím tu Alcinu 🙂

zuzineckah
19. pro 2015

@mpbk Alcinu používá moje kosmetička a je to velice dobrá kosmetika 😉

erickaben
19. pro 2015
Uživatel erickaben je nedůvěryhodný
Je možné, že nejde o reálnou osobu, ale o profil nebo více profilů vytvořených za účelem propagovat konkrétní výrobky/služby nebo účelově manipulovat diskuzi. Podívej se na příspěvky od erickaben.

@lucisusi
to je dobrý nápad, dostala jsem doporučení na paní Šebestovou a ten kalendář je super nápad pro babičku.Díky za tip

oriell
21. pro 2015
Uživatel oriell je nedůvěryhodný
Je možné, že nejde o reálnou osobu, ale o profil nebo více profilů vytvořených za účelem propagovat konkrétní výrobky/služby nebo účelově manipulovat diskuzi. Podívej se na příspěvky od oriell.

@nataska_ka Nataško takovým lidem se opravdu nakupují dárky hodně špatně. Já jsem rezignovala a nechávala jsem dělat na tiskni-online.cz fotokalendáře pro prarodiče a rodíčum obrazky s dětmi. Oni si to nevytisknou a pořád si stěžují, že jim nedáme žádné fotky, že máme všechno jenom v počítači

magdalenax
25. pro 2015

Letos jsem to vyřešila takto, maminka dostala svetřík a k němu korálky, domácí balerínky, toaletní vodu, tatí dostal košili, pánskou kosmetiku na holení a po holení, ještě oba nějaké blbinky, nůž za nákupy z Lidlu, a pokladničku - zlaté prasátko s padesátikorunama v hodnotě tisíc korun

lucisusi
18. led 2016
Uživatel lucisusi je nedůvěryhodný
Je možné, že nejde o reálnou osobu, ale o profil nebo více profilů vytvořených za účelem propagovat konkrétní výrobky/služby nebo účelově manipulovat diskuzi. Podívej se na příspěvky od lucisusi.

já letos dostala krásnou přebalovací tašku s pratelnou podložkou z Aestheticu, je krásná tvoří mi set i s fusakem.