Dárek pro kluka 6 let. Máte inspiraci?

petma112
20. led 2022

Dáte mi, prosím, inspiraci, co dostali vaši kluci k šestým narozeninám, potažmo sedmým? Věřím, že tipy se budou hodit nejen mě. Děkuji!

sorboni30
20. led 2022

@petma112 ahoj.. kluci dvojčata oslavili zacatkem ledna 7 narozeniny. Dostali knihy od Albi (albi tuzka) coz byly Kniha pro skolaky, Ted uz to vim. Hlavne jsou z toho nadšení,protoze je uvnitř knihy Vojtíšek který vse vysvětluje..jeden ze synu se jmenuje Vojtíšek. Jinak pak dostali Albi svetelny globus, hru hokej na stul, hodinky s gps a volanim + drobnosti. A delala jsem barevné mufiny a dostali kazdy dort..

mischel117
20. led 2022

Syn dostal pc od nas.od babičky hokejove povlečení a od tety peníze na hokejovy batoh .máme doma hokejového šílence. Auticka a hracky ho nebavi. Prostě hokej na jakýkoliv způsob.

terkync
20. led 2022

@petma112 u nás frci lego, spis zalezi co dane ditko bavi. Muj malej rad stavi. Dostava i k svatku. Ale v jeho veku se ho prostě ptam co by rad. (neco nohama na zemi samozrejme) 😄 zatim je legu verny 2 roky. Je mu čerstvě 7.

areh
20. led 2022

@petma112 synovci budu dávat Perplexus začátečník. Měli by 5o zvládnout i 6leté děti. Jinak u nejde vede lego

karolin89
20. led 2022

Můj synovec dostal Tlapkovou patrolu, to teď hodně u něj frčí a hodně ty chytré knížky od Albi. Je super vidět, jak ho to vzdělává a všechno ví, musím říct, že u některých knížek jsem se přiučila i já sama 😀

krisstina93
20. led 2022

No krom lega, Albi knížek k tužce atak, si náš prvňák teď přeje freestyle koloběžku (má takovou obyč a chodí na ty rampy, tak chce pořádnou), pak chce dres a celkově vybavení na fotbal. No a vedle neslapnu ani třeba nějakou hrou, ať už na počítač/ Xbox (tam mají úspěch ty lego hry) nebo nějakou deskovou.

mamikry
20. led 2022

@petma112 Co třeba nějakou deskovou hru? U nás od Vánoc u skoro sedmiletého frčí Karak a k narozkám nejspíš dostane Plyšovou hlídku.

hanyzka11
20. led 2022

Náš syn je hodně na auta a lego. Takže největší radost už několik let z Lega, Brudru a různých strojů na ovládání. Samozřejmě je fajn i něco na sport kolo, koloběžka, brusle. A i ty deskové hry jsou fajn - baví nás již zmíněný Karak, pak je super Carcassonne, nebo máme rádi Loupežníky, kde se dítě učí jednoduché počty. Teď máme několik nově Aktivity junior, příště asi Dostihy a sázky. Her je spousta.