Dárek pro tchyni do 500 Kč. Máte tip?

amalka2022
3. kvě 2023

Prosim o inspiraci na darek, pro 68 letou babicku, která nema zadne konicky, jen pije a kouri, ma cukrovku.
Max do 500,- (take nam dava k narozeninam 500,-, tak proc tuto tradici porušit, ze)
Nejake vylety, mani - pedi, kadernik, obed, neprichazi v uvahu, neni ochotna vytahnou paty dal, nez do obchodu.
Potrebuji neco, kde nebude jasna cena. Vyber darku je na me, ale pritel chce, aby to bylo aspon za 1000,-
Coz je mi proti srsti, takze neco za 500, - s tim, ze reknu, ze to stalo 1000,prosim o pomoc, nic me nenapada
. Dekuju

sanyy22
3. kvě 2023

@amalka2022 já třeba nechávám dělat narozeninové noviny, a zatím to mělo úspěch.

lv
3. kvě 2023

Knížka, poukázka treba do lékárny, balení něčeho na klouby, předplatné časopisu, jestli peče/ráda vaří tak třeba něco k tomu.. Za 500 kc dává ona, každému jednotlivemu členu rodiny? Takže to není ve vysledku 500/rok, ale treba 1500? Taky chapu, že muž pracující a vydělávají chce dát mámě za tisícovku.. Fixlovat to o polovinu hodnoty je dost (neřeším rozdíl 100, 200..)

tridvajedna
3. kvě 2023

Dárkový koš s potravinama, dala bych tam láhev vína, klobásku, sýr, oříšky, kafe... Když vybereš věci v akci, určitě se do 500 vejdeš.

tereza0111
3. kvě 2023

ja bych preci jen zvazila tu Pedi - najdes i takovou, ktera prijde za ni domu a pro cukrovkare je ta spravna pece o nohy hodne dulezita

bara88
3. kvě 2023

Já Teda nevím ale proč chceš chlapovi lhát? Chcete svoji mamce dárek za 1000 tak ať ho dá ne? Řekla bych ale ať vybere ,třeba dárkový koš a nebo peníze

palja
3. kvě 2023

Taky bych udělala dárkový koš 🙂

krisstina93
3. kvě 2023

Udělej dárkový kos, kdyz pije, tak tam dat nějaké oblíbené pití a něco na chroupani k tomu. Ale ten popis mě rozesmal, je jen doma, pije, kouři a má cukrovku 😅

zelenaesmolda
3. kvě 2023

@amalka2022
Chudak tchyne s tvym pristupem.
Jestli ona dava kazdemu z vas 500 tak je to ve vysledku vic nez ta 500 tak nevim proc se tim ohanis.Navic srovnavat prijmy duchodkyne a pracujiciho paru a teda financni moznosti ohledne darku je mimo misu.
Ze te hanba nefackuje takhle to prepocitavat a jeste chtit lhat chlapovi.U svych rodicu to delas stejne nebo mas takovy postoj jenom vuci tchyni?

barmil
3. kvě 2023

@amalka2022 to je fakt ubohý. To ji celý rok jen tak nic nekoupis? Doufám, že jsi troll.

mourovatakocka
3. kvě 2023

@amalka2022 Já když nevím, udělám dárkový koš, většinou takhle po akcích nakoupím relativně dražší pochutiny dlouho dopředu a pak už jen dárkově zabalím. Pokud můžu, dovolila bych si ale nevyžádanou radu - co já se takhle nakupovala a navymýšlela dárky pro potenciální tchýně, protože chlapi byli neschopní vymyslet něco sami. Dneska bych se na to vykašlala. Mimochodem, pokud její jediné zájmy jsou kouření a chlast, s penězma na tom tak bídně nebude - a pokud jo, je to její volba. Rozumím ti, že nechceš ubírat z rodinného rozpočtu, pokud nemáte extra super vztahy, ale snadno by se to mohlo otočit proti tobě, to pak nemá moc smysl, však to není každý měsíc.

levandule_k
3. kvě 2023

@barmil Zase nevíme, jak se k ní tchýně chová, někdy jsou tchýně dost zlé. Já v botách
@amalka2022 nechodím.

bara88
3. kvě 2023

@levandule_k to je docela jedno jak se chová tchyně ale jak se chová ona ke svému chlapovi?

barmil
3. kvě 2023

@levandule_k i kdyby, pořád je to matka mého manžela, babička mých děti a myslet si můžu co chci. A ano, take jsem si s tchyni zažila svoje, ale jdu a jen tak ji privezu kytku ,koupím bonbonieru, kafe. Ona taky dětem da domů kolac, domácí vejce, sladkosti...přijde mi to normální

barumrallyebum
3. kvě 2023

Myslim, ze ten darkovy kos je dobry napad. Muzes si ho i poskladat sama a dat do toho muzes i co mas doma a nehodi se ti to, takze usetris. Na to maslu a nazdar.

pavelkamat
3. kvě 2023

Nechala jsem udělat kytici z mýdel. Nádherně to vonělo a vypadalo to moc pěkně. Mýdla po nějaké době použila.

petaov
3. kvě 2023

Sama si neřekne, co chce? Moje tchýně si přeje většinou něco na pleť. Má ráda různá séra a olejíčky s kyselinou hyaluronovou. Pak má hodně ráda kočky, tak vždycky koupím něco s kočkou - talířek, šál, nákupní tašku...

marea2000
Odpověď byla odstraněná
Zobraz
marea2000
Odpověď byla odstraněná
Zobraz