Dětská oslava. Jak uspořádat doma?

innuska123
4. led 2022

Dobry den, potrebovala bych poradit. Syn ma zitra narozeniny a o vikendu by chtel pozvat kamarady. Muzu pozadat o radu, jak takovou oslavu 6. narozenin usporadat doma? Prijde asi 6 deti (holky, kluci), chystam se delat kolac (mensi dort), ale vubec me nenapada jak dal to naplanovat. Nemate typy na nejake hry, jak deti zabavit. Budu rada za vsechny mozne rady. Dekuji

konidana
4. led 2022

@innuska123 krom občerstvení (dort, plus ovoce a něco slaného, třeba i řízečky), jsem nic moc neřešila. děti si v pohodě vystačily. Když už bylo nejhůř a dělaly moc brajgl, tak jsem je vyhnala na hřiště před barák. U nás v malém 2kk bývalo tak 4-8 dětí, třeba mezi 15.-.18.h. Skoro pokaždé vydržely hrát přes hodinu na schovku, i třeba jen v dětském pokojíčku 😅

rebe
4. led 2022

Tvůj syn má určitě tolik hraček, které bude chít kamarádům ukázat, že na nějakou organizovanou zábavu nezbude čas, neboj 🙂

adelka951
4. led 2022

Já jsem na podzim měla v plánu hledání pokladu. Škoda že to nakonec nevyšlo... Všechno bylo už připravené a půl hodiny pred začátkem zpráva, ze jdou všechny deti do karantény , syn to chudák obrečel.

izz76
4. led 2022

Děti se zabaví samy, neni potřeba nic vymyslet. U nás to tak bylo na každé oslavě, vyhrály si, ještě to bylo málo.

michaela666
4. led 2022

Vyzdobila bych mu to třeba balónky a ty spolehlivě zabaví, kdyby všechno ostatní selhalo. Když jim pověsíš vánoční světýlka a pustíš hudbu, můžou si udělat diskotéku. ( Teda jestli se to vůbec ještě dělá 🤣, nás to jako děti vždycky hrozně bavilo.)

kattyd
4. led 2022

Tak u nás když syn slavil 6 let jsme zábavu z části organizovali, jinak by nám zbořili dům 😂 Co děcka hodně bavilo, tak malování na kameny, své výtvory si pak brali domů. Dále koupila jsem velkou roli papíru, oslavenec si lehl a obkreslili jsme ho fixem na ten papír. Pak všichni spolu vymalovávali tu jeho postavu, udělali jsme mu tetování a srandovní oblečení, holky pusinky, tak to je taky hodně bavilo. Dále tancování na hudbu, která se občas stopla a museli zůstat jako sochy. Pak hledání pokladu podle mapy. A další hry už si moc nepamatuji.

hojda
4. led 2022

@michaela666 Diskožárovka do světla to jistí.