Finanční poradci Partners - jak jste spokojení? Funguje to?

kourtney
6. zář 2018

Zdravím, máte někdo zkušenost s touto finančně poradenskou firmou? S manželem hledáme finančního poradce, chceme udělat celkovou analýzu našich rozpočtů, nechat si trošku poradit kam peníze investovat, popřípadě dceři odkládat a já osobně moc nevím jak tohle funguje. Finančního poradce jsem nikdy nepotřebovala, vše jsme si zařizovali s manželem sami. Ale teď trochu cítím, hlavně po narození dcery, že potřebujeme pomoc a navést na jinou cestu jestli se chápeme, víc začít myslet na tu budoucnost. Pro mě budou moc přínosné vaše názory a předem za ně děkuju.

chlebika
15. lis 2019

Přesně tak. Já si pamatuji, že nás to odpíchlo když jsme si s manželem nechali udělat finanční plán, ale už je to teda hodně let zpátky, chtěli jsme si odkládat peníze, rozložit si kvalitně naše společné finance a povedlo se.

steinny
6. pro 2019

Já jsem z toho pořád taková na vážkách, myslím jako ohledně spolupráce s nějakým finančním poradcem. Teď jsme akorát s partnerem řešili, že by to bylo na jednu stranu fajn nechat si poradit takhle před vánocemi, ale na druhou stranu nechci nikoho nechat nahlédnout do našich financí. Je teda pravda, že ani nemám žádné doporučení nebo kontakt, ale s tou myšlenkou si teď nějak pohrávám.

kikimas
13. pro 2019

@steinny Buď to vyzkoušíte nebo ne, jednou nezávaznou schůzkou člověk podle mě nic neztratí. Hlavně se vyvarujte tomu aby jste si teď před vánocemi brala nějakou půjčku, to vám rozmluví kdokoliv a nemusí to být ani finanční poradce.

baleale
30. led 2020

My máme jednoho a už delší domu, seznámila nás s ním tenkrát kamarádka, které spravuje její finance a my už se známe celkem dost dlouho a vím, že se z finanční stránky má dobře a je zajištěná, tak jsme si ho od ní nechali představit a teď už oba chápeme, co jí k tomu dopomohlo. Pan poradce je opravdu zodpovědný a hlavně se stará, takže nám je i po ruce když třeba my něco potřebujeme snížit nebo tak podobně.

magdaleshka
28. únor 2020

My schůzek už měli celkem dost a řešili jsme životní pojištění kvůli manželově práci a skrz to nás přivedli k pojišťovně Simplea, o který jsme se dozvěděli až přes ně, že něco takovýho mají. Manžel to tak s nimi podepsal, protože mu přišlo, že v tom není v podstatně nic, čemu by jako laik nerozuměl a to mě u toho přišlo zas dobrý.

muchomuurka
18. bře 2020

@magdaleshka Přemýšlím, že bych si taky nechala uzavřít životní pojištění, ale nevím jestli to má smysl. Zatím nemám rodinu ani děti, ale pracuju jako švadlena, takže mě živí ruce. Myslíte, že bych do toho měla jít?

herminka
18. bře 2020

@muchomuurka Určitě. Přemýšlela jsi někdy, co by se stalo, kdybys třeba byla půl roku na neschopence nebo kdyby ses dostala do invalidního důchodu? Pokud by tě to dostalo do finančních potíží, je životní pojištění namístě.

magdaleshka
19. bře 2020

@muchomuurka Ahoj, to já takhle soudit nemůžu 🙂 o tom bych si popovídala s někým víc kompetentním 😀 my jsme to teda taky řešili hlavně kvůli manželově práci, ale taky už máme rodinu a děti, takže jsme v trochu jiném postavení než ty píšeš. Ale třeba když se s někým od nich spojíš, tak ti budou umět dát radu. Jako nám se to nastavení za ty peníze líbí. 🙂

luxis
Odpověď byla odstraněná
Zobraz
dagmarp69
3. čer 2021

Máte prosím někdo zkušenost s poradci Partners v Hradci i když jste měli záznam v registru? Potřebuji hypotéku a údajně dokážou vybavit i lidem co normálně hypotéku nedostanou.

kulisek_28
9. čer 2021

Tak za sebe mohu doporučit paní Helenu Vejdělkovou z Partners. My jsme sní byli moc spokojeni. Zkuste jí kontaktovat a sama uvidíte co vám poví.

dagmarp69
10. čer 2021

@kulisek_28 moc děkuji 🙂

hojda
10. čer 2021

Kolega přes ně zrovna řeší hypotéku a zatím je spokojený.

motina
25. čer 2021

Tak nám se táhlo schválení hypotéky pomalu půl roku a už jsme si mysleli, že nám jí neschválí. Dostali jsem doporučení na poradce z partners a ten to začal intenzivně řešit. Takže za nás taky spokojenost. Hypo máme schválenou.