Kdy začínáte nakupovat vánoční dárky?

pinkorblue_marcela
12. lis 2014

Z emailů na našem e-shopu víme, že spousta ze současných objednávek je už pod stromeček. U mě je to tak různě. Když vím, co chci, není problém objednat. Kdy přijde nápad na "ten pravý dárek" pro přítele, to netuším...

sheeni123
12. lis 2014

Uz mam nakoupene darky. Zbyva uz jen lahev vina apod.o)

lstuchlova
12. lis 2014

Já průběžně nakupuju od října, už mi jich zbývá jen pár.

texetka
12. lis 2014

Nakupuji po celý rok průběžně 🙂

zvirka
12. lis 2014

Já už skoro všechno mám, jen ještě pár věcí. Tchýně si vymyslela peněženku, ještě chci parfém pro manžela, pro malého už máme kromě jedné věci nakoupeno, už mám i mikulášský pytlík komplet. 😉

lenula4
12. lis 2014

Já doufám, že co nejdřív 😀 nemám vůbec nic

novina
12. lis 2014

Já už většinu dárků nakoupených mám, zbývají opravdu drobnosti.

hanivasi
12. lis 2014

@pinkorblue_marcela klidně bych začla nakupovat, ale nevím co. 😀

pinkorblue_marcela
autor
12. lis 2014

@sheeni123 Hehe. To zní výborně.

pinkorblue_marcela
autor
12. lis 2014

@lstuchlova Jen tiše závidím...

pinkorblue_marcela
autor
12. lis 2014

@texetka Začínám litovat, že jsem se zeptala. 😉 Během roku jsou i jiné příležitosti, na které vymýšlím dárky. Taky mám strach, aby si něco podobného ten dotyčný nekoupil, zatímco to mám zabalené ve skříni. A u dětí mám obavu, že se změní typ hraček, se kterými si právě nejraději hrají. Nejspíš to máte lepší vymyšlené.

pinkorblue_marcela
autor
12. lis 2014

@zvirka Padá mi brada.

pinkorblue_marcela
autor
12. lis 2014

@lenula4 Hahá. Konečně někdo. Bohužel si netroufám říci, že jsme normální. Ve společnosti valného zbytku, co už sedí se založenýma rukama, jsme nenormální. Měly bychom to vážně napravit. 😉

pinkorblue_marcela
autor
12. lis 2014

@hanivasi Vítejte v klubu. Taky mě to tíží. 😀

punkzuza
12. lis 2014

Já á zatím jen pár malých dárečků pro pinďu a pro rodiče.Nejhorší je pro mě vymyslet dárek pro přítele.On to nějak moc neprožívá a proto vždycky když se ho zeptám co by chtěl najít pod stromečkem tak řekne že řízek a bramborovej salát 🙄 😀

texetka
12. lis 2014

@pinkorblue_marcela
já když něco hezkého vidím, tak to koupím. Pak mám doma "hromadu" věcí pro každého milovaného a z těch mou obdarovávat - narozeniny , Vánoce. Mám těch lidí, kterým nakupuji jen pár, takže si "hlídám" o čem mluví a když zjistím, že se chystají koupit něco co mám doma já, tak naznačím, že to mám už koupeno. Stalo s emi to asi dvakrát - dostali to jen tak

Ale mě baví nakupovat dárky, kterými potěším. Třeba úplnou drobnost. Moje máma i tchýně milují jeden typ drahého sýru, takže když se vidíme, tak jim sýr strčím do ruky a hotovo. Tchán zase miluje domácí slivovici, uzené - takže občas dostane i během roku, jen tak. Nedávno jsem tetě koupila obří knihu sudoku - prostě s emi líbila, vím že sudoku má ráda, tak ji dostala taky hned - jela na dovču a říkala, že neví co kdyby pršelo co tam bude dělat 😀

petkab82
12. lis 2014

Já nakupuji, když mě něco zaujem a osloví, takže by se mi to pro někoho hodilo. Ale je to čímdál horší, každej si poslední dobou dělá radost pořád takže se trefit do něčeho co už nemá je problém☹ Nejhorší je to s partnerem, ten nic nechce nic nepotřebuje, al estejně ho chce člověk nějak potěšit...
Nejjednodušší je to zatím s malou Lenčou, tý se zavděčíte i kusem papíru, kterej může rozcupovat na mini kousky🙂 🙂

lenula4
12. lis 2014

@pinkorblue_marcela asi jo..ale já nemám čas ani nápady, nechám to asi last minute, nebo až mě něco napadne 😀

janapavlik
12. lis 2014

Já nakupuji už od září, co mě zaujme, že by se to mohlo hodit k vánocům. Teď už mám vše ve skříni. Nesnáším nakupování v prosinci, nejpozději do konce listopadu chci mít od toho klid, ať můžu pak vychutnávat advent 🙂

latkovkybrno
12. lis 2014

@lenula4
@pinkorblue_marcela nemám ani jeden. Začnu v prosinci 🙂 snad 🙂

jaja01k
12. lis 2014

@pinkorblue_marcela Já většinou nakupuju až na poslední chvíli. Ale když už tady máte takovou pěknou reklamu, tak dárečky pro děti jsem už objednala 🙂

andelka
12. lis 2014

Pro děti už mám všechno nakoupené. Pro ostatní zatím buď přemýšlím, nebo čekám až mě něco ťukne, nebo mám vymyšlené, ale nekoupené.

weru88
12. lis 2014

Nakupuji několik týdnu před Vánoci...... S manželem zajedeme do Globusu, tam většinou všechny spláchneme 😀 😉

sedmiteckas
12. lis 2014

Dárky jsem letos začala nakupovat (nebo spíše objednávat, vesměs vše je přes e-shopy, protože se moc do města s miminkem nedostanu) začátkem listopadu. Pro malou už dárky mám vyřešené, pro přítele také, zbytek mám vymyšlený v hlavě a dokupuji postupně..

jija
12. lis 2014

Ja zacinam s nakupy uz v srpnu 😀 darky pro deti prubezne co se nam libi, letos jsme v zari vytahli co jsme pres rok namkoupili a zjistili jsme ze pro maleho mame darky k narozeninam, vanocum a jeste nam zustane na pristi rok 😀

pinkorblue_marcela
autor
12. lis 2014

@punkzuza Ti chlapi jsou v některých věcech fakt hrozní. 😀 Jak bych slyšela svého přítele. Naštěstí si zajíce připraví sám. Já budu jen hodovat.

pinkorblue_marcela
autor
12. lis 2014

@texetka Jste pozorná a to se vyplatí. Budu muset zavolat těm lidem, kde jsem bezradná. Ne se všemi jsem v dobrém (tzn. častém) kontaktu, ale dárky si stále dáváme...

pinkorblue_marcela
autor
12. lis 2014

@petkab82 Chápu Vaše pocity, ale řešení pro Vás také nemám. Uvažujeme s přítelem o společném dárku. Tedy jen to tak nadhodil, protože taky nic nechce. Možná by mi to vytrhlo trn z paty, protože by to bylo něco i pro něj a něco, co by i chtěl. Ale jestli to nebude zase na mě, abych něco navrhla... S dětmi je snazší vyhrát.

pinkorblue_marcela
autor
12. lis 2014

@lenula4 A napadne ještě něco před Vánoci? A dostanete to taky? Bonboniéra a dobré víno to jistí. 😀

lenula4
12. lis 2014

@pinkorblue_marcela tak bude muset mě něco napadnout 😀

pinkorblue_marcela
autor
12. lis 2014

@jaja01k Děkujeme pěkně. Do Vánoc Vám je dodáme. 😀 To je blbá sranda, já vím, ale čím blíže Vánocům, tím více bude přibývat nervóznějších zákazníků...