Děti narozené ve stejný měsíc, kdy slavíte?

delphyls
5. črc 2017

Holky, kdo má děti narozené ve stejný měsíc nebo blízko.? Kdy a jak slavíte jejich narozeniny? Dcera bude mít rok začátkem listopadu a syn je v druhé půlce listopadu, tak nevím kdy to slavit.? Obzvlášť teď když jsou ještě malé. Jak to máte?

kkubikula
5. črc 2017

Synove jsou od sebe cca 14 dni a kazdemu delame a budeme delat narozeniny zvlast.Nenapadlo mne 1.narozeniny spojit s 7-letym synem.Hlavne je to pro deti dulezity den.My jsme s manzelem o 3 dny,takze nase narozeniny slavime dohromady.Jsme vsichni po sobe do 1 mesice.Behem 1 mesice delame 3 oslavy.

drzticka81
5. črc 2017

syn se narodil koncem dubna,prvni dcera koncem kvetna-my si delame malou oslavu vten den-upecu dort, sampus, chlebicky-dame darky a pakpodniknem neco pekneho,nevsedniho-zoo,aquac apod. a nekdy mezi jejich narozkami delame oslavu pro ostatni cleny rodiny, tam maji slavnostni dort, oslavu, darky od ostatnich (aspon jich nemaji tolik najednou)-takze maji jednu velkou spolecnou oslavu .....ted senam narodila druha dcera zacatkem cervna-a budem to delat stejne 🙂))jedna velka a jinak kazdyve svuj den....

nynyha
5. črc 2017

jedna dcera je 3.6. a druhá 6.6. a děláme společnou oslavu. Respektive se určí jeden den a přijedou všichni příbuzní, já udělám dort, příbuzní předávají dárky... My jako rodiče přejeme v den narozenin. Vím, že je to asi blbé, a že mi to možná budou vyčítat, ale mě přijde trochu hloupost, aby příbuzenstvo přijelo jednu sobotu popřát jedné, a druhu sobotu popřát druhé...

delphyls
autor
5. črc 2017

@kkubikula to jo, to bych taky dělala zvlášť 🙂 Já mám děti od sebe 2roky

petulemickova
5. črc 2017

Deti jsou v cervnu od sebe o 14 dni a delame jednu oslavu velkou pro pribuzne. My rodice prejeme v den narozenin a dame darky plus mini oslava doma

alkena
5. črc 2017

Naše holky mají narozeniny měsíc od sebe, jsou od sebe o tři roky. Oslavu s babičkama a dědečkama děláme jednu, nemají to k nám zrovna za rohem, tak se dohodneme na jednom víkendu. Každá z holek má svůj dort, svoje dárky, i některé společné. V den narozenin každé doma popřejeme a dáme jeden dáreček, pokud už mezitím byla oslava, tak pak už teda dáreček ne.

superkousky
5. črc 2017

Děti jsou děti 9,10 a 11 ...Celé roky děláme jednu oslavu.

varecka246
5. črc 2017

Viki je 24.3. a malý je 9.4. Jsou od sebe 3 roky a oslava společná-jedna s rodinou a jedna s kamarády a detickama

eloana
5. črc 2017

dcera 27.3. a syn 3.3.oslavu delame zvlast

kkubikula
5. črc 2017

@delphyls I kdybych mela od sebe rok,delala bych zvlast.Nastesti rodina v tom problem nema a vzdy prijedou.

kakackovalenka
5. črc 2017

naše děti jsou 2.7. a 16.7, děláme jednu velkou oslavu, a tak nám to vyhovuje, přijde mi časově náročné dělat dvě oslavy, když naši příbuzní mají pochopitelně další své příbuzné a své aktivity, kterým se chtějí věnovat 🙂

sibara
5. črc 2017

Naše děti jsou v rozmezí jednoho měsíce - začátek července, konec července a začátek srpna...my s manželem přejeme každé s dárečky přesně v den narozenin, pro prarodiče atd. děláme dohromady jednu oslavu s dortem a dalšími proprietami, letos máme ještě jednu oslavu zvlášť s dětma z rodiny - bratranci, sestřenice apod. (a samozřejmě jejich rodiče😀). Pro představu letos holky slaví 6, 4 a 1 rok. Až budou holky starší a budou toužit po oslavě třeba se spolužáky ze školy, budou patrně slavit každá zvlášť třeba natřikrát, no uvidíme, co ukáže čas - ale vše se dá vždycky měnit a přizpůsobovat potřebám aktuální situace a věku😉

metallico_mondo
5. črc 2017

Děti mam den po sobě a slavíme dohromady dokud jsou malé. Až budou chtít zvlášť tak to tak bude. Ale já osobně rozdíl 14 dnů bych slavila zvlášť 🙂

karlajasmine
5. črc 2017

Ja jsem se sestrou o jeden den jinak a cely zivot jsme mely oslavy spolu.. nebyl v tom problem 🙂 Naopak bylo fajn, ze jsme si nezavidely navzajem darky.

verkaver
5. črc 2017

Taky máme děti blízko u sebe,oslavu děláme dohromady,přijde mi zbytečné a neekonomické dělat jednu sobotu pro jedno dítě a druhou pro druhé. Dětí máme víc,máme i celkově velkou rodinu a abychom se vůbec na oslavách všichni sešli,plánujeme dlouho dopředu,aby si každý udělal čas. Dva víkendy po sobě by z rodiny mohl málokdo. S jedním synem jsem o den,slavíme spolu. Dcerka je s manželem o týden,slaví spolu. Nikdy to nikomu nepřišlo líto nebo něco takového a máme to tak už 15 let 🙂 Samozřejmě doma dětem popřejem v den jejich narozenin a dostanou od nás dárky + přijdou jim v ten den popřát sousedé,máme to tak.

delphyls
autor
5. črc 2017

Holky moooc dekuji za rady a ja si to diky vam nechala projit hlavou a budu slavit dohromady 🙂 Beru to spis u malych deti, problem vysvetlit, proc jeden den dostane darek jeden a za par dni druhej. My s brachou jsme od sebe 5 dni a delala se oslava dohromady. Ja teda nechtela cekat na sve narozeniny. Asi ted dokud jsou male, tak dohromady, ale necham kazdemu udelat malicky dortik. Taky to navic slavime s kdekym, tak aby to bylo jednou a krasne! Taky bych nerada resila to proc dceri nabicka prisla a synovi treba nemohla prijit a podobne pitomosti, ktere diky tomu muzou nastat, ale nemuseji byt mysleny zle 😉 Pokud, az budou vetsi, budou chtit slavit zvlast, tak v tom problem nevidim. Navic me asi vic bavi veci stmelovat, nez rozdelovat. Nakonec je to hezci a usmevavejsi.
Faaakt dekuji za vsechny rady. Urcite ma i sve kouzlo slavit zvlast 🙂

naomi6
6. črc 2017

@delphyls Ahoj, naše děti jsou narozené ve stejný mesic jen 4 dny od sebe. Zatím slavíme společně. Každý má svůj dort. Je to moc pěkný a užíváme si to. Nevím, jak to bude vypadat za pár let, ale zatím maji oslavu společnou.

nikinelinaty
6. črc 2017

My máme 2 děti jsou od sebe o necelé 3 týdny s oslavu máme stále ,9 let 1x s 1 dortem. Prostě nejsme milionáři ;)
S naše třetí na to stejně jako druhé bude asi na pomezí července a srpna a slavit budou všechny 3 v 1 den s 1 dortem možná dáme 3 patrovy?
Prostě holkám se to líbí až do začnou stěžovat to změníme

mr_falko
6. črc 2017

my teda mame jen jedno dite, ale mame to zajimavy.....ja jsem 22.10, manzel 23.10, Beata 25.10 a k tomu ma svatek jeste v ten samy den 😀 Bude jedna spolecna oslava, u nas teda nemame tolik casu se sejit nekolikrat ve stejnym mesici

nnnadja
6. črc 2017

Ahoj,já mám děti o 4 dny od sebe-vekovy rozdíl 6let. Rodinná oslava je jedna -kazdy ma svůj dort. S kamarády samo každý zvlášť😀.

qjetinka
6. črc 2017

@delphyls já mám děti 2. květen a 29. květen :D dělám to tak, že každému popřeju v jejich den a v ten dostanou i dárek, a dort dělám jeden tak, že ho vyzdobím pro oba a dostanou ho v nejbližžší víkend po tom 2. květnu 🙂 Ono dělat 2 oslavy, každému zvlášť je náročné :D

qjetinka
6. črc 2017

nahrála se mi špatná fotka :D

delphyls
autor
6. črc 2017

Holky to je hezky...ty prospevky 🙂 Jsem rada, ze to dohromady slavi spousta maminek a nebudu za exota 😀 Ale jsem za, jedna poradna oslava. Jak znam maleho, tak ten by to temer 3 tydny nevydrzel ☹ to by bylo. "Lena darek, Dada chci taky darek" atd...Asi bych skoncila driv v blazinci, nez bych mu to vysvetlila

delphyls
autor
6. črc 2017

@qjetinka jsi sikulka 🙂

ivet1987
6. črc 2017

já jsem se sestrou o dva týdny, jinak, rozdíl 2 roky. Odmalička jsme slavily spolu, přijeli babičky atd. Měly jsme 1 dort a vůbec nám to nijak nepřišlo divné, bylo to super. Dárky jsme si nezáviděly. Naši nám dávali dárky dohromady v den oslavy, i když teď mi to přijde divné a asi bych dávala v den narozenin 🙂

pivonka2
6. črc 2017

@delphyls Supr otázka! Mám děti v rozmezí 3 týdnů - 23.7. a 11.8. + do toho ještě 9.7. se mi narodil synovec. To bychom slavili každých 14 dní a to fakt nejde ani z časových ani ekonomických důvod (sestra bydlí kousíček, ale babičky jsou všechny 3 včetně sestry tchýně zdaleka, cesta 2-3 hodiny). Všichni najednou se k nám nevejdou, babičky jezdí každá extra....Takže prostě letos slavíme kluci spolu (když jsou 9. a 23.7 - slavíme týden mezi nimi) a v srpnu pak další a v září pak neteř. Vlastně jsme to pojali jako 2 děti (moje nebo sestry) a 1 oslava.
Plus samozřejmě v den narozenin popřejeme dětem, dárky až na oslavě. Stejně si myslím, že třeba synovi (3 roky) je jedno, kdy ty dárky dostane. To ta srpnová to už řeší, bude jí 5. Dort je jeden, na jednom konci budou 3 svíčky, na druhém konci 1 svíčka. Beztak by 2 dorty nikdo nejedl 🙂

plea
7. črc 2017

Máme dvojčatá a "svoj deň" im samostatne nedoprajeme ;), oslavovali logicky spolu. Tento rok ešte len 1.narodeniny a dokonca sme to spojili s oslavou 40.narodenín manžela, ktorý má narodeniny o dva týždne skor. Bol by problém pozvať 12-15 ľudí v priebehu mesiaca dvakrát - ,moja rodina musela prísť zo Slovenska, manželova je rozlietaná po turnajoch apod... Nemyslím si, že by tým ten deň pre dieťa nejako stratil na "exkluzivite"...