• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Oslava 1. roku dítěte. Máte origoš nápad?

9. září 2009 
Ahoj holky, marně si lámu hlavu, jak pro naši Terynku přichystat oslavu prvního ročku :slight_smile:....máte nějaký origoš nápad? Já moc nejsem pro zvát celou rodinu do obýváku a sedět a přejídat se chlebíčky a dorty......chtělo by to něco netradičního, jen mi ne a ne ten nápad naskočit!!! Poradíte, jak jste slavili vy???
7. zář 2009 v 09:37  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
takze dort a chlebicky teda delat nebudes kdyz se tim nechces prejidat :sunglasses: ?
7. zář 2009 v 09:39  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojky :slight_smile: my udělali oslavu na zahrádce :slight_smile: makrely,pivo,víno,tyčinky,brambůrky :grinning: :grinning: a dort měl pak až v ten den kdy měl přesně rok ( úterý) :slight_smile: :slight_smile: pozvali jsme jen babičky a dědečky, dvě tety a dva strejdy, synovečka a kámoše, co sněma slavíváme :grinning: chtěli jsme to trošku zapít a taky jsem nechtěli sedět doma u chlebíčků a zákusků :grinning: :grinning: :grinning: ale vidím, že Terezka to bude mít teď a tak jedině pokud bude ještě teplo o víkendě, tak grilovačka co :wink:
7. zář 2009 v 10:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
aponchie: dortík dělat budu - resp. koupím, spíš jsem to myslela tak, že když se sedí doma na a jen jí a popíjí, jsou všichni přejedení, ospalí, unavení....a ták...
many: my bydlíme v bytě, ale sestřenka má domek a nabídla nám, že nám vyzdobí terasu a uděláme zahradní párty,pokud bude venku hezky... :slight_smile:
7. zář 2009 v 10:43  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
Taky nad tím přemýšlím. Hlavně aby z toho něco mal malý, ne až tak my :slight_smile:
Máme narozeniny v říjnu, to se obávám, že už nebude moc hezky, nebo myslíte, že ještě jo?

Taky se mi nechce zvát domů příbuzenstvo.

limin: a jaký budeš kupovat dort? Já se kupovaného bojím, přece jen ještě nesmí vše.

A co dárky, co budete dávat?
My chceme dát veliké auto s přívěsem, možná magnetickou tabulu na kreslení (nebo je to ještě brzo)? CO dál, máte nápad?
7. zář 2009 v 10:48  • Odpověz  •  To se mi líbí
limin - jo,jo, venku je to super :wink: Ladík řádil s bratránkem :slight_smile: dostal hodně hraček a měl všude nafouklý balónky, tak byl z toho hotovej :grinning: :grinning: :grinning: tatin mu hrál na kytárku, tak si i zatrsal :grinning: :grinning:
7. zář 2009 v 10:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
berenika: dortík bude maková panenka - ale Terynka ho asi jíst nebude - spíš chci fotečky do alba :slight_smile: a dáreček taky vůbec netuším :frowning2:
7. zář 2009 v 10:57  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
My jsme mu koupili včelího medvídka, jak hraje ty dvě písničky :slight_smile: stačí, protože dostal od jiných taky, takře hraček už přibývá a nepořádku doma taky :grinning: :grinning: :grinning: na vánoce jsme řekli, jednu hračku, jen my a konec, babičky ať nakoupí oblečení :grinning: ale už je vidím zase to bude nějaký auto :unamused:
7. zář 2009 v 11:00  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
many: nafouklé balonky mě taky napadly. chci do nich nasypat takové ty drobné barevné papírky a pak nafouknout a až budeme přát, některé balonky - ty, co budou viset praskneme a bude se sypat jakoby déšť:slight_smile: snad klapne počasí :slight_smile:
no a hračky - o těch ani nemluvím. všechno nám pípá bliká, už jsem vyhlásila zákaz hraček a ze všeho vytahujeme baterky a říkáme,že ta hračka co nehraje spinká :slight_smile: to je na zblbnutí, že?
7. zář 2009 v 11:06  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
jo,jo :grinning: :grinning: :grinning:
7. zář 2009 v 11:32  • Odpověz  •  To se mi líbí
limin tak vidis sestrenka to uz vyresila za tebe
7. zář 2009 ve 13:26  • Odpověz  •  To se mi líbí
J8 chyi taky koupit magnetickou tabuli s magnetkama zvířat či autíček. :slight_smile:
8. zář 2009 v 10:45  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
berenika: ta magnetická tabule mě taky napadla....jen je to docela dobrý návod na to, aby nám pak začala čmárat po zdi....zvykne si na tabuli a pak to nebude rozlišovat.......no co, budeme mít origoš malby :grinning:
9. zář 2009 v 11:47  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
tak nám se jako dárek osvědčila u dcery ta velká Tatra...Ta s ní všude lezla,my ji vozili...Byla úplně unešená :slight_smile: A pak knížky s těmi tvrdými deskami.S krtečkem a pak taky se zvířátky,tam byl třeba pejsek,vedle čudlík :grinning: a když se zmáčkl byl slyšet psí štěkot nebo míček a to zase pískalo atdd....
9. zář 2009 ve 12:08  • Odpověz  •  To se mi líbí
tabuli jsme měli,ale hrůza děs :grinning: obrázky byly všude možně jen na tabuli né :grinning:
9. zář 2009 ve 12:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tvůj příspěvek