Dotaz ohledně insolvence při rodičovské dovolené.

heduskak
11. dub 2020

Zajimalo by mě jestli máte někdo zkušenosti s insolvenci při rodičovské dovolené.
Začala jsem pracovat a z platu mi budou ztrhavat rovnou v práci a zbytek mi posilat normálně na účet. Ale proc rodičovský příspěvek jde nejdříve k nim na ucet, pak si ztrhnou castku a me poslou zpatky na ucet zbytek. Je to podle me zbytečně složité!

heduskak
autor
11. dub 2020

Proč prostě nedaji částku kterou urad strhne a bude posilana jim a me normálně zbytek, kdyz rodicak chodi porad stejná castka
A kolik tak mohou z rodičáku brát?

alilali
12. dub 2020

Prej se u insolvenčního správce nebo advokáta, který tvoji insolvenci vyřizoval.

leniczka23
12. dub 2020

Sla jsi do.insolvence tak tohle k tomu proste patri, musi mit prehled o vsrch tvych prijmech..

heduskak
autor
12. dub 2020

@leniczka23 vim ze jo. Ale proc po me chteli papiry kolik beru rodical atd aby mi mohly ten stejný den posilat zbytek a čekám kdy přijde kdyz uz ma být :( smutné ze nedodrzuji co mi psaly..

heduskak
autor
12. dub 2020

@alilali jo ja se ptala ale bez odpovědi a jeste mi pani rikala do telefonu ze kdyz jim poslu papiry kolik mam rodical atd tak mi ten den hned budou posilat zbytek a cekam a nic. Smutný ze to nedodrzuji. :(

heduskak
autor
12. dub 2020

@leniczka23 a jinak přehled o mych prijmech maji tak jak chtěli, i vysi rodicaku všechno. Ja se oani ptala jestli si muzu nechat odchozí platby porad na to datum den po rodicaku a ujistovala me ze ano. A ted na to cekam 😳
Ja všechno musim dodrzovat ale oni asi ne.

leniczka23
12. dub 2020

@heduskak Aha..tak to je blby no..ze se ti tim prodlouží cekani na.penize..zname to teda vzali z vyplaty a čus. Zkus zavolat po svatcich a domluvit se.

heduskak
autor
12. dub 2020

@leniczka23 ja sem s nima domluvena a pani mi to tak vysvetlila ze z vyplaty z prace mi to strhnou z platu a zbytek poslou. A ze rodicak když je stejná častka tak ze mi budou posilat to datum zbylou částku a nic. Chapu ze je koronavirus ale nemelo by to na to mit vliv kdyz to jsou penize z kterych pak platim energie atd 😳

veroniquecz
12. dub 2020

@heduskak ted sociálka nestíhá, na výplatu všech dávek mají měsíc....

drep
12. dub 2020

A nesouvisí to s dvěma státními svátky? Ty s Výplatou čehokoliv vždycky dost zamávají...

heduskak
autor
12. dub 2020

@veroniquecz nene chodi vzdy stejne datum a me jde rodicak k nim a pak az me zbytek 🤣 to zdržují oni v kanceláři

heduskak
autor
12. dub 2020

@drep zdrzuji to oni v kanceláři. Z uradu bylo posláno jeste driv.

shaun40
14. dub 2020

@heduskak Je to banda.Na sebe nezapomenou aby jsi připsali odměny. Já dostávám alimenty na dvě děti i s tři týdenním spoždením.A přesto že jsem to několikrát řešila a už jsem opravdu naštvana do takové míry že uvažuji ze správce po ženu k soudu .Poněvadž mluvila jsem ze zaměstnavatelem ex a ten to tomu exotoví pošle 13teho a on mi to přepošle 31 nebo už se stalo i 6 tého v dalším měsíci. No je to horor par pěněz a člověk na to čeká jak na smrt.

heduskak
autor
14. dub 2020

@shaun40 no me dneska přišla vyplata tak jak ma. Ale rodicak mi preposlou az budou mít vyolatni pásku z prace takze na to budu cekat buhvi jak dlouho. To me taky stve (rodicak je porad stejná castka tak nechapu) pokazde mi prijde jinak podle vyplaty hruza 😠 hlavne ze me ujistovala ze to budu mit 15.teho na účtě a nic mi predtim o vyplatni pasce nepsala. Jeste ze mame maly dluh a za rok bude klid

shaun40
14. dub 2020

@heduskak Já mám soudní rozhodnuti že mi musí posílat do 15tého v mešicí. A správce si dela co chce.Je to šílenství vůbec jsi neuvědomují že máme pár korun a z toho musíme platit drahe nájmy.A jestli máme co jíst je im ukradené.I člověk z dluhy má právo na důstojný život.A když mu volám tak má pořád jednání a odkazuje se jenom na asistentky.

dendrys
8. pro 2020

@heduskak můžu se zeptat? Tento mesic (prosinec) mi budou z PPM poprve strhávat peníze na insolvenci. Ale jeste mi ani nrposlali penize. Kdy vam tak došli?

heduskak
autor
10. pro 2020

@dendrys mam dobrou spravkyni a mam rodicak 15.den v mesici a vetsinou jeste ten den mi ji posilaji na ucet. Max druhy den 🙂