Hrubá mzda vězeňského dozorce

lucinkaxxx
29. srp 2018

Ahoj holky, chci se zeptat jestli tu nemáte některá partnera nebo známého, Který by dělal dozorce ve věznici? Nevíte jak jsou na tom zhruba platove? Zvažuji žádost o zvýšení výživného, ale nevím jestli to má vůbec cenu. Syn 4 roky, jediné dítě ex, ex slouží už 7 let a žádné jiné závazky nemá. Teď mám na malého 3000,-,ex mi odmítá říct kolik si vydělá, abych si mohla orientačně spočítat zda to má cenu. Díky za postřehy.

zuvi
29. srp 2018

Znam jednoho dozorce a ten ma plat kolem 25 tis.

leniczka23
29. srp 2018

@lucinkaxxx Jestli se ti nejak nezmenili pomery,nebo malej nepotrebuje nejaky leky fin.narocny a on mel uz v tu dobu kdy mu urcili ty 3000 stejne zamestnani tak si myslim, ze ti je nezvysi. Protoze zadat budes az bude prcet do prvni tridy. A to ti pak z ednou stopro. Mmchdm ja mam na 5letaka 2500.

leniczka23
29. srp 2018

Jo ja sem trubka sem nenapsala to nejdulezitejsi..znamy ma kolem 23 tis.

ladyhacek
29. srp 2018

Jak se pise 23-25000 . Nástupní je tam třeba základ

lucinkaxxx
autor
29. srp 2018

@lucinkaxxx já jsem to napsala neúplne. Nám nikdy nikdo nic nevymeroval, dohodli jsme se na této částce když se malý narodil. A budou mu čtyři, náklady celkem vzrostly, tak by mi to přišlo adekvátní tak o tisic zvednout. Ale zas nechci ex nějak sdirat z kůže no.

lucinkaxxx
autor
29. srp 2018

@zuvi jako v čistém, nebo v hrubé? Ona ta čistá nic nevypovídá moc, nevím jestli se uplatňuje děti atd. Spis by mě zajímala hrubá no

78marcela
29. srp 2018

@lucinkaxxx já bych si dovolila.pochybovat o tom, že má jen 23k..možná základ bez praxe. Ale pokud tam dělá dyl, tak to bude vic, má určitě příplatky za víkendy, noční, svatky..řekla bych, že ta čistá bude někde mezi 28-30k. Zkusila bych to. Buď se s ním domluv, že má vyšší nároky jak miminko, tak jestli ti tisícovku přidá a pokud ne, dáš to soudně..

mku
29. srp 2018

Ja beru 3tisice na trinactiletou dceru... a soudci to prijde dostacujici

ladyhacek
29. srp 2018

@lucinkaxxx 23-25 je v čistém. Tedy manžel to tak měl. Hrubou nevím to bude kol 30.000
Jinak bych si navyšování asi " schovala" pak na prvni třídu záleží jak moc to potřebuješ a jak se dokážete s bývalým dohodnout
@78marcela máš tam někoho známého? Manzel teda psovod, ne přímo dozorce ale bude to podobné dle mě. Byl tam cca 5-7 let? Ted nevim. A mel 23-25 čistého

lucinkaxxx
autor
29. srp 2018

@mku to mě moc mrzí a je to hrozně uhozeny. Já mám na jednu stranu na nic, že synové jsou každý s jiným tatínkem, ale na tohle jediné je to fajn. Na staršího (13 let) mám 4 tisíce, ale platí ještě kroužky, 500 mu spoří a plati paušál. Takze to dělá kolem 5.5 až 6 tisíc měsíčně a to mi přijde adekvátní. Plus teda všechny náklady jako je lyzak atd napůl. Tohle je fakt hrozný když to kolikrát čtu. Stejně na to dopláceji akorát ty děcka, protože mít na něj 3 tisíce, tak určitě nemůže na kroužky a tak. To si bohužel ti otcové neuvědomují.

lucinkaxxx
autor
29. srp 2018

@ladyhacek ještě uvidím. Nějak extra to nepotrebuju, ale pořád se zvyšují náklady na bydlení, to dítě toho víc sní, školka, atd, však to určitě znas. A prijde mi to prostě vůči těm dětem nefér. I kdybych mu to měla spořit, tak si myslím že by z toho že tatínkovi vzrostl plat mělo něco mít i to dítko.

78marcela
29. srp 2018

@ladyhacek a jak je to dlouho? Ve státní sféře se platy v posledni době dost navýšily. Třeba u me to dělá asi 5k v době před mateřskou, rok 2014.
A dělá tam kamarádky manzel,nevím tedy přesnou.mzdu, odhaduju z náznaku a plus jsem se podívala na net, všude jsou tabulky.
A moje kamarádka dělá u městské policie, nedělá noční ani víkendy a bere v čistém 27k.

badyr
29. srp 2018

@lucinkaxxx manžel pracuje ve věznici, záleží na jaké pozici tvůj ex pracuje a samozřejmě kde. Manžel má 30 čistého.

anita003
29. srp 2018

Tak plat musí mít klasický tabulkový (pakliže je normálně ve služebním poměru). Žádné víkendy, svátky, noční to v tom pripade nijak nezvyšují. Akorát neodhadneš jaké může mít rizikový příplatek a osobní ohodnocení... To pak taky může dělat tisíce... Tady máš odkaz na platové tabulky https://www.pracomat.cz/poradna/pro-pracujici/3...

78marcela
29. srp 2018

@badyr tak jsem ráda, že jsem to trefila.

ladyhacek
29. srp 2018

@78marcela dva roky, asi záleží na více okolnostech

78marcela
29. srp 2018

@ladyhacek jj, určitě záleží.

lucinkaxxx
autor
29. srp 2018

@badyr pracuje na Mírově, normálně dozorce, směny ranní noční dvanáctky. Nevím jak je to tam s tím jejich povysovanim ohledně hodnosti, ale je tam 7 let teď.

lucinkaxxx
autor
29. srp 2018

@anita003 bezva, díky moc!

simona_33
30. srp 2018

@lucinkaxxx tak zalezi na vydelku, pokud nevydela, soudce asi nerozhodne o vyzivnem, na ktere tatinek treba nema... ale nevim jak to rozhosuji, jak sw to poxita zda jaou to naka procenta apod. jink je tam tuaim princip stejne zivotni urovne... bohuzel vysoke i nizsi.... jen jsem teda chtela podotknout ze pokud ma ex jedine dite a to zije a tebou ve apolecne somacnpati tak si ho jiste uplatnit v danich nemuze!

simona_33
30. srp 2018

@lucinkaxxx a jeste jedna vec, prox nepozadas soud? tem pak musi rict kolik vydela...

barulina
30. srp 2018

3000 na 4 lete dite, najdi.si na netu tabulky. Az pujde do skoly,vudes.chtig.kolik8 cku?

78marcela
30. srp 2018

@barulina tabulky nejsou podle věku, ale podle mzdy otce. Tak proč ne třeba osmičku, pokud na to otec má příjmy.

barulina
30. srp 2018

Nemichejte tu meataky pcr, a pod.s vezenskpu dohromady. Jak.gu.nekdo.psal, nas plat jw.z tarifu, plus osobni priplatek, plus rizokovy. Go.se.lisi podlw.mesta(velikossti veznice,typu) nikdy se.bez soudu.nedopatras kolik ma presny plat. Ale.hlavne ja byt soudcem finance.nezvednu, mevdim duvod.

barulina
30. srp 2018

@78marcela i podle veku 🙂 no pritoze z platu dozorce jiste ne

leniczka23
30. srp 2018

@barulina souhlasim ze i kdyby mel 25tis tak mi 3tis na 4lete prijde az az..to je 6tis na mesic a to je krasa.
A jen tak z rozmaru se alimenty opravdu nezvysou.
Nekdy mam dost co ty zensky chtej.

leniczka23
30. srp 2018

@lucinkaxxx a ty za 4 lete dite utratis vic jak 6tis mesicne?

78marcela
30. srp 2018

@barulina
@leniczka23
Výživné se neurčuje na polovinu, ale čistě podle příjmu. To, že otec platí 3tisice, neznamená, že matka má taky platit 3tisice. Když to.prezenu, tak otec může 50tis, matka 7tis třeba RP, tak vážně to není na půlky.
A není to o skutečné potřebě dítěte, ale o tom, že dítě má právo na životní úroveň stejnou jako má jeho rodic. Tedy se to řídí dle příjmu a obecně platí 11-15% z platu. Tedy, pokud by měl 25000, je rozmezí 2750-3750, a pokud má těch 30000, tak matka může dostat až 4500,-Kc.

barulina
30. srp 2018

@78marcela no myslete si co.chcete 🙂 dite ma damozrejme pravo na.stejnoubiroven,ale.rodice ma dva.

leniczka23
30. srp 2018

@78marcela Me tohle rikal primo soudce. Ale my meli oba zhruba stejne platy.
Tohle co.pises chapu. Ale zvedani alimentu by melo mit nejaky duvod. Coz tenhle pripad neni. Kazdy vetsinou lituje zensky ale ja uprimne lituju chlapi, protoze nektere zensky sou pekny svine.
A to sem jedna z tech co alimenty pobira.