Vánoční dárky. Co kupujete manželům?

rosemary777
29. lis 2020

Ahoj holky, poraďte co kupujete manželům pod stromeček? 🎄🙂 Já mám zatím vůni a nevím co dál. Koníčky žádné nemá, oba sme věřící tak třeba nějakou křesťanskou knížku... Napadá Vás ještě něco?

marcicek84
29. lis 2020

Mne zaujal kozeny pansky naramek od trendhimu,maji vice druhu,takze asi pro manzela vyberu...jinak klasika parfem a jeste chtel pajku (aby mohl delat svuj konicek) a grafickou kartu do PC - tyto 2 posledni veci si musel vybrat sam,tomu moc nerozumim,ale ten naramek a parfem bude mit jako prekvapeni...

rosemary777
autor
29. lis 2020

@marcicek84 Ja bych koupila pasek kozeny, jen nevim tu velikost 🤔

marcicek84
29. lis 2020

@rosemary777 musis asi hledat podle velikosti pasku co ma manzel ve skrini,tajne az nebude doma a zmerit delku prip.sirku...ale taky pekny darek,manzel vsak dostal min. rok...ten naramek me zaujal,protoze tam maji i videa jak to na ruce vypada,takze si dokazu predstavit jaky styl vice manzelovi sedne 🙂

volodka162
29. lis 2020

No, taky jsem měla doteď problém, ale tak riskla jsem nákup ve sportissimo - trička, košile velikosti L a 1ks ze 4ks nepadl, ale ten se pokouším udat jinde (u kamarádky) 😀 Pak jsem teď objednala set vín (6ks) ze slevomatu kde jsou dobré recenze (má rád víno), nějaké ty trencle + termo prádlo (běhá, jezdí na kole) a dříve jsem mu dávala třeba dálniční známku na rok a nebo přes slevomat nějaké to ubytování, ale to teď už nechci riskovat. Nějaké pochutiny třeba - jestli má rád oříšky, čokoládu, mořské plody atd, tak něco dražšího co si prostě normálně nekupujete. To je taková moje nouzovka...

marcicek84
29. lis 2020

@volodka162 pokud mas manzela vinare,tak to asi oceni,fajn je k tomu treba dat nejaky stojan na vina,ktery postavis nekte v byte... Jinak kdyz uz teda by nekdo chtel davat ty pochutiny,tak bych sla do originalniho baleni treba takova bedna pro chlapy typu manboxeo,to mi prijde takove netradicni 🙂

tynak4321
29. lis 2020

Nevím jak jste na tom s adrenalinovými zážitky, ale já letos přítelovi kupuji hodinu v surf aréně v Praze, k narozeninám jsem mu koupila “let” nad vodou na flyboardu a on mě loni let ve větrném tunelu.. je to něco co zanechá vzpomínku a jen tak si to sami nekoupime 🙂

keksik002
29. lis 2020

Knihy, nějakou kosmetiku 🙂

veru181
29. lis 2020

U nás obecně hodně ocení hudbu na CD a LP, hry na Playstation, nářadí.

barulina
29. lis 2020
emmuska18
29. lis 2020

Nejaka kozmetika alebo možno aj nejaky welness pobyt nie je zlý nápad. My se s manželem normálně povídáme o tom, co by jeden druhého potěšilo, ať už Vánoce nebo i narozeniny. Já jsem mu osobně koupila bělící pásky https://vybelit.com/ 🙂 Říkal mi, že by to chtěl zkusit, tak jsem mu to koupila, ale myslím si, že ani nějakou masáží nebo možná i kupónom na nákup do jeho oblíbeného obchodu nic nezkazíš

zmrzlinka
29. lis 2020

Co manboxeo?

malytlustyhroch
29. lis 2020

@rosemary777 ted jsem narazilana tuhle knihu, necetla jsem ji teda,nevidela na zivo, ale asi ji koupim babicce, mela by byt o vareni, tradicich a fararich http://shoptet.zelvi-doupe.cz/kucharky/farska-k...

levandule_k
30. lis 2020

Jako první bych se zeptala přímo jeho, co chce. My si to s manželem říkáme, co chceme 🙂 Pak záleží jaký máte rozpočet. Knížku můžeš koupit i ta co není vyloženě křesťanská, záleží co má rád, jestli detektivky nebo historii atp. Můžeš koupit láhev dobré whisky nebo kvalitního rumu. Peněženka, taška na notebook, batoh, termo prádlo, pc hra. Vzhledem ke koronaviru je to dost omezené s různými vouchery do wellnes, restaurací, divadla, na masáže, koncerty.

astyna88
1. pro 2020

Můj manžel má zálibu v nozich,takže další do sbírky. Nesnáší infantilní věci a dětmi. Švagrová třeba kupuje designový pásek na kalhoty, práva kůže a prezka nějaká super...

kvmatonka
1. pro 2020

@rosemary777 knihu, cd, obal na nůž a model autíčka. Co chtěl, to jsem mu koupila. Mně se taky ptá co chci.

tynka9
1. pro 2020

Letos jsme si pořídili gril a muže grilování baví, jen moc nevíme, jak na přípravu masa, tak dostane grilovací kuchařku. Teď jsem objevila ještě nové CD oblíbeného interpreta, tak to, a asi nějakého měkkouše.

tynka9
1. pro 2020

Ps jinak každý rok taky bojuju. Manžel je hodně nenáročný - nemusí parfémy, šperky, hodinky, pásek říká, že mu stačí jeden, wellness taky nevyhledává (a přeci jen s malými dětmi je to trochu utopie), koníčky má nenáročné na vybavení a když už, tak si ho rád vybírá sám...

levandule_k
1. pro 2020

@tynka9 Takže kupuješ klasiku pyžamo, spodní prádlo a ponožky 🙂 ?

elencze
1. pro 2020

na tu bednu jsem se dívala, ale nepřijde mi fajn na Vánoce, spíš na narozky, přece jen pod stromečkem není úplně prostor, aby si to páčil a my mu všichni u toho fandili. Mám dvě knihy, ponožky se Simpsonovi, budu kupovat sadu na fermentaci https://www.bonami.cz/p/sada-na-fermentaci-kiln... Rád zkouší v kuchyni nové věci a takové to udělej si sám. Jinak jsme před týdnem museli koupit nový notebook, tak jsme mu řekla, ať si vybere dražší herní, nejen pracovní, a to pak říkal, že už nic nechce, ale to mi nedá.

tynka9
1. pro 2020

@levandule_k jak kdy, když vím, že dochází ponožky, tak klidně ty (muži to vůbec nevadí), vloni jsem mu šila mikinu stejnou jako synkovi, letos ještě nevím, ponožky i trenýrky má dost, chtěla jsem mu ušít triko, ale motiv, co se mi líbí budou mít na upletu až v lednu (ale to má zrovna narozky), tak ještě popřemýšlím

trpaslicek19
1. pro 2020

Manžel chce mobil a vrtačku tak to dostane. Má rád sladké likéry tak ještě to a něco vyberu v obchodě co mi padne do oka. Má rád překvapení tak aspoň maličkostí kterou nebude čekat ho chci potěšit.

jajulin
1. pro 2020

My si s manželem navzájem dáváme deskové hry 🙂. Před nedávnem objevil kouzlo únikovek, tak dostane i něco v tomto stylu. Pak knížku oblíbeného autora. A ještě mi letos padla do oka netradiční kuličková dráha - musí se správně rozmístit miniaturní trampolínky a další komponenty, aby kulička prošla dráhu, kterou jí vytvořím. Už ho vidím, jak u toho bude sedět a juchat, když se mu to povede.

eloise02
1. pro 2020

Já mám zatím parfém, mikinu, tričko, dvoje boxerky, dvě knížky, kosmetiku (jakože sprcháče, vody po holení atd.) a objednám asi balíček ze syrydomu.cz Mají tam fakt dobré věci, nejen sýry, ale i vína, různé uzené mandle a manžel si tyhle věci dá rád třeba večer k televizi.

levandule_k
1. pro 2020

@tynka ono to má i svoje výhody, že je takhle nenáročný. Já jsem ráda, že stále existují lidé, co si dávají i běžné dárky, praktické měkkouše 🙂