Svatba s 3letým dítětem

pinkyy
7. kvě 2019

Ahoj mamky, pritel me pozadal o ruku a svatbu planujem na pristi rok v cervnu. To budou nasi dceri 2 roky a 11 mesicu, skoro 3 roky. Momentalne je hrozne ziva, vsude lita jak blazen, nevydrzi sedet, u jidla uz vubec ne, to ji honim po obyvaku se lzickou, hrozne se vzteka, nevi co chce. Je hrozne nespolecenska, boji se vsech cizich lidi, jen na ni nekdo promluvi a hned rve jak pavian. A ted k veci... myslite, ze se to do roka zmeni? Ze ted je jeste proste fakt mala a ze ve skoro trech letech to bude lepsi? Jde mi o to, abychom jsme si svatbu vubec uzili. Napr. mit svatbu ted, tak si to nedovedu predstavit, to bych se radsi odstrelila na Mars 🙄

larascont
8. kvě 2019
Uživatel larascont je nedůvěryhodný
Je možné, že nejde o reálnou osobu, ale o profil nebo více profilů vytvořených za účelem propagovat konkrétní výrobky/služby nebo účelově manipulovat diskuzi. Podívej se na příspěvky od larascont.

já si myslím že se do roka může změnit hodně věcí a dcera se může uklidnit. Rok je dlouhá doba teda aspoň od kamarádky dcera to měla přesně tak nevídáme se nějak často a když jsme se viděli asi po půl roce tak jsem malou vůbec nepoznala. Byla šikovná tak to třeba zvládne v nejhorším když uvidíš že ne tak se třeba dopředu domluvit s mamkou že aspoň na obřad případně oběd a jestli by s ní pak nešla domů a nepohlídala, aspoň tak bych to asi řešila já

izz76
8. kvě 2019

@pinkyy Děti v tomhle věku se mění hodně, za rok bude dcera určitě rozumnější ;) 3leta holčička si svatbu jistě uzije, šaty atd. taky by bylo dobré aby se jí tam někdo věnoval a ty jsi si mohla svatbu v klidu užít jako nevěsta a ne hlídat kde zrovna dcera litá..

eithelwing
8. kvě 2019

Vím o dvou svatbách, kde byli děti novomanželů v podobném věku. Jedna byla jen malinká se svědky a společný oběd. Syn byl také tak živý, takže toto pro něj nebyl problém zvládnout.
Druhá svatba byla celkem velká, kluk to zvládal v pohodě, byl v péči babiček.

Změnit se může leccos a taky vůbec nic. Děti bývají takové, že na den D mají tu nejblbější náladu. :D
Plánovala bych svatbu s ohledem na dítě. Bude tam pro dítě zábava, jiné děti? Bude tam někdo, koho důvěrně zná a bude mu stále k dispozici? Je možné zorganizovat svatbu tak, aby to pro dítě nebylo náročné? Bude se moci aktivně zapojit? (Sypat kytičky, nést mamince kytici atd.)

zmrzlinka
8. kvě 2019

Nás čeká letos svatba mýho bráchy a manželovo bratránka a mám z toho hrůzu.Dcere budou necele tři roky a taky si na zadek nesedne.Do toho se vzteky válí po zemi kvůli každé kravine.Nedovedu si to s ní představit...

ivis_b
8. kvě 2019

Syn ma 2 roky a 9 mesicu a kdybych se mela vdavat, bylo by to o nicem. Nikde nevydrzi chvili sedet, porad ho mam na krku, ostatnich lidi se boji, vzteka se naprosto kvuli vsemu, i kdyz je zrovna po jeho. Ale holky byvaji jine, v tomhle veku uz jsou vetsinou o dost rozumnejsi. S tim mym bych se urcite vdavat nechtela, neuzila bych si to.

syrinxka
8. kvě 2019

@pinkyy já se vdávala se tři letou, ale byl to jen rychlý obřad se svedkama. Ale věřím, že by zvládla i normální svatbu pokud by tam byl někdo kdo by ji zabavil nebo alespoň děti z rodiny na které je zvyklá. Vztekaci období jsme měli někdy ve 2letech, teď už se s ní dá většinou rozumně domluvit. Ale je fakt, že každé dítě je jiné. Moje mala byla vždy spíš teda klidnějši.

babanci
8. čer 2019

Dcera se vdávala s tříletou. Někdo, ideálně babička, to musí trochu oordinovat. Při obřadu se držela mamky za sukni. Ale dá se to. My jsme měli svatbu na vlastní zahradě,měla tam kamarády,hrály si a bylo to fajn.

bayt
8. čer 2019

@pinkyy Zmenit se to muze dramaticky. Ale ty jako nevesta proste budes muset mit hlidani tak jako tak. Jinak si to nedovedu predstavit.

zelenaesmolda
8. čer 2019

@pinkyy
nejsou detske snatky nelegalni? :D

caverina
8. čer 2019

@zelenaesmolda ha,ha,ha....

barumat
8. čer 2019

Hodně záleží na nátuře dítěte. Moje dcera je živá hodně, nezastaví se. Na druhou stranu oproti období dvou let je teď mnohem společenštější, pokud má kolem sebe vrstevníky, zabaví se spolu opravdu na dlouho a hezky. Ale představa, že bude třeba po dobu obřadu klidná a tichá, to je úplná sci-fi. Takže určitě to půjde, ale určitě bych neočekávala její účast na obřadu ve smyslu, že bude postávat a držet vlečku atd., a zajistila bych nějaké hřiště, kamarády a někoho, kdo bude u dětí k ruce. Pak už budete moci být jen příjemně překvapení 🙂